Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

GIGABYTE AB350-Gaming 3

 
GIGABYTE AB350-Gaming 3
 
 
Prodloužená záruka
-16%
 
 
Splátková kalkulačka již od 4 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, ATX, AM4, AMD B350, Ryzen, 4x DDR4
Objednací kód9307462
Part No.

GA-AB350-Gaming 3

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 1 880 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 2 699,- Kč 
Cena nyní: 2 277,- Kč 

1 882 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Rozbalené zboží (varianty)

2 189 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

GIGABYTE AB350-Gaming 3

Již z názvu Ultra Durable se dá vytušit, že se jedná o základní desku, u které jsou využity velmi kvalitní materiály, což zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. S chipsetem B350 nabídne výkon, možnost přetaktování procesorů a plno další užitečných funkcí. Hráči a nadšenci jistě ocení LED podsvícení, které vylepší dojem z jejich počítačové sestavy.


Hlavní přednosti:

 • Podpora procesorů Ryzen
 • Dvoukanálové Non-ECC Unbuffered DDR4, 4 sloty DIMM
 • Ultra Durable
 • Rychlé USB 3.1 Gen 2
 • Podpora dvou NVMe PCIe SSD v režimu RAID 0
 • Ultrarychlý konektor M.2 s PCIe Gen3 x4 a SATA rozhraním
 • Zvukovka Realtek ALC 1220
 • Síťová karta Realtek
 • RGB podsvícení
 • Možnost snadného přetaktování v aplikaci EasyTune
 • Gigabyte UEFI DualBIOS
 • Smart Fan 5 s několika teplotními senzory a hybridními konektory pro ventilátory


Vlastnosti:

Deska určená pro procesory Ryzen je formátu ATX a ve svém jádru obsahuje chipset AMD B350, který umožňuje taktování procesorů, ale také je možno taktovat i operační paměti. Pro operační paměti DDR4 s frekvencí až 3200 MHz jsou k dispozici 4 DIMM sloty. Nechybí ani porty USB 2.0, USB 3.0 a USB 3.1, kterých najdeme dostatek pro připojení různého příslušenství. Podpora interních disků je skrz jeden M.2 slot a rozhraní SATA III. V neposlední řadě deska podporuje diskové pole RAID.


RGB FUSION

Nastavte si barvu odpovídající vašemu stylu


Vícezónové osvětlení:

 • 16,8 milionu RGB barev
 • 2 programovatelné sekce
 • 7 různých efektů
 • 2 RGBW Light Strip Pin Header
 • Accent LED s vyměnitelným překrytím
 • Pokročilý režim pro extrémní přizpůsobitelnost

Podpora RGBW světelných pásků

Nezávisle programovatelné headery pro RGB LED pásky

Stále není jas osvětlení dostačující? Stačí nainstalovat standardní 12V externí RGB nebo RGBW světelné pásky do RGBW headeru a řídit jejich barvu pomocí softwaru RGB Fusion. S RGBW světelnými pásky, které jsou vybaveny speciálními LED bílé barvy, můžete dosáhnout ještě jasnějších a živějších barev.


RGB Fusion (Advanced Mode (pokročilý režim)

Díky zbrusu novému softwaru RGB Fusion mají uživatelé přístup k různým přednastaveným konfiguracím LED osvětlení s možností výběru barev. Můžete dokonce nastavit LED pro synchronizaci s vaší oblíbenou hudbou nebo nastavit změnu barvy podle teploty procesoru.

Pro opravdové osvětlovací experty je zde pokročilý režim Advanced Mode, který umožňuje kompletní přizpůsobení individuální oblasti s vlastními efekty a barevnými přechody společně s konkrétní dobou jejich trvání a dobou jejich přeměny.

Poté, co vše nastavíte, je jednoduché ukládat a sdílet své profily osvětlení s ostatními.


Smart Fan 5

S nástrojem Smart Fan 5 si mohou být uživatelé jisti, že si jejich herní počítač vždy zachová svůj vysoký výkon a zůstane přitom dostatečně chlazený. Smart Fan 5 uživatelům umožňuje výměnu jejich konektorů pro ventilátory pro zohlednění rozdílného vlivu teplotních senzorů na různých místech základní desky. A nejen to, se Smart Fan 5 mají k dispozici více hybridních konektorů pro ventilátory, které podporují jak regulaci pomocí napětí, tak PWM, aby si základní deska lépe rozuměla s vodním chlazením.


Pouze hybridní konektory pro ventilátory

Headery pro hybridní ventilátory detekují, zda chladič podporuje regulaci otáček pomocí PWM nebo napětí a podle toho nastavení automaticky přepne.

Podpora proudu až 2 A díky vestavěné ochraně před nadměrným proudem, což je pro špičkové ventilátory s vysokým odběrem proudu nutností.


Nový software Smart Fan 5

Vyberte si z různých režimů od tichého (Quiet) po běh ventilátorů na plné otáčky (Full Speed), aby chlazení odpovídalo vašim scénářům na vyžití počítače. U každého ventilátoru nebo čerpadla můžete použít intuitivní křivku definující prahové hodnoty spouštění a odpovídající rychlosti otáčení ventilátoru.


Vylepšené rozhraní systému BIOS

Vylepšené rozhraní systému BIOS se může pochlubit také pokročilými funkcemi viděnými u uživatelského rozhraní Smart Fan 5, jako jsou: možnost nastavení spouštěcích mechanismů v závislosti na různých teplotních čidlech na desce, definice křivky ventilátoru a nastavení intervalu teplot, které mohou zabránit hlučnosti větráku způsobené náhlou změnou teploty – to vše bez nutnosti spouštění Windows.


Realtek® GbE LAN se softwarem cFosSpeed Internet Accelerator

Gigabitová LAN Realtek® se může pochlubit softwarem cFosSpeed, aplikací pro správu síťového provozu, která pomáhá zlepšovat latenci sítě a udržuje nízké doby odezvy pro dosažení lepší reakceschopnosti v prostředí přeplněných LAN sítí.


Rychlé úložiště přímo na desce díky NVMe PCIe Gen3 x4 110mm M.2 (až 32 Gb/s)

Řešení GIGABYTE M.2 nabízí významně vyšší rychlost úložiště a podporu rozhraní jak PCIe, tak SATA pro M.2 SSD zařízení.


Rychlé rozhraní USB 3.1 Gen 2

Toto rozhraní využívá přenosových rychlostí až 10 Gb/s, což je dvakrát vyšší propustnost dat, než měla minulá generace.

Diagnostické LED

Řešení potíží s hardwarem hned na první pohled

LED na desce řízené systémem BIOS indikují, pokud dochází k poruše, což uživatelům umožňuje rychle diagnostikovat, která z hlavních komponent (procesor, paměti, grafika, disk) nepracuje správně a ti tak mohou neprodleně podniknout příslušná opatření.


Realtek ALC 1220

ALC1220 je vysoce výkonný multikanálový HD Audio kodek s odstupem signál/šum až 120 dB s křišťálově čistým zvukem a funkcemi, jako je chytrý sluchátkový zesilovač, nahrávání s odstupem s/š 108 dB pro precizní videohovory a hardwarové dekódování DSD128 zajišťující uživatelům, že z počítače dostanou tu nejlepší možnou kvalitu zvuku.

Automaticky detekuje impedanci zvukového zařízení, které nosíte na hlavě, ať už jde o špunty či špičková sluchátka, aby poskytnul optimální dynamiku zvuku a zabránil problémům, jako je nízká hlasitost nebo vysoké zkreslení.

Sloty DIMM s krytím a kovové krytí PCIe slotů

Už se nikdy nebudete muset bát o to, že by vaše těžká grafická karta poškodila základní desku. Proprietární kovové krytí PCIe slotů Ultra Durable zpevňuje PCIe slot tak, aby nedošlo kvůli těžké grafice k jeho poškození. Kovové krytí DIMM a PCIe slotů také poskytuje odolnost navíc pro případ, že zapomenete při výměně komponenty uvolnit zámek. Tato blbuvzdorná pojistka vám pak může počítač zachránit.

Ultra Durable PCIe brnění

Zvýšená odolnost PCIe slotů, podpora těžkých grafických karet pro extrémní/VR herní stanice


Ochrana proti vlhkosti s PCB ze skelných vláken

Nic nemá tak velký negativní vliv na životnost vašeho počítače jako vlhkost. Většina částí světa přitom trpí vysokou vlhkostí vzduchu po celý rok. Základní desky GIGABYTE 9 byly navrženy tak, aby bylo jisté, že nebude vlhkost vzduchu představovat již žádný problém. Mohou se pochlubit novou technologií výroby PCB ze skelné tkaniny, která odpuzuje vlhkost vyskytující se vlhkém prostředíNová technologie PCB ze skelné tkaniny využívá k výrobě PCB nový materiál, který snižuje velikost mezery mezi vlákny, takže je pro vlhkost mnohem obtížnější proniknout skrz v porovnání s tradičně řešenými PCB. To přináší mnohem lepší ochranu před zkratem a selháním systému způsobeným vlhkostí v okolním prostředí.


Inovovaný BIOS Snadno, chytře a přátelsky

BIOS je pro uživatele nezbytný při úvodním nastavení, aby si základní desku nastavili co nejoptimálněji. Díky novému grafickému rozhraní a snadněji použitelným funkcím se podařilo GIGABYTE inovovat BIOS tak, aby uživatelům přinesl při nastavování jejich nového počítače větší spokojenost.


Centrum aplikací GIGABYTE APP Center

Centrum aplikací GIGABYTE APP Center poskytuje snadný přístup k bohaté nabídce aplikací GIGABYTE, které vám pomohou získat z vaší základní desky GIGABYTE co nejvíce. Pomocí jednoduchého jednotného uživatelského rozhraní umožňuje GIGABYTE APP Center snadné spuštění všech aplikací GIGABYTE nainstalovaných ve vašem systému, online kontrolu aktualizací a stažení nejnovější verzí aplikací, ovladačů a BIOSu.


Aplikace EasyTune™

GIGABYTE EasyTune™ je jednoduché a snadno použitelné rozhraní, které umožňuje začátečníkům i expertům doladit jejich nastavení systému nebo upravit takty a napětí systému a pamětí v prostředí Windows. Se Smart Quick Boost vám stačí jednu kliknutí pro automatické přetaktování vašeho systému, čímž získáte nárůst výkonu, když jej budete nejvíce potřebovat.


Nástroj System Information Viewer

GIGABYTE System Information Viewer je centrální místo, které vám umožní přístup k informacím o aktuálním stavu vašeho systému. Můžete pak monitorovat komponenty, jako jsou takty a procesor, nastavit preferovaný rychlostní profil ventilátoru, nastavit upozornění v případě překročení kritické teploty nebo zaznamenat chování vašeho systému; to jsou možnosti aplikace System Information Viewer.


@BIOS

Aplikace GIGABYTE @BIOS vám umožní aktualizovat systém BIOS z prostředí Windows pomocí jednoduchého a úhledného grafického uživatelského rozhraní. Aplikace @BIOS umí automaticky stáhnout nejnovější verzi BIOSu ze serverů GIGABYTE, nebo si můžete aktualizovat svůj BIOS ze souboru v počítači, obnovit dřívější BIOS z obrazu nebo zálohovat BIOS do obrazu.


3D OSD

3D OSD automaticky detekuje a zobrazuje informace o systému během hraní her, díky čemuž budete mít snadný přístup k informacím o vaší sestavě, aniž byste museli přepínat mezi obrazovkami.


Patentovaný GIGABYTE DualBIOS™ (UEFI)

Základní desky GIGABYTE 9 Ultra Durable™ jsou vybaveny exkluzivní technologií GIGABYTE DualBIOS™, která chrání jednu z nejdůležitějších počítačových komponent, systém BIOS. S technologií GIGABYTE DualBIOS™ má základní deska jak "hlavní BIOS", tak "záložní BIOS", proto jsou uživatelé chráněni před selháním systému BIOS způsobeným například napadením virem, selháním hardwaru, nesprávným nastavením přetaktování nebo výpadkem napájení v průběhu procesu aktualizace.


