Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

TP-LINK TL-WR841N

 
 
 
 
bezdrátový broadband router, 802.11b/g/n, 300Mb/s, 1x WAN, 4x LAN, AP, Router, 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2 PSK, SPI NAT firewall, VPN pass-through, WISP, podpora WDS, QoS, CCA, QSS (Quick Secure Setup), 2x neodnímatelná anténa
Objednací kód9050485
Part No.

TL-WR841N

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 452 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 684,- Kč 
Cena nyní: 549,- Kč 

454 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

TP-LINK TL-WR841N


 • Rychlost bezdrátového připojení 300 Mbit/s je ideální pro aplikace citlivé na přerušení, např. pro vysílání datového proudu HD videa
 • Dvě antény značně zvyšují robustnost a stabilitu bezdrátového připojení
 • Snadné zabezpečení bezdrátové sítě šifrováním stisknutím tlačítka QSS
 • Funkce řízení šířky pásma na základě IP adresy umožňuje správcům přidělit určitou šířku pásma každému počítači

K čemu slouží tento produkt

Bezdrátový router 300 Mbit/s Wireless N TL-WR841N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií 2T2R MIMO nabízí zařízení TL-WR841N výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připojení, a proto je ideální pro vysílání datového proudu HD videa, internetovou telefonii a hraní online her. Navíc stisknutím tlačítka QSS (rychlé nastavení zabezpečení) na elegantním pouzdru zařízení lze snadno zabezpečit bezdrátové připojení šifrováním WPA2 a zamezit tak útokům na síť zvenčí.

Rychlost a dosah bezdrátové sítě Wireless N

S podporou standardu IEEE 802.11n zařízení TL-WR841N může vytvořit bezdrátovou síť a dosáhnout až 15krát vyšší rychlosti a 5krát většího dosahu než u klasických produktů 11g. A to s přenosovými rychlostmi až 300 Mbit/s.

Zařízení umí velmi dobře potlačit ztrátu při přenosu dat na dlouhé vzdálenosti nebo přes překážky nacházející se v malé kanceláři nebo velkém bytě, a to i v budovách s ocelovou a betonovou konstrukcí. A především můžete snadno rozvinout bezdrátovou síť na dlouhé vzdálenosti, kterých nelze dosáhnout se staršími produkty 11g! To znamená, že router nabízí dostatečně velkou rychlost pro téměř jakékoli aplikace náročné na šířku pásma, včetně internetové telefonie (VoIP), vysílání datového proudu HD videa nebo hraní online her bez zpoždění.

Technologie CCA–stabilní bezdrátové signály

Technologie CCA (Clear Channel Assessment) automaticky zamezuje konfliktům kanálů prostřednictvím funkce výběru volného kanálu a plně tak realizuje výhody vazby na kanál, aby poskytla vyšší výkon bezdrátového připojení.

Šifrování WPA/WPA2 – pokročilé zabezpečení

Co se týká zabezpečení bezdrátových sítí, šifrování WEP již nepatří mezi nejsilnější a nejúčinnější ochranu proti vnějším útokům. TL-WR841N nabízí šifrování WPA/WPA2 (osobní i podnikové) vytvořené aliancí WI-FI, podporující interoperabilitu a zabezpečení sítí WLAN.

Tlačítko QSS – rychlé nastavení zabezpečení

Zařízení TL-WR841N kompatibilní se standardem WI-FI Protected Setup™ (WPS), je vybaveno funkcí rychlého nastavení zabezpečení, která umožňuje pouhým stisknutím tlačítka QSS téměř okamžitě automaticky nastavit zabezpečené připojení WPA2, které je bezpečnější než šifrování WEP. Tento způsob je nejen rychlejší než obvyklá nastavení zabezpečení, ale i pohodlnější, protože si nemusíte pamatovat žádné heslo!

IP QoS–řízení šířky pásma

Nerozlišené procházení internetu a stahování nadměrně zatěžující šířku pásma v bezdrátové síti ze strany interních uživatelů často znamená, že v domácnosti nebo malé kanceláři je nedostatečná šířka pásma. Funkce IP QoS integrovaná v zařízení TL-WR841N umožňuje optimálně využívat šířku pásma a nabízí rozdělení šířky pásma tak, aby se zamezilo neprůchodnosti sítě a nedocházelo ke zneužívání šířky pásma. Tímto způsobem dostanou uživatelé malé sítě přidělenu vyhrazenou šířku pásma a nebude docházet k tomu, aby nekritické aplikace snižovaly průchodnost sítě.

Snadné nastavení

Zařízení dodáváno s CD obsahujícím Pomocníka pro snadné nastavení, který vás provede krok za krokem postupem nastavení a pomůže vám i s konfigurací bezdrátové sítě a zabezpečení, což ocení především nezkušení uživatelé.

Funkce

 • Bezdrátové připojení Wireless N s rychlostí až 300 Mbit/s je ideální pro náročné spotřebitelské aplikace nebo pro aplikace citlivé na přerušení, jako jsou vysílání datového proudu videa, hraní online her a internetová telefonie
 • Technologie 2T2R MIMO™ zaručuje větší propustnost než konvenční 1T1R
 • Snadné nastavení a připojení zabezpečené pomocí šifrování WPA stiskem tlačítka QSS
 • Funkce WDS umožňuje bezproblémové přemostění v případě rozšiřování bezdrátové sítě
 • Technologie QoS zajišťuje kvalitní internetovou telefonii a vysílání datového proudu multimédií
 • S funkcí rodičovské kontroly můžete řídit přístup k internetu v počítači dětí nebo zaměstnanců
 • Podporuje virtuální server, speciální aplikaci a hostitele DMZ – ideální pro tvorbu webové stránky v síti LAN
 • Nabízí funkci automatického odesílání pošty pro systémový protokol, což je pohodlné pro správu routeru
 • Zpětná kompatibilita s produkty 802.11b/g
 • Pomocník pro snadné nastavení zajišťuje rychlou a bezproblémovou instalaci.
 • Externí pevné antény umožňují lepší nastavení antény a případnou výměnu za anténu s větším výkonem
 • Elegantní provedení, lze namontovat na stěnu nebo položit na stůl

Produktové video

Obsah balení:

 • Bezdrátový směrovač Wireless N TL-WR841N
 • Napájecí zdroj
 • Disk CD s prostředky
 • Příručka pro rychlou instalaci

 

Fotogalerie TP-LINK TL-WR841N

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 245 008 103
nebo na mail: podpora@tplinkpartner.cz


Parametry a specifikace:

Funkce

QoS (Quality of Service): 
ano (WMM)
Firewall: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Typ antény: 
Fixní
Počet antén: 
2
Zisk antény [dBi]: 
5
Výška [mm]: 
33
Šířka [mm]: 
192
Hloubka [mm]: 
130

Módy zařízení

Router: 
ano

Připojení k síti

Wi-Fi: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Pracovní frekvence [GHz]: 
2,4
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
100
Rychlost přenosu [Mb/s]: 
300

Rozhraní

RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
4
Počet portů RJ-45 (WAN): 
1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Související dokumenty

 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
Pískající zdroj
TomasHastik, 13.1.2016 7:20:00

Dobrý den Chtělbych upozornit na pískající zdroje u routerů zakoupených během posledního měsíce, celkem se jedná o 5 ks které jsem zakoupil. Do té doby jsem se s tímtoproblémem nesetkal. Pravděpodobně se jedná o vadnou výrobní serii.

Rosta75, 2.2.2016 16:50:00

Mám wifi router TP-LINK TL WR841N instalovaný cca měsíc, reklamoval jsem pískání trafa dodavateli JaroNet, ten mi poslal nové trafo, ale i to další píská na frekvenci mezi 23-25kHz, což je obzvláště nepříjemné. Technik JaroNetu se diví jak divizna, jak kdyby o tom nikdy neslyšel. Četl jsem si recenze a nejedná se o vyjímečné případy kdy pulzní trafa pískají. nevím zda je série S/N nebo MAC, ale to co mám je lagric.

megacomputer, 12.3.2016 17:03:00

trafo píska aj na slovensku je to asi vadná séria, čo je horšie tplink partner linka ktorá má riešiť problémy ignoruje všetky pokusy o riešenie problému - aktuálne nikomiu neodporúčam nákup routerov značky tplink ak nechcete mať doma pískajúci adaptér - ten zvuk je na šlak trafenie. Píšem ako predajca, Týka sa to všetkých lacných modelov, tie drahšie od WR940 to merobia.

TomasHastik, 13.3.2016 21:46:00

Začal jsem u zákzníků instalovat routery NETIS WF-2419, jsou bezproblémové, levnější a umí i repeater.

