Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS X99-A II

 
ASUS X99-A II
 
 
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 12 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, ATX, 2011-v3, Intel X99, 8x DDR4, 3x PCIe x16 3.0, M.2 s.3, U.2, SATA Express, 10x SATA 6Gb/s, Gb LAN, 2x USB 3.1, 4x USB 3.0, 4x USB 2.0, S/PDIF, 5x audio Jack
 
Objednací kód9305558
Part No.

90MB0Q80-M0EAY0

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS X99-A II


Skutečný výkon jediným kliknutím, průkopnická patice OC Socket a technologie ASUS Aura a SafeSlot.

 • ASUS Aura – nastavitelné integrované RGB osvětlení a 4pinový konektor pro pásky, který lze synchronizovat s neustále se rozrůstajícím portfoliem hardwaru ASUS kompatibilního s technologií Aura.
 • SafeSlot – přepracovaný zesílený slot PCIe využívá nový proces obstřikování pro upevnění slotu k ochrannému kovu, což se projeví špičkovou retencí a odolností proti ulomení.
 • 5-Way Optimization: Fan Xpert 4 – vylepšuje skvělý systém chlazení díky možnosti rozpoznání ventilátorů PWM/DC ve všech konektorech, využití ventilátorů s vysokou intenzitou elektrického proudu a ovládání čerpadel vodního chlazení pomocí softwaru nebo systému UEFI.
 • Možnosti připojení nové generace – úžasná flexibilita zásluhou integrovaných