HP Neverstop Laser 1000w (4RY23A)
 • HP Neverstop Laser 1000w (4RY23A)
 • HP Neverstop Laser 1000w (4RY23A)
 • HP Neverstop Laser 1000w (4RY23A)
 • HP Neverstop Laser 1000w (4RY23A)
Objednací kód: 5344305 Part No.: 4RY23A Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců Základní cena + RP + AF: 5 087 Kč + 12  + 24  
 
 
Populární produkt
 
 
 

HP Neverstop Laser 1000w (4RY23A)

 
 
 
 
HP Neverstop Laser 1000w,A4,20str./min,USB 2.0,WiFi
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 6 199,- Kč 

5 123 Kč bez DPH

Splátky již od 310 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zvýhodněné produkty

 
 
 
Kabely
HP Neverstop Laser 1000w (4RY23A)

kabel datový pro připojení zařízení k počítači, např. tiskárny

max.:

 1 ks

Normální cena: 

21 Kč

 

39,- Kč 
25,- Kč 
(

 

21 Kč bez DPH)

Navíc ušetříte: 

14,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

© Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informace uvedené v tomto dokumentu mohou být změněny bez předchozího upozornění. Jediná záruka k produktům a službám společnosti HP je určena expresními záručními podmínkami přiloženými k těmto produktům a službám. Ze žádných zde uvedených informací nelze vyvodit existenci dalších záruk. Společnost HP není odpovědná za technické nebo redakční chyby ani za opomenutí vyskytující se v tomto dokumentu.


Poznámky pod čarou

 • 1Nepřetržité doplňování toneru díky tonerovému spotřebnímu materiálu OEM se zobrazovacím válcem na místě ve srovnání s většinou konkurenčních černobílých laserových tiskáren OEM na světě v ceně do 250 EUR a multifunkčních tiskáren v ceně do 350 EUR k 15. listopadu 2018. Interní výzkum společnosti HP a studie organizace Keypoint Intelligence-Buyers Lab z roku 2018 zadaná společností HP. Tržní podíl dle zprávy Hardcopy Peripherals Tracker od organizace IDC ke 4. čtvrtletí 2018. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.keypointintelligence.com/HPNeverstop.
 • 2Na základě interního porovnání společnosti HP výrobcem doporučené maloobchodní ceny MSRP a ceny za stránku srovnatelných tiskáren HP LaserJet Pro M15 a HP LaserJet Pro MFP M28 se standardní černou originální tonerovou kazetou HP 44A/48A LaserJet z března 2019. Podrobnosti naleznete na adrese www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
 • 3Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Podrobnosti naleznete na adrese www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
 • 4Na základě tiskáren HP LaserJet Pro M15 a HP LaserJet Pro MFP M28 se standardní černou originální tonerovou kazetou HP 44A/48A LaserJet s výtěžností 500 stránek podle normy ISO. Aktuální výtěžnost se mění v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Podrobnosti naleznete na adrese www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
 • 5Vyžaduje stažení aplikace HP Smart. Další podrobnosti o místních požadavcích na tisk najdete na stránce hp.com/go/mobileprinting.
 • 6Ve srovnání s většinou mobilních tiskových aplikací OEM pro inkoustové a laserové tiskárny i multifunkční tiskárny určené do domácností a domácích kanceláří v ceně do 429,99 USD včetně. Tržní podíl dle tištěné zprávy o sledování periferních zařízení od organizace IDC ke druhému čtvrtletí kalendářního roku 2018. Tvrzení vychází z laboratorního testování, průzkumu mobilních tiskových aplikací od výrobců tiskáren a studie Keypoint Intelligence – Buyers Lab, kterou si objednala společnost HP. Viz zpráva ze září 2018 na stránce www.keypointintelligence.com/HPSmartApp
 • 7Aby bylo dosaženo optimálního výkonu zařízení, doporučuje společnost HP dodržovat předepsaný počet stran za měsíc. Tento rozsah byl stanoven na základě mnoha faktorů, včetně intervalu doplňování spotřebního materiálu a životnosti zařízení po dobu rozšířené záruky. Při minimální doporučené zátěži 250 stran za měsíc vydrží toner z originálního balení na 20 měsíců tisku.
 • 8Mobilní zařízení musí být před tiskem připojené k signálu Wi-Fi Direct® multifunkční tiskárny nebo tiskárny podporující tisk Wi-Fi Direct. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi Direct® je registrovaná ochranná známka asociace Wi-Fi Alliance®.
 • 9Sada pro doplnění toneru se nedodává s tiskárnou, nutno zakoupit samostatně.
 • 10S vyloučením první sady zkušebních dokumentů. Přesné hodnoty rychlosti se liší v závislosti na konfiguraci systému, softwarové aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu.

