Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  

QNAP TS-253A-4G

BONUS! Zdarma ADATA UV128 DashDrive 32GB
 
 
 
 
box NAS pro 2x HDD 3.5" SATA, systém FAT, NTFS, EXT3, EXT4, 2x konektor RJ45 (Ethernet 10/100/1000), 4x USB 3.0, 2x HDMI, Intel CPU 1.6GHz, 4GB RAM, protokoly CIFS/ SMB, AFP, NFS, HTTP, HTTPS, FTP, DDNS, NTP, Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1
Objednací kód9603208
Part No.

TS-253A-4G

Cena PL 9 080 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 9 080 Kč + 3 
ověřit dostupnost
11 320,- Kč 
Cena nyní: 10 990,- Kč 

9 083 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 18 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 

USB disk, flash memory, 32GB, USB 3.0, černý+modrá

Dárek v hodnotě:  293,- Kč
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP TS-253A-4G

V rámci připravenosti na nadcházející éru Internetu věcí (Internet of Things, IoT) už TS-253A inovativně podporuje Linuxovou platformu s otevřeným zdrojovým kódem, která je bránou pro IoT řešení do jiných inteligentních zařízení. TS-253A uživatelům umožňuje přímé využívání různých funkčně dobře vybavených Linuxových aplikací , využívání soukromého prostředí cloud nabízejícího kombinaci úložišť a aplikací pro IoT a profesionální vývojáři mohou vyvíjet a provozovat aplikace pro IoT přímo na TS-253A. Zabezpečený a spolehlivý TS-253A je plný funkcí kriticky nezbytných pro podnikání, jako jsou například snímky svazků/LUN – to umožňuje návrat souborů/složek do předchozího stavu v případě jakéhokoli poškození nebo ztráty souborů. TS-253A je založen na nejnovějším čtyřjádrovém procesoru Intel® Celeron®, který uživatelům umožňuje využívat přehrávání videí 4K (H.264) a překódování videí 1080p/4K v reálném čase přímo z TS-253A na jakémkoli displeji HD/4K.

 • Podporuje operační systém Linux® s přímým výstupem do HDMI
 • Duální HDMI výstup pro přepínání mezi volbami duplicitní a rozšířené pracovní plochy
 • Hardwarově akcelerované šifrování AES-NI pro účinný kryptografický výkon až 224 MB/s
 • Podporuje hardwarové dekódování 4Ka překódování videí 4K H.264 za chodu nebo offline
 • Rychle vyhledávejte soubory pomocí přirozeného vyhledávání v reálném čase s Qsirch 2.1
 • Sjednocené úložné řešení NAS a iSCSI-SAN pro virtualizaci
 • Podporuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V a pokročilé virtualizační funkce
 • Hybridní přístup k virtualizaci v jediném NAS: Virtualization Station a Container Station
 • Vybudujte si osobní karaoke systém s vysoce kvalitním zvukovým výstupem a s novou aplikaci OceanKTV

Duální systémy QTS-Linux vybavené pro éru IoT

Duální systémy QTS-Linux na TS-253A jsou založeny na pokročilých virtualizačních technologiích od QNAPu. Revoluční architektura na TS-253A uživatelům umožňuje nejen stahovat množství aplikací z QTS App Center, QTS App Center ale také vyvíjet nebo využívat balíky IoT pro Linux® a zobrazovat je pomocí výstupu do HDMI. Pomocí TS-253A můžete dle potřeby vyvíjet a instalovat různé balíky pro IoT a centrálně ukládat data na TS-253A, čímž získáte výhodu zabezpečeného privátního úložiště a vývojového řešení. Jednoduše k TS-253A připojte klávesnici, myš a monitor HDMI a využívejte Linuxovou Stanici stejně, jako byste používali své PC*. Linuxovou Stanici můžete také provozovat jako vzdálenou pracovní plochu pro okamžitou správu prostřednictvím webového prohlížeče.


Čtyřjádrová procesorová jednotka Intel® Celeron® N3150 splňuje požadavek efektivního víceúlohového provozu

TS-253A, vybavený nejnovějším čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® N3150, 14 nm, 1,6 GHz, dvoukanálovou 4/8 GB DDR3L-1600 RAM (navýšitelnou na 8 GB) a dvěma porty sítě Gigabit LAN a SATA 6Gb/s, podává rychlost čtení až 224 MB/s a hladce a rychle provozuje úlohy. TS-253A může také při zpracování úloh náročných na procesorový výkon dle potřeby automaticky zvýšit taktovací frekvenci procesoru z 1,6 GHz na 2,08 GHz. TS-253A provozuje hardwarově akcelerované šifrování Intel® AES-NI pro rychlejší přenosové rychlosti až 224 MB/s při 256-bitovém šifrování AES jak pro celé svazky NAS, tak i pro sdílené složky, čímž vylepšuje systémový výkon i zabezpečení a přitom zajistí bezpečí citlivých podnikových údajů uložených na TS-253A.


Duální výstupy rozhraní HDMI - Přepínání mezi HD Station a pracovní plochou systému Linux

TS-253A je dodáván s duálním výstupem HDMI pro používání dvou monitorů buďto v “duplicitní” nebo “rozšířené” konfiguraci pracovní plochy. Při duplicitě je na obou displejích zobrazován stejný obsah. Režim rozšířené pracovní plochy uživatelům umožňuje zobrazovat aplikace na dvou displejích pro zlepšení pohodlí a produktivity při zpracování většího počtu úloh najednou.

Při zobrazování obsahu prostřednictvím výstupního rozhraní HDMI můžete TS-253A využívat jako úžasný multimediální přehrávač s využitím HD Station pro širokou škálu aplikací, jako například Kodi™, HD Player, Plex Home Theater, YouTube™, Spotify®, JRiver, Google Chrome™, Mozilla Firefox®, a dalších. Případně se můžete rozhodnout využívat pracovní plochu systému Linux na TS-253A jako PC.


Využívejte nejlepší audiovizuální prožitek na TV, a k tomu bezplatné dálkové ovládání

QNAP HD Station má integrován výkonný mediální přehrávač a webový prohlížeč Kodi™. Díky konektivitě rozhraní HDMI můžete TS-253A připojit k HDTV nebo k A/V přijímači a využívat svůj rozmanitý multimediální obsah při co nejlepší kvalitě audiovizuálního prožitku. Úžasné uživatelské rozhraní Kodi™, propustnost pro 7.1-kanálový zvuk* a schopnost výkonného překódování v reálném čase na TS-253A usnadňují hladké a vylepšené přehrávání videí v rozlišení 4K **. Můžete dokonce sledovat videa na YouTube™, prohlížet web a spravovat TS-253A pomocí webového prohlížeče se vstupem z vícejazyčné klávesnice. HD Station podporuje multi-tasking a autentizaci uživatelů, aby k uloženým datům měli přístup jen oprávnění uživatelé.


Prvotřídní překódování videí v rozlišení 4K v reálném čase a offline

TS-253A nabízející pokročilou HD grafiku osmé generace Intel®, podporuje hardwarové dekódování videí 4K (H.264) a podává prvotřídní překódování videí 4K (H.264) a 1080p pro konverzi do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na Smart TV podporuje hardwarové dekódování 4K (H.264) a podává prvotřídní překódování videí 4K (H.264) a 1080p v reálném čase a offline do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na inteligentních TV. S offline překódováním můžete prožívat nepřerušované přehrávání videí na File Station, Video Station a v mobilní aplikaci Qfile i tehdy, když se můžete připojit k Internetu jen přes pomalé připojení, vyberete-li předem renderované video s nižším rozlišením. TS-851 Vám také umožní nastavit vyhrazenou složku pro automatické překódování videí.


QTS 4.2 – jednoduchý, pohodlný a efektivní

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalejší. Jeho moderní plochá koncepce optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken aplikací pro provoz většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu provozu. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinášel optimalizovaný prožitek s prostředím cloud a zavádí pokročilejší funkce, jako například snímky svazků/LUN, dálkové připojení ke službám poskytovatelů veřejného prostředí cloud ve File Station, multizonální multimediální systém, a další.


 

Fotogalerie QNAP TS-253A-4G

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Formát disku: 
2,5, 3,5
Max. počet disků: 
2
Počet 3,5" pozic interních: 
2 (kompatibilní s 2.5")
Systém souborů (externí): 
FAT, NTFS, HFS+, EXT3, EXT4
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano

Funkce

iSCSI: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
150
Šířka [mm]: 
102
Hloubka [mm]: 
216
Hmotnost [g]: 
1740

Napájení a spotřeba

Spotřeba v klidu [W]: 
1,18
Spotřeba při zátěži [W]: 
14,43

Operační paměť

Typ paměti: 
SO-DIMM DDR 3L
Velikost paměti [MB]: 
4096

Operační systém

Podpora OS: 
Linux, OS X, Windows 8, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows 7

Procesor

Model procesoru: 
Intel Celeron N3150
Počet jader procesoru: 
4
Frekvence procesoru [GHz]: 
1,6
Max. frekvence procesoru [GHz]: 
2,08

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
4
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI vstupů: 
2
Počet HDMI výstupů: 
2
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2
Rozhraní: 
Ethernet 10/100/1000 Mbps

Rychlosti čtení a zápisu

Max. rychlost čtení [MB/s]: 
224
Max. rychlost zápisu [MB/s]: 
221
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00
Partneři:
 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

54.196.46.127

Black Friday
Srotovne na mobily