NE ASUS TI4631(ADSL Eth.Modem/Router,An.B) vč.splitteru

Objednací kód: 9185552,Part No.: 310A121,Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců

Je nám líto,
ale tento produkt je beznadějně vyprodán a nebo je pouze dostupný jako dárek k vybranému výrobku. Vyberte si, prosím, ze související nabídky níže.

Popis


ASUS ADSL Ethernet USB Modem/Router je špičkové zařízení pro připojení k Internetu pomocí ADSL. Router je připraven pro upgrade na ADSL2+ pouhou změnou firmware.

ADSL zařízení ASUS TI4631 může být nasazeno jak pro připojení jediného PC, tak i pro připojení celé LAN sítě a je tak ideálním řešením nejen pro domácí uživatele, ale i pro menší firmy (SoHo).

Instalace zařízení je velmi jednoduchá. Zařízení prostě připojíte k Vašemu počítači nebo síti přes ethernetové rozhraní a okamžitě (v defaultním nastavení, tzn. tak jak je zařízení dodáváno) je modem/router připraven pro připojení k internetu. Pouze zadáte Vaše jméno a heslo pro přístup k internetu. Žádné instalování ovladačů nebo dodatečného software na Vaše PC není potřeba. V případě potřeby změny defaultního nastavení se konfigurace provádí komfortně pomocí přehledného webového rozhraní. Zařízení můžete k Vašemu PC připojit i přes vestavěný USB port a dokonce je možné i využívat Ethernet a USB port dvěmi počítači současně.

Bezpečnostní funkce, kterými je ADSL zařízení ASUS TI4631 vybaveno, jsou běžné spíše až u zařízení vyšší kategorie. Díky vestavenému Firewallu a IP filtraci splňuje vysoké požadavky zákazníků na bezpečnost provozu a ochranu přenesených dat.

Technická specifikace:
Interní/Externí : Externí
WAN rozhraní : 1x ADSL (RJ-11)
LAN rozhraní : 1x Ethernet 10/100
Další rozhraní : 1x USB
Přenosová rychlost : Downstream 8 Mb/s, Upstream 800 kb/s
xDSL standardy : ADSL ANSI T1.413 Issue 2, ITU-T G.992.1 (G.dmt), ITU-T G.992.2 (G.lite); Defaultní konfigurace je optimalizována pro provoz v ČR.
ATM support : ATM AAL5, Multiple Permanent Virtual Circuits (PVC), RFC 1483 (Bridging and Routing), RFC 2364 (PPPoA), RFC 2516 (PPPoE)
Síťové služby : DHCP Server, DNS Relay, IGMP, UPnP, SNMP, IP QoS, NAT, RIP, RIPv2, Static Routing, IEEE 802.1d Transparent Bridging, VPN Pass-Through
IP telefononie (VoIP) : Ne
Zabezpečení : FireWall, IP filter, MAC filter, PAP, CHAP, lokální heslo
Indikace stavu pomocí LED diod : Ano
Management : WEB, Telnet
Podporované OS : Eth: Nezávislé na OS
: USB: Win 98SE/ME/2000/XP
Česká příručka : Ano
Napájecí adaptér : Ano
Záruka : 2 roky
Poznámka : pro slovenský trh splitter dodává STc

POZNÁMKA:
Pokud máte linku Annex B a toto zařízení se přesto nedetekuje, změnte si nastavení protokolu z PTPOA na PTPOE.
Zařízení má defaultně nastaveno PTPOA, Český Telecom od 1.4. linky nastavuje v protokolu PTPOE.

Hodnocení

Loading...

Poradna

Loading...