QNAP TS-473-4G

 
QNAP TS-473-4G
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 31 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 4 HDD, 2x M.2, 4x 1GbE, 4x USB 3.0, 2x PCIe 3.0 x4, AMD CPU 3,4GHz QC, 4GB RAM, RAID 0,1 5,6,10, JBOD
Objednací kód8989691
Part No.

TS-473-4G

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 15 287 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 18 499,- Kč 

15 288 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Model TS-473 je poháněn výkonným a energeticky úsporným procesorem řady R od AMD a poskytuje dva PCIe sloty pro vyšší funkčnost. Můžete nainstalovat rozšiřující kartu QNAP QM2, která poskytuje M.2 SSD cache / 10GbE konektivitu; kompatibilní bezdrátovou kartu pro použití modelu TS-473 jako bezdrátového přístupového bodu; a základní grafickou kartu (například: NVIDIA® GeForce® GT1030), která zvýší výkon systému a zpracování 4K videa. Model TS-473 vám umožňuje flexibilně implementovat širokou škálu aplikací za dostupnější cenu.

Větší potenciál NAS se dvěma sloty PCIe
Model TS-473 je vybaven dvěma sloty PCIe (Gen3 x4) umožňujícími instalaci karty NIC 10GbE s jedním/dvěma porty ke zrychlení aplikací, které vyžadují vyšší šířku pásma, jako jsou virtualizace, multimediální pracovní postupy a zálohování/obnovení rostoucího množství dat; nebo rozšiřující karty USB 3.1 Gen2 (10Gb/s) pro přenos velkých mediálních souborů do a také z USB úložiště. Naistalovat můžete také karty QM2, karty bezdrátových sítí nebo základní grafické karty k rozšíření funkcí NAS.

Čtyřjádrový procesor AMD řady R
Díky čtyřjádrovému 2,1GHz (Turbo core až 3,4 GHz) procesoru RX-421ND řady R od AMD s až 64 GB dvoukanálové RAM DDR4 umožňuje model TS-473 bleskurychlý multitasking s nízkou spotřebou energie pro propustnost až 2347 MB/s s konfigurací 10GbE. S hardwarově akcelerovaným AES-NI šifrováním poskytuje model TS-473 také bezkonkurenční šifrovací výkon ve své třídě (až 2310 MB/s díky 256bitovému šifrování AES celého NAS) pro zvýšení výkonu systému a přitom zajišťuje zabezpečení citlivých obchodních dat uložených na NAS.

Top-class hardware engineering
Silný a funkčně bohatě rozvinutý hardware posiluje celkový výkon systému. V kombinaci s flexibilní a rozšiřovatelnou architekturou dokáže model TS-473 naplňovat nejrůznější potřeby aplikací.

SSD cache a konektivita sítě 10GbE
Model TS-473 podporuje inovativní PCIe kartu QM2, která umožňuje přidání až dvou M.2 SSD. Můžete nakonfigurovat SSD cache nebo vytvořit stupňované úložiště RAID 5 společně s dvěma M.2 SSD instalovanými v NAS*. Jelikož tyto M.2 SSD nebudou zabírat žádné 3,5palcové pozice pro disky, umožní vám karta QM2 maximalizovat jak úložnou kapacitu, tak i výkon. Existují také karty QM2, které obsahují konektivitu 10GbE 10GBASE-T s cílem zajistit SSD cache s vysokorychlostní síťovou konektivitou na jedné kartě.

Paměť SSD cache s optimalizací Qtier™ pro akceleraci po celý den
Model TS-473 nabízí SSD cache a také podporuje volitelné SSD M.2 SATA 6Gb/s (prodávané samostatně). Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier™ od společnosti QNAP také průběžně optimalizuje účinnost úložiště stupňováním souborů a dat napříč M.2 SSD, 2,5palcovým SSD a vysokokapacitními SATA disky na základě přístupové frekvence. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným cache prostorem ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Optimální výpočetní výkon a přehrávání videí 4K s grafickou kartou
Model TS-473 umožňuje instalaci grafické karty s nízkou spotřebou (napájená výlučně slotem PCIe) ke zvýšení výkonu systému. S nainstalovanou grafickou kartou model TS-473 také umožňuje bezproblémovou úpravu videí a podporuje překódování 4K UHD k zajištění mimořádného multimediálního prožitku. Použít můžete také dálkové ovládání QNAP (prodávané samostatně) nebo mobilní aplikaci Qremote, které umožní použití NAS jako počítače pro domácí kino.

Používejte svůj NAS jako stanici bezdrátového přístupového bodu
Nainstalujte PCIe kompatibilní kartu bezdrátové sítě (například: QNAP QWA-AC2600) na model TS-473, využijte aplikaci WirelessAP Station a používejte svůj NAS jako snadno použitelnou bezdrátovou základnovou stanici. Vaše mobilní zařízení a počítače se mohou přímo připojit k vašemu NAS a tak snadno získat přístup k jeho službám a internetovému připojení.

QTS – Inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Váš zážitek s NAS je tak snazší, účinnější a flexibilnější! Integrované Aplikační Centrum se stovkami aplikací instalovanými podle potřeby nabízí téměř neomezené funkce NAS. Nový Qboost představuje nástroj pro optimalizaci NAS, který pomáhá urychlovat aplikace, obnovovat systémové prostředky a plánovat aplikace. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl optimalizovaný prožitek v cloudovém prostředí, a je vybaven pokročilými funkcemi.

Znásobte svou produktivitu
Operační systém QTS řízený aplikacemi nabízí řešení ke zjednodušení zálohování souborů, správu, vyhledávání a mnohem víc. Díky File Station můžete své soubory zobrazovat a spravovat nejen z NAS, ale i z více úložných zařízení; OCR Converter vám umožní extrahovat text z obrázků; Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů a s Qsirch můžete soubory najít rychle.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-473 centrálně ukládá data a různé soubory, podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync – což je nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů – bude jakýkoli soubor nahraný na model TS-473 zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se výrazně zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. Aplikace File Station vám také pro větší pohodlí umožňuje připojit vzdálené zařízení NAS a přenášet soubory mezi vaším zařízením NAS a veřejnými cloudovými službami.

NAS jako platforma více operačních systémů
Virtualization Station a Container Station poskytují komplexní řešení pro vytváření virtualizovaných prostředí za účelem zlepšení podnikové infrastruktury IT, pracovních postupů a produktivity.

Rozsáhlá řešení zálohování pro plánování kompletní obnovy po havárii
QNAP nabízí flexibilní řešení zálohování a obnovy po havárii, čímž organizacím pomáhá v oblasti běžného zálohování a přispívá k větší efektivitě nákladů a produktivitě.


 

Fotogalerie QNAP TS-473-4G

Stránky výrobce:

www.qnap.com


Stránky o produktu:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-473


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Letni tipy 2019
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše