Buďte u toho

Přidejte se k nám!

Jsme obchodní firma a zákazník je středobod našeho dění. Věříme, že e-commerce je budoucnost. Jsme společnost s firemní kulturu postavenou na otevřenosti, respektu a lidech. Buďte u toho s námi.

Volné pozice Brigády

T.S.BOHEMIA

Stabilní zaměstnavatel

Hrajeme fér. Naši spolupráci zakládáme na vzájemné důvěře a respektu. Z jednání s námi poznáte, že lidský přístup pro nás hraje zásadní roli. Jsme zkušený, silný a stabilní partner pro Váš kariérní růst a vzdělávání. Věříme, že skvělou firmu dělají skvělí lidé. Nejsme ale pro každého, jsme nároční. Od našich spolupracovníků očekáváme vysokou aktivitu na každé pozici.

T.S.BOHEMIA

Na nás je spoleh

Jsme vytrvalí a plníme sliby. K našim zákazníkům i kolegům. Přemýšlíme o dopadu toho, co děláme. Aktivně řešíme vzniklé problémy, navrhujeme možnosti a dotahujeme řešení do konce. Hledáme cesty ke zlepšení. Používáme nadhled a selský rozum. K případným chybám se stavíme čelem a na změny reagujeme flexibilně.

T.S.BOHEMIA

Přijetí do týmu

Víme, že nástup do nového zaměstnání může být náročný. Je pro nás důležité, abyste se cítili dobře od první chvíle. Navzájem se respektujeme. Každého nového kolegu provedeme pečlivým zapracováním. Ctíme kolegy, kteří se chtějí naučit něco nového. Máme pozitivní přístup, důvěřujeme si a táhneme za jeden provaz. A máme smysl pro humor. Buďte u toho s námi.

Práce plná benefitů

Chceme našim zákazníkům a partnerům nabízet prvotřídní služby a víme, že bez šikovných lidí to nejde. Určitě oceníte sehraný mladý kolektiv a příjemné moderní pracovní prostředí. Nabídnout můžeme také získání bohatých zkušeností, ocenění chytrých nápadů, ale i řadu prémiových benefitů. Více o benefitech


Více o společnosti Volné pozice Brigády

Průběh výběrového řízení

 1. Start

  Napište něco o sobě a pošlete nám Váš strukturovaný životopis případně také motivační dopis prostřednictvím formuláře dostupného u jednotlivých nabízených pozic.

 2. Rychlé info

  V případě, že nás zaujmete, budeme Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky do 7 dní.

 3. Pohovor

  První kolo proběhne s personalistou a také absolvujete vstupní testy. V následujícím kole se již osobně setkáte s budoucím nadřízeným.

 4. Vyhodnocení

  O výsledku výběrového řízení vás budeme na základě domluvy informovat telefonicky nebo e-mailem.
0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?