 

Fotogalerie HP Neverstop Laser 1000w (4RY23A)

Poznámka výrobce:


Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
HP CarePack zajistí zákazníkovi rozšířený 3-letý servis v místě instalace produktu (pokud není uvedeno jinak), a to nejpozději do druhého dne po nahlášení závady v rámci pracovního týdne (pokud není uvedeno jinak) a pracovní doby: pondělí až pátek, 8:00 - 17:00 hod (pokud není uvedeno jinak). Pokud se nepodaří závadu při první návštěvě odstranit, nabízí HP adekvátní záložní zařízení na dobu, kdy je zákazníkovo původní zařízení v opravě. HP CaretPack je možno zakoupit nejpozději 180 dnů po zakoupení zařízení a platí se jednorázově na 3 roky. Platnost CarePacku se počítá od data zakoupení zařízení. V ceně jsou zahrnuty: náhradní díly, práce a cesta technika i případná zápůjčka záložního zařízení.
Vysvětlivky:
NDO (Next day On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady.
NDO-1,8M (Next day On-Site Response 3y or 1,8M pages) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady, servisní služba platí na 1,8 milionů vytištěných stránek, maximálně však na 3 roky.
NDR (Next day Replacement) - servisní zásah u zákazníka formou výměny produktu další pracovní den po nahlášení závady.
BR (Bench repair) - oprava v servisním středisku.
4OS (4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady v rámci pracovní doby (po - pá 8 -17). 7x24 - (7x24 4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
PUR (Pick-up & Return) - Oprava včetně vyzvednutí a vrácení produktu Odpovědný kurýr vyzvedne vadnou jednotku přímo u zákazníka a doručí ji do servisního střediska. Zákazník je povinnen zajistit, aby produkt byl vhodně zabalen. Doba trvání opravy v rámci této služby je 5 pracovních dnů. Doba opravy se měří ode dne, kdy je jednotka doručena do servisního střediska HP, až do dne, kdy je opravený produkt vrácen na adresu uživatele. Služba je k dispozici mezi 8.00 a 17.00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků.


Parametry a specifikace:

Formáty papíru

A4: 
ano

Fyzické charakteristiky

Formát: 
A4

Obecné vlastnosti

Barva tisku: 
černobílý
Technologie tisku: 
Laserová
Rychlost černého tisku [stran/min]: 
20
Rozlišení černého tisku [DPI]: 
600 x 600
Max. pracovní využití [stran/měsíc]: 
2500
Vstupní zásobník [listů]: 
150
Výstupní zásobník [listů]: 
100

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Wi-Fi: 
ano
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: Český servis a.s.
 • WWW: http://www.ceskyservis.cz/sluzby/servisni-sluzby/hp/
 • E-mail: brno@ceskyservis.cz
 • Tel.: +420 532 140 311
 • Adresa: Český servis a.s.
 • Ulice: Řípská 6
 • Město: Brno - Slatina
 • PSČ: 62700
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz servisem) na uvedeném WWW, nebo tel. nebo osobně na všech pobočkách: http://www.ceskyservis.cz/kontakty/
 •  
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­