TP-LINK, 6.4.2016 11:32:00

Dobrý den, omlouváme se za komplikaci s pískajícími zdroji. Pokud máte zařízení více neváhejte pro výměnu zdrojů kontaktovat naší technickou podporu +420 245 008 103. Pokud máte do 5 zařízení vyplňte formulář zde: http://www.tplinkpartner.cz/vymena-zdroje/ a zašleme vám nové zdroje. TP-LINK

mirek.c., 20.4.2016 23:34:00

Zdravim,také mám pískací zdroj u routeru,byl jsem ho reklamovat v prodejně TS Bohemia v Brně u M paláce. Po 14 dnech reklamace vyřízena výměnou za nové kompletní balení. Velké zklamání když jsem doma zapojil a opět pískal zdroj. Opět návštěva stejné prodejny,jiný prodavač, který tvrdil , že o takové závadě ještě neslyšel, tak jsem ho jen upozornil, ať si přečte recenze o tomto routeru. Nejvíce mě ale zklamalo až vytočilo vyřízení reklamace. Opět poslání routeru na posouzení reklamace, přitom to bylo nové balení s totožnou chybou. Takže mi nezbýva nic jiného než opět čekat a asi měsíc budu bez routeru. Na odstoupení od smlouvy mám prý nárok až po třetí reklamaci, nechtěl jsem odstoupit od smlouvy, jen chci zdroj který nepíská!!! Kdybych řešil věc za tisíce chápu,ale takové jednání s věcí za 500 nepochopím!!!

WiFi + YouTube
Landa, 10.1.2015 10:03:00

Dobrý den, pořídil jsem si TP Link TL-WR841N . Router funguje jak má ,ale otevření app YouTube ať mobilu nebo v televizi je nedokonalý. Aplikace se načte bez náhledu videa, jsou vidět jen prázdné okna. Když dám starý router problém není.

Cyril, 28.9.2015 8:52:00

Dobrý den, mám stejný problém. S tím rozdílem, že občas mi v mobilu a tabletu app YouTube funguje a občas hlasí, abych zkontroloval připojení k síti. Když zkusím načíst YouTube přes prohlížeč v tabletu, tak obdržím jen prázdnou obrazovku bez náhledů videí. Výpadky jsou náhodné. Většinou app YouTube nefunguje a nevím, čím by to mohlo být. Na PC, který je k tomuto routeru připojen kabelem, YouTube funguje. Na PC, který je připojen přes wifi, funguje YouTube také bez problému.

tom-tom, 23.2.2016 11:33:00

V nastavení DHCP v routeru nastavte pevně DNS server Vašeho poskytovatele, nebo 8.8.8.8 (google). Toto je známá "vlastnost" většiny tplinků, kdy se na apple/androidu nenačítá správně obsah.

TP-LINK TL-WR841N - rychlost
Milan, 4.2.2016 9:46:00

mátento router u Vas koupený asi tak 2 měsíce a teprve ted jsem si změřil rychlost wifi a byl jsem v šoku. ikdyž maminet 50/10 tak router mi přez wifi dava jen 15/10. nastavení mám na 11bgn mixed. mužete mi prosím poradit ?

výpadek+refresh
Nakupující, 14.11.2013 10:39:00

Dobrý den, po rychlém nastavení tohoto tp-linku pomocí přiloženého cd internet funguje. Ale problém nastává cca každých 10min, kdy se stránka neotevře a je nutný refresh(pomocí F5) stránek. Ping na výchozí bránu má ztrátovost 1%(ping běžel 10min). Ovšem při vracení staršího typu jde vše jak má. (IP4/DHCP/ Lan i wifi jdou. ve statusu frekvence i kanál nastaven na auto. Netušíte co je možným problémem? Děkuji

nejede internet
honza, 5.5.2013 17:24:00

Po doporučení vašim obchodníkem jsem zakoupil tenhle router a po nastavení mi na mém notebooku s win7 a adroidích telefonech net normálně šlape, ale na netbooku s win XP a druhém noťasu s vistama net nejede, na wifi je napojenej v pohodě, přes kabel do routeru jede net i na tom druhém nb, kde je chyba?

Radomír Mlčoch, 6.5.2013 8:51:00

Dobrý den, jestliže internet funguje na dalších zařízeních v dané sítí, hledal bych problém na zařízeních, kde internet nejde. Jistě se nejedná o problém routeru.

honza, 6.5.2013 16:34:00

Tak problém vyřešen, stačilo zrušit wireless security.

Wifi
navrc, 19.2.2013 20:28:00

dobry den chtel bych se zeptat ja mam doma internet od o2 pres pevnou linku a nemam normalne signal na mobilu na o2 tak by me zajimalo jestli mi tahle wifi doma pujde a jak velky bude mit signal dekuji za odpoved

Radomír Mlčoch, 20.2.2013 10:06:00

Dobrý den, síla signálu mobilního operátora nemá vliv na sílu signálu wifi sítě v domácnosti. internet zapojíte do routeru a ten pak rozvede přes wifi po celém prostoru. obecně se nedá říci jaký dosah bude, protože toto ovlivňuje více faktorů.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše