Microsoft Xbox Game Pass pro PC

Objednací kód: 9934928 Part No.: QHT-00003 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Microsoft Xbox Game Pass pro PC
 
 
Elektronická licence
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 
 
SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ!
 
 
 
 
Microsoft Xbox Game Pass pro PC, předplatné na 3 měsíce (EuroZone)
Ověřit dostupnost

na prodejnách

749 Kč

619 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 
fy22q1-xbox-series-s-pdp-cs-cz

Popis produktu:

Hrajte více než 100 kvalitních her pro PC s přáteli na počítačích s Windows 10 za jeden nízký měsíční poplatek. Členství EA Play je součástí a zajistí vám přístup ke špičkovým titulům Electronic Arts na počítači ze sérií jako Battlefield™ a STAR WARS™. Navíc získáte více z oblíbených her s exkluzivními herními výzvami a odměnami, speciálním obsahem pouze pro členy a brzkými zkušebními verzemi vybraných nových titulů EA. Použijte aplikaci Xbox v počítači ke stažení a užívání nových her v první den jako Halo Infinite a Forza Horizon 5 od Xbox Game Studios, a také proslavených sérií jako DOOM od studia Bethesda Softworks, indie her a trháků a oblíbených počítačových titulů, včetně Age of Empires IV a Microsoft Flight Simulator. Získejte členské slevy až 20 % na vybrané hry v knihovně Xbox Game Pass pro PC a až 10 % na související herní doplňky. Díky obří různorodosti počítačových her z každého žánru a neustále přidávaných nových titulů si každý najde něco ke hraní.


Hrajte hry v jejich den vydání

Použijte aplikaci Xbox v počítači ke stažení a užívání nových her v první den jako Halo Infinite od Xbox Game Studios, a také proslavených sérií jako DOOM Eternal od studia Bethesda Softworks, indie her a trháků a oblíbených počítačových titulů, včetně Age of Empires IV a Microsoft Flight Simulator.


EA Play

Členství EA Play je součástí a zajistí vám přístup ke špičkovým titulům Electronic Arts na počítači ze sérií jako Battlefield™ a STAR WARS™. Navíc získáte více z oblíbených her s exkluzivními herními výzvami a odměnami, speciálním obsahem pouze pro členy a brzkými zkušebními verzemi vybraných nových titulů EA.


Slevy na hry

Získejte členské slevy a nabídky na vybrané hry a herní doplňky v knihovně Xbox Game Pass pro PC. Díky obří různorodosti počítačových her z každého žánru a neustále přidávaných nových her si každý najde něco ke hraní.


Hlavní vlastnosti:

Hrajte víc než 100 vysoce kvalitních her pro PC.
Hrajte v první hrací den nové hry od studií Xbox Game Studios a Bethesda Softworks, navíc k tomu vybrané hry nezávislých vývojářů a další herní trháky.
Slevy až 20 % na vybrané hry v knihovně Game Pass pro PC a až 10 % na herní doplňky.
EA Play zahrnuje knihovnu plnou špičkových herních titulů od Electronic Arts pro PC, exkluzivní odměny a obsah pouze pro členy.
Ke hraní na počítačích: Uplatněte na adrese https://redeem.microsoft.com. Po uplatnění se řiďte pokyny na adrese https://www.xbox.com/pcgamesplan. K hraní počítačových her vyžaduje Windows 10 (nejnovější aktualizace) a aplikaci Xbox.


Požadavky na systém:
  • OS: Windows 10 (u mnoha her verze 1903 nebo vyšší)
  • Procesor: Intel Core i5-8300H; AMD Ryzen 5 3550H
  • GPU: NVIDIA GTX 1050; AMD Radeon RX 560
  • Paměť: 8 GB RAM, 3 GB VRAM
  • Úložný prostor: 150GB
  • DirectX®: DirectX 12 API
  • Monitor: 1080p

  Požadavky na systém se liší v závislosti na hře; špičkové systémy poskytují lepší výkon.
  Není podporováno v režimu S systému Windows 10.
  Platí smluvní podmínky a výjimky. Herní katalog se liší v průběhu času, podle oblasti a zařízení. Není podporováno v režimu S systému Windows 10 a na zařízeních ARM. Podrobnosti naleznete na adresách https://www.xbox.com/gamepass-forpc a https://www.ea.com/ea-play/terms a https://www.ea.com/ea-play.


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?