Kontakty | T.S.BOHEMIA

Obecné informace

Oddělení Telefon Email

Obchodní oddělení

585 157 488 obchod@tsbohemia.cz
Telefonické objednávky, informace k objednávkám, dostupnost zboží a nabídky.
Provozní doba callcentra: Po-So: 9.00–19.00

Firemní zákazníci

585 157 404velkoobchod@tsbohemia.cz
Informace ohledně velkoobchodní spolupráce.

Servis a reklamace

585 157 507servis@tsbohemia.cz
Reklamace a servis zakoupeného zboží.

Technická podpora

585 157 405podpora@tsbohemia.cz
Technická pomoc a konzultace zakoupeného zboží.

Marketing

585 157 520marketing@tsbohemia.cz
Nabídky propagace, inzerce, reklamní plochy atd.

Infolinka Barbone

844 111 213barbone@tsbohemia.cz
Informační linka počítačů Barbone.

Sekretariát a finance

585 157 509sekretariat@tsbohemia.cz
Sekretariát firmy a finanční oddělení.

Webmaster (IT)

585 157 486webmaster@tsbohemia.cz
Pomoc při řešení problémů s webem.

Připomínky, žádosti, hodnocení

-pripominky@tsbohemia.cz
Vaše písemné připomínky, žádosti, hodnocení, případně stížnosti pro řešení.

Olomouc - představenstvo

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Předseda představenstva

Ing. Bronislav Pešák

585157445 777912045 bpesak@tsbohemia.cz

Místopředseda představenstva

Ing. Lubomír Pešák

pesak@tsbohemia.cz

Člen představenstva

František Pešák

pesak@tsbohemia.cz

Obchodní ředitel

Libor Malý

585157459 777912049 lmaly@tsbohemia.cz
Produkty: Airbi,  ALEX,  ARIEL,  ARMOR,  BEANBAG,  BONUX,  BREF,  Caterpillar,  CECOTEC,  CLIN,  COLGATE,  COMPUTER PRESS,  Coros,  ELMEX,  GARLANDO,  GOODJUMP,  HONOR,  JELEN,  LACTOVIT,  LEXMARK,  LG,  LISTERINE,  Mad Catz,  MediaShop,  MELITTA,  METZ,  Ninebot by Segway®,  NOKIA,  OKI,  OPTOMA,  Optoma NuForce,  ORION,  PERSIL,  PERWOLL,  PUR,  SAMSUNG,  SANYTOL,  SILAN,  SOMAT,  SP Venture,  STADLER FORM,  Stygian,  TESLA,  TFA,  TOSHIBA,  Veteran Arena,  Werner&Mertz,  WiZ,  XEROX,  XYZ.

Manažer servisu (RMA)

Jakub Arely

585157449 777912060 jarely@tsbohemia.cz

Manažer logistiky a HR

Bronislav Pešák

585157445 bpesakj@tsbohemia.cz

Manažer prodejní sítě

Bc. Jaroslav Drajsajtl

585157464 775912071 jdrajsajtl@tsbohemia.cz

Olomouc - Obchodní oddělení

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí obchodu

Petr Poláček

585157441 777912035 ppolacek@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Zdeněk Malý

585157540 zmaly@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Ing. Zuzana Skaličková

585157443 zskalickova@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Petr Janovský

585157565 pjanovsky@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Pavel Voldán

585157485 pvoldan@tsbohemia.cz

Obchodník

Martin Závodný

585157436 mzavodny@tsbohemia.cz

Obchodník

Tomáš Hulman

585157488 thulman@tsbohemia.cz

Obchodník

Michal Liten

585157488 mliten@tsbohemia.cz

Obchodník

Karel Šlézar

585157488 kslezar@tsbohemia.cz

Obchodník - firemní zákazníci

Lucie Vojáčková

585157437 lvojackova@tsbohemia.cz

Olomouc - Finanční oddělení, sekretariát

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí

Lucie Sychrová

585157474 777912054 lsychrova@tsbohemia.cz

Olomouc - IT oddělení

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí IT a vývoje

Patrik Prikrt

585157447 775912072 pprikrt@tsbohemia.cz

Olomouc - Marketingové oddělení

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí marketingu

Bc. Lukáš Valouch

585157460 775912070 lvalouch@tsbohemia.cz
Produkty: GOPRO,  XIAOMI.

Brno Veveří

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Tomáš Robíšek

585157484 777912044 trobisek@tsbohemia.cz

Zlín

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Pavel Šopík

585157491 775912062 psopik@tsbohemia.cz

Opava

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Lukáš Detour

585157420 777912039 ldetour@tsbohemia.cz

Uherské Hradiště

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Zdeněk Strapina

585157422 777912058 zstrapina@tsbohemia.cz

Hradec Králové

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Marek Příhoda

585157497 777912027 mprihoda@tsbohemia.cz

Znojmo

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Jan Stupka

585157495 777912028 jstupka@tsbohemia.cz

Obchodník

Lukáš Slouka

585157439 lslouka@tsbohemia.cz

Jihlava

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Marek Suchý

585157425 775912061 msuchy@tsbohemia.cz

Ostrava Hrabová

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Adam Kosňovský

585157531 601301660 akosnovsky@tsbohemia.cz

Ostrava Mar.Hory

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Veronika Chylinská

585157585 775912065 vchylinska@tsbohemia.cz

Brno Heršpická

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Michal Klůs

585157595 601301661 mklus@tsbohemia.cz





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
vyprodej
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­