Objednací kód: 9033063,Part No.: 98-149-00011,Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
Je nám líto,
ale tento produkt je beznadějně vyprodán a nebo je pouze dostupný jako dárek k vybranému výrobku. Vyberte si, prosím, ze související nabídky níže.
Popis
DV 5500 je multifunkční přístroj 6 v 1 s rozsáhlým využitím doma i v práci, který kombinuje digitální fotoaparát s rozlišením 3.1 mil. bodů, digitální kameru, diktafon a MP3 přehrávač.
Digitální fotoaparát/videokamera/diktafon/MP3 přehrávač/přenosný disk DV5500 je dalším modelem v úspěšné řadě fotoaparátů DV. Model DV5500 využívá nejmodernější technologie, jakou je MPEG4, která Vám dává vyšší kvalitu obrazu při snímání videa než při standardně používané MJPEG kompresi. Data jsou ukládána na SD/MMC kartě, ke které po připojení k počítači přistupujete jako ke standardní disketové jednotce. Lze tedy fotoaparát používat na většině počítačů bez nutnosti instalace zvláštních ovladačů.
Hardware
Rozlišení: 5.1 mil. (h/w interpolace) CCD, 3.1 mil. bodů
Clona: f3.0
Paměť: MMC 32 MB součástí dodávky
Rychlost závěrky: 1/15 až 1/2500
Napájení: 5V/1A, Akumulátor
Objektiv: Možnost přepnutí mezi režimy Makro (od 30 cm) a Normal (od 70 cm do nekonečna), f = 9 mm (49 mm pro 135 Camera), 6 skleněných čoček
Zoom: 4x (digitální), digitální efekty (3x)
Expozice: Normal / Prodloužená
Hmotnost: Netto [kg] 0.22
Rozměry : Hloubka [mm] 84 / Šířka [mm] 55 / Výška [mm] 95
Vlastnosti
Funkce: Difitální fotoaparát, videokamera se záznamem zvuku a podporou MPEG4, diktafon, MP3 přehrávač, webkamera a USB disk
Formát souboru: JPG, ASF, MP3, WAV
Rozhraní a připojitelnost: USB 2.0, Video / Audio, Sluchátka, DC adaptér
LCD displej: 6.35cm
Záznam zvuku a videozáznam: Ano
Režimy fotografování Jeden snímek, samospoušť, film
Samospoušť 10s
Sekvenční snímání Ne