HD digitální výstupy

Vychutnejte si HD obraz na monitoru díky integrovaným nejčastěji používaným digitálním výstupům dnešních HD monitorů a televizorů.


Podpora 4K


XSplit Gamecaster + Broadcaster: streamujte vaši hru kdykoli a kdekoli

Nyní si nastavte své jeviště a sdílejte největší herní momenty díky XSplit Gamecaster + Broadcaster! Plně optimalizovaná integrace sociálních sítí je připravena pro chatování v reálném čase, díky čemuž budete informování, přestože se musíte soustředit na hru. Pros streamování na službu Twitch stačí jen jedno kliknutí. Hostujte svou hru jako profík!


TriDef® SmartCam | Volitelná úprava streamu

Za účelem usnadnění streamování a využití přínosu kompletního řešení, obsahuje každá základní deska GIGABYTE software TriDef® SmartCam. S ním jste nyní schopni odstranit pozadí, aniž byste si museli vypomáhat se zeleným pozadím. Prostřednictvím aplikace SmartCam můžete nyní využívat živé filtry a plně ovládat své zázemí, a to nejen při streamování, ale také prostřednictvím jiných video aplikací, jako je Skype.


 

Fotogalerie GIGABYTE AB350-Gaming 3

Parametry a specifikace:

Konektory externí

USB 3.1 Gen2: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen2: 
2
USB 3.1 Gen1: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen1: 
4
USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
1
DVI výstup: 
ano
Počet DVI výstupů: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano
S/PDIF výstup: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
5

Konektory interní

Počet konektorů pro ventilátory: 
5
4-pin CPU konektor: 
ano
Počet 4-pin CPU konektorů: 
1
Počet systémových ventilátorových konektorů: 
2
Systémový ventilátorový konektor: 
ano
4-pin konektor ventilátoru pro vodní pumpu: 
ano
Počet 4-pin konektorů ventilátorů pro vodní pumpu: 
1
Konektor ventilátoru procesorového vodního chlazení: 
ano
Počet konektorů ventilátorů procesorového vodního chlazení: 
1
TPM header: 
ano
CMOS jumper: 
ano
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
Počet konektorů USB 3.1 Gen1: 
1
USB 2.0 header: 
ano
Počet konektorů USB 2.0: 
2
SATA III konektor (6 Gb/s): 
ano
Počet SATA III konektorů (6 Gb/s): 
6
M.2 konektor: 
ano
Počet konektorů M.2: 
1
Počet RGB LED konektorů: 
2
RGB LED konektor: 
ano

Průvodce výběrem

Patice (socket procesoru): 
AM4
Chipset: 
AMD B350
Formát: 
ATX
Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
4
Max. podporované frekvence paměti [MHz]: 
3200
Max. velikost operační paměti [GB]: 
64
Režim zapojení pamětí: 
Dual-channel

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
3
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
2

Technologie

Dual BIOS: 
ano
Podpora AMD CrossFireX: 
ano
Podsvícení: 
ano

Určení

Herní: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
bios
mhruby, 30.5.2018 16:51:00

Dobrý den, uvažuju o této desce spolu s CPU Ryzen 3 2200G, můžu si u Vás objednat aktualizace BIOSu desky? Děkuiji Martin Hrubý

R. Dostál - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 4.6.2018 18:54:00

Dobrý den, požadavek na aktualizaci BIOSu můžete uvést do poznámky, bude předáno na servis, kde technik provede update, teprve pak se expeduje.

Kompatibilita
Erik, 4.3.2018 23:53:00

Dobrý den, prosím Vás budou tyhle paměti kompatibilní na desce? Kingston HyperX Predator DDR4 8GB (2x4GB) 3200MHz CL16 HX432C16PB3K2/8

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše