Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Libor Malý
lmaly@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Wikov Továrna automobilů, díl I., II., III.

 
Wikov Továrna automobilů, díl I., II., III.
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 6 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Třídílná rozsáhlá exkluzivní velkoformátová publikace s celkem osmisetpadesáti stranami obsahující velké množství informací o automobilech Wikov.
 
Objednací kód9894012
Part No.

9788026074236

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Exkluzivní třídílná publikace mapující historii prostějovské automobilky Wikov.

  • dohromady přes 850 stran
  • více než 2000 fotografií včetně dochovaných vozů
  • včetně kartonového obalu
  • velký formát 238x310mm
  • doprava po ČR zdarma

 

WIKOV

Továrna automobilů, díl I.

První díl podrobně popisuje vznik samostatného automobilního oddělení v továrnách na stroje Wichterle & Kovářík, a. s., Prostějov. Mapuje osudy obou rozvětvených rodin zakladatelů továrny a zobrazuje i jejich architektonicky hodnotná rodinná sídla. Tento díl se také zabývá industriální architekturou naší kdysi největší továrny na výrobu zemědělských strojů. Čtenář se poté dozví, co vedlo tuto továrnu ke zřízení samostatného automobilního oddělení a co všechno předcházelo prvnímu vyráběnému typu vlastního automobilu Wikov 7/28. Jeho vývoj a chronologická výroba je zde také podrobně popsána. V závěrečné samostatné kapitole tohoto dílu je zachycen i kompletní průřez výrobou zemědělských traktorů Wikov.

WIKOV

Továrna automobilů, díl II.

Druhý díl plynule navazuje na první část v roce 1930 dalšími vyráběnými typy automobilů Wikov 35 a 40. Zmíněny jsou samozřejmě i prototypové řady Wikov 70 a Baby, včetně podrobného popisu prvního československého aerodynamického automobilu Wikov 35 Kapka. Tento díl obsahuje také informace o výrobě nákladních jedenapůltun Wikov. Samostatnou kapitolu pak tvoří kompletní sportovní úspěchy dosažené s automobily Wikov a popis závodních vozů.

WIKOV

Továrna automobilů, díl III.

Třetí díl je vyvrcholením celé publikace, neboť jsou zde podrobně popsány osudy většiny dochovaných vozů Wikov, kterých je tu zmapováno více než padesát. Ty jsou chronologicky řazeny dle typů a výrobních čísel. Vše je doprovázeno původními i současnými fotografiemi dochovaných vozů a informacemi od jejich nynějších a nezřídka i minulých majitelů. V závěru jsou také fotografi e automobilů Wikov, které možná na své objevení v zastrčených stodolách teprve čekají.

Nedělitelná publikace sestává ze tří samostatných dílů v kartónovém obalu. Celkově na více než 850 stranách formátu 238x310 je text doprovázen dobovými, z větší části dosud nepublikovanými fotkami a obrázky, kterých je i s novými fotografiemi dochovaných vozů přes dva tisíce.

 

Fotogalerie Wikov Továrna automobilů, díl I., II., III.

Stránky výrobce:

www.tsbohemia.cz


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
Bookorder Wikov Book from Germany
, 20.4.2016 15:41:00

Hello, I would like to order the Wikov Book Wikov Továrna automobilů, díl I., II., III. Is this possible ? Thanks Jochen Thoma

Michal Konecny, 20.4.2016 17:28:00

Hello, yes, you can order this book. Please contact me at mkonecny@tsbohemia.cz so we can arrange shipment. Thank you!

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Narozeniny
Cashback notebooky
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše