Kontakty | T.S.BOHEMIA

Kontakty

Neváhejte se nám ozvat

Obecné informace

Oddělení Telefon Email
Obchodní oddělení (Po-So: 9.00–19.00) 585 157 488 obchod@tsbohemia.cz
Firemní zákazníci 585 157 404 velkoobchod@tsbohemia.cz
Servis a reklamace 585 157 507 servis@tsbohemia.cz
Technická podpora 585 157 405 podpora@tsbohemia.cz
Marketing 585 157 520 marketing@tsbohemia.cz
Infolinka Barbone 844 111 213 barbone@tsbohemia.cz
Sekretariát a finance 585 157 509 sekretariat@tsbohemia.cz
Webmaster (IT) 585 157 486 webmaster@tsbohemia.cz
Připomínky, žádosti, hodnocení - pripominky@tsbohemia.cz

Olomouc - představenstvo

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Předseda představenstva

Ing. Bronislav Pešák

585157445 777912045 bpesak@tsbohemia.cz

Místopředseda představenstva

Ing. Lubomír Pešák

pesak@tsbohemia.cz

Člen představenstva

František Pešák

pesak@tsbohemia.cz

Olomouc

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Obchodní ředitel

Milan Tajčman

585157459 mtajcman@tsbohemia.cz

Vedoucí nákupu

Libor Malý

585157459 777912049 lmaly@tsbohemia.cz

Manažer servisu (RMA)

Jakub Arely

585157449 777912060 jarely@tsbohemia.cz

Manažer logistiky a HR

Bronislav Pešák

585157445 bpesakj@tsbohemia.cz

Manažer prodejní sítě

Bc. Jaroslav Drajsajtl

585157464 775912071 jdrajsajtl@tsbohemia.cz

Olomouc - Finanční oddělení, sekretariát

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí

Lucie Sychrová

585157474 777912054 lsychrova@tsbohemia.cz

Olomouc - Obchodní oddělení

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Obchodník - eshop

Lucie Vojáčková

585157437 lvojackova@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Zdeněk Malý

585157540 zmaly@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Ing. Zuzana Skaličková

585157443 zskalickova@tsbohemia.cz

Obchodník

Karel Šlézar

585157488 kslezar@tsbohemia.cz

Obchodník

Lukáš Slouka

585157439 lslouka@tsbohemia.cz

Obchodník - firemní zákazníci

Petr Janovský

585157565 777912043 pjanovsky@tsbohemia.cz

Obchodník - firemní zákazníci

Petr Poláček

585157441 777912035 ppolacek@tsbohemia.cz

Olomouc - IT oddělení

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí IT a vývoje

Patrik Prikrt

585157447 775912072 pprikrt@tsbohemia.cz

Olomouc - Marketingové oddělení

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí marketingu

Bc. Lukáš Valouch

585157460 775912070 lvalouch@tsbohemia.cz

Brno, Veveří

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Tomáš Robíšek

585157484 777912044 trobisek@tsbohemia.cz

Zlín, Centrum

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Pavel Šopík

585157475 775912062 psopik@tsbohemia.cz

Opava, Předměstí

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Lukáš Detour

585157420 777912039 ldetour@tsbohemia.cz

Uherské Hradiště

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Zdeněk Strapina

585157422 777912058 zstrapina@tsbohemia.cz

Hradec Králové, Akademika

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Marek Příhoda

585157497 777912027 mprihoda@tsbohemia.cz

Znojmo, Město

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Jan Stupka

585157428 777912028 jstupka@tsbohemia.cz

Jihlava

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Marek Suchý

585157425 775912061 msuchy@tsbohemia.cz

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Ostrava, Hrabová

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Libor Blaščok

585157531 601301660 lblascok@tsbohemia.cz

Brno, Heršpice

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Michal Klůs

585157595 601301661 mklus@tsbohemia.cz





0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?