Creative Sound Blaster AUDIGY FX, PCIE (70SB157000000)

Objednací kód: 9023462 Part No.: 70SB157000000 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Creative Sound Blaster AUDIGY FX, PCIE (70SB157000000)
 • Creative Sound Blaster AUDIGY FX, PCIE (70SB157000000)
 • Creative Sound Blaster AUDIGY FX, PCIE (70SB157000000)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPECIFIKACE Odstup signál/šum 106dB Možnosti připojení (hlavní) Sluchátka / Přední výstup: 1x 3,5mm konektor Zadní výstup: 1x 3,5mm konektor Střed/Subwoofer: 1x 3,5mm konektor Vstup pro mikrofon 1x 3,5mm konektor Linkový vstup: 1x 3,5mm ko
Ověřit dostupnost

na prodejnách

929 Kč

768 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Zvuková karta Creative Sound Blaster AUDIGY FX

Skvělé vylepšení Sound Blaster

Sound Blaster Audigy Fx je zvuková karta poloviční výšky, s technologií SBX Pro Studio. Okamžitě převádí váš systém na zábavní systém 5.1, který poskytuje prostorový zvuk jako v kině - perfektní pro dokonalé vychutnání vašich filmů, hudby a her! Sound Blaster Audigy Fx dále obsahuje 24bitový 192kHz digitálně-analogový převodník (přehrávání), 106dB SNR a špičkový sluchátkový zesilovač s impedancí 600 ohmu pro monitorování při studiové kvalitě.

Užijte si vícekanálový zvuk jako v kině

Zvuková karta poloviční výšky PCIe má ideální velikost pro vaše HTPC. Nyní můžete vylepšit své zkušenosti díky věrnému zvuku Sound Blaster. Sound Blaster Audigy Fx přichází s 5.1 kanálovými výstupy, které můžete snadno připojit ke svým stávajícím vícekanálovým reproduktorům.

Nezávislá linka a vstupy pro mikrofon

Sound Blaster Audigy Fx přichází s nezávislými konektory "line-in" a pro mikrofon, které vám umožnují zapojit do vašeho PC dva různé zdroje zvuku. Můžete zapojit svůj MP3 přehrávač a zpívat do hudby a přitom nahrávat svůj zpěv pro své přátele!

Stereo Direct vám umožní poslouchat hudbu bez zpracování při úžasné rychlosti datového toku 24-bit 192 kHz, která je považována za nejvyšší v tomto průmyslu. Objevte ještě působivější zvuk jako v kině díky zvukové kartě Sound Blaster Audigy Fx, která je prostřednictvím vašich reproduktorů schopna vytvořit ryzí věrný zvuk s 106 dB.

Pokud si chcete vychutnat filmy, aniž byste rušili rodinu, zvuková karta Sound Blaster Audigy Fx je schopna vytvořit impedanci 600 ohmu, čímž překoná požadavky dnešních nejnáročnějších sluchátek!

Zkontrolujte si a upravte svou zvukovou nahrávku

Zvuková karta Sound Blaster Audigy Fx přichází se sadou technologií SBX Pro Studio, která byla navržena s cílem změnit kvalitu filmu na HTPC! Můžete také upravit míru působivosti podle toho, jak vám to vyhovuje, a to pouhým nastavení posuvníku na Audigy Fx Control Panel.

Parametry

Fyzické charakteristiky

Provedení: 
interní

Rozhraní

3.5mm jack vstup: 
ano
3.5mm jack výstup: 
ano
Počet 3.5mm jack vstupů: 
1
Počet 3.5mm jack výstupů: 
4
Rozhraní: 
Rozhraní udává použitý vstup/výstup zařizení, který slouží ke komunikaci s ostatními zařízeními.
PCI Express
Rychlost sběrnice PCIE: 
1

Zvuk

Zvukový kanál 2.0: 
ano
Zvukový kanál 2.1: 
ano
Zvukový kanál 4.0: 
ano
Zvukový kanál 5.1: 
ano
Odstup signál/šum na vstupu [dB]: 
106
Vzorkovací frekvence [KHz]: 
44,1, 96, 192
Převodníky A/D a D/A [bitů]: 
16, 24
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Michal (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
EAX Control panel
Tomáš, 20.01.2022 7:55:00

Dobrý den, uvažuju o koupi této zvukové karty (Sound Blaster Audigy FX), ale zajímá mě následující věc.. Je tato karta vybavena technologií EAX, kdy je možné využít různých zvukových filtrů? V technické specifikaci této karty, v popisu produktu, o tom zmínka nikde není. Vlastnil jsem její starší předchůdkyni Sound Blaster Live! 5.1(byl jsem s ní velice spokojen) a ta EAX technologii měla ve výbavě.. Bbohužel Windows 7 s ní odmítají spolupracovat, jak jsem zjistil (absence ovladačů), a tak hledám náhradu. Pokud pak tato karta (Sound Blaster Audigy FX) EAX technologii nemá, doporučíte mi předpokládám vyšší model Sound Blaster Audigy RX, která EAX efekty již disponuje dle popisu. Mám pak jen jednu takovou hloupou otázku.. Pokud je tato karta (Sound Blaster Audigy RX) uváděna jako 7.1 kanálová, můžu ji využít se zvukovým zařízením 5.1? Předem děkuji za info.

Petr,  (T.S.BOHEMIA), 24.01.2022 8:39:00

Dobré dopoledne, Audigy FX skutečně EAX nepodporuje. K 7.1 kartě není problém připojit 5.1 nebo jakoukoliv nižší konfiguraci reproduktorů. Petr, T.S.BOHEMIA

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?