Ve státní svátek 17.11. mají naše prodejny otevřeno dle standardní otevírací doby. Více informací.  
Kontakty | T.S.BOHEMIA

Obecné informace

Oddělení Telefon Email

Obchodní oddělení

585 157 488 obchod@tsbohemia.cz
Telefonické objednávky, informace k objednávkám, dostupnost zboží a nabídky.

Firemní zákazníci

585 157 404velkoobchod@tsbohemia.cz
Informace ohledně velkoobchodní spolupráce.

Servis a reklamace

585 157 507servis@tsbohemia.cz
Reklamace a servis zakoupeného zboží.

Technická podpora

585 157 405podpora@tsbohemia.cz
Technická pomoc a konzultace zakoupeného zboží.

Marketing

585 157 520marketing@tsbohemia.cz
Nabídky propagace, inzerce, reklamní plochy atd.

Infolinka Barbone

844 111 213barbone@tsbohemia.cz
Informační linka počítačů Barbone.

Sekretariát a finance

585 157 509sekretariat@tsbohemia.cz
Sekretariát firmy a finanční oddělení.

Webmaster (IT)

585 157 486webmaster@tsbohemia.cz
Pomoc při řešení problémů s webem.

Připomínky, žádosti, hodnocení

-pripominky@tsbohemia.cz
Vaše písemné připomínky, žádosti, hodnocení, případně stížnosti pro řešení.

Olomouc - představenstvo

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Předseda představenstva

Ing. Bronislav Pešák

585157445 777912045 bpesak@tsbohemia.cz

Místopředseda představenstva

Ing. Lubomír Pešák

pesak@tsbohemia.cz

Člen představenstva

František Pešák

pesak@tsbohemia.cz

Obchodní ředitel

Libor Malý

585157459 777912049 lmaly@tsbohemia.cz
Produkty: ALIGATOR,  ARMOR,  BLACKBERRY,  Caterpillar,  CELLY,  COMPUTER PRESS,  DORO,  FIXED,  GARLANDO,  HANNspree,  HONOR,  LEXMARK,  MediaShop,  MOTOROLA,  NOKIA,  O2,  OKI,  OPTOMA,  Optoma NuForce,  Pelitt,  RAZER,  REDPOINT,  SAMSUNG,  SINBO,  Stygian,  T.S.BOHEMIA ,  TESLA,  XEROX.

Technický ředitel

Lubomír Kment

585157446 775912065 lkment@tsbohemia.cz

Manažer servisu (RMA)

Jakub Arely

585157449 777912060 jarely@tsbohemia.cz

Olomouc - Obchodní oddělení

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí obchodu

Bc. Jaroslav Drajsajtl

585157464 775912071 jdrajsajtl@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Petr Janovský

585157565 pjanovsky@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Jiří Přichystal

585157440 jprichystal@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Lucie Vojáčková

585157437 lvojackova@tsbohemia.cz

Obchodník

Jan Daniš

585157488 jdanis@tsbohemia.cz

Obchodník

Pavel Voldán

585157488 pvoldan@tsbohemia.cz

Obchodník

Jan Kubásek

585157588 jkubasek@tsbohemia.cz

Obchodník

Lukáš Slouka

585157439 lslouka@tsbohemia.cz

Obchodník

Martin Závodný

585157436 mzavodny@tsbohemia.cz

Obchodník - firemní zákazníci

Petr Poláček

585157441 777912035 ppolacek@tsbohemia.cz

Olomouc - Finanční oddělení, sekretariát

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí

Bc. Martina Hadačová

585157431 777912054 mhadacova@tsbohemia.cz

Administrativní pracovník

Lucie Sychrová

585157474 lsychrova@tsbohemia.cz

Administrativní pracovník

DiS. Petra Kucharovičová

585157462 pkucharovicova@tsbohemia.cz

Olomouc - IT oddělení

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí IT a vývoje

Patrik Prikrt

585157447 775912072 pprikrt@tsbohemia.cz

Technická podpora

Ondřej Michalec

585157458 777912043 omichalec@tsbohemia.cz

Olomouc - Marketingové oddělení

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí marketingu

Bc. Lukáš Valouch

585157460 775912070 lvalouch@tsbohemia.cz
Produkty: HUAWEI,  I-TEC.

Marketing

Bc. Radka Otrubová

585157523 rotrubova@tsbohemia.cz

Marketing

Jakub Walla

585157448 777912029 jwalla@tsbohemia.cz

Brno Veveří

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

David Hájek

585157484 777912044 dhajek@tsbohemia.cz

Zlín

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Petr Chmela

585157475 775912062 pchmela@tsbohemia.cz

Opava

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Lukáš Detour

585157420 777912039 ldetour@tsbohemia.cz

Uherské Hradiště

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Zdeněk Strapina

585157422 777912058 zstrapina@tsbohemia.cz

Hradec Králové

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Marek Příhoda

585157497 777912027 mprihoda@tsbohemia.cz

Znojmo

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Miroslav Koch

585157428 777912028 mkoch@tsbohemia.cz

Jihlava

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Marek Suchý

585157425 775912061 msuchy@tsbohemia.cz

Ostrava Hrabová

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Ředitel prodejní sítě

Pavel Švidernoch

585157536 777912040 psvidernoch@tsbohemia.cz

Vedoucí pobočky

Lubomír Adamec

585157531 777912041 ladamec@tsbohemia.cz

Ostrava Mar.Hory

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Aleš Pastrňák

585157532 601301660 apastrnak@tsbohemia.cz

Brno Heršpická

Funkce Jméno Telefon Mobil Email

Vedoucí pobočky

Michal Klůs

585157595 601301661 mklus@tsbohemia.cz





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Uroky zpet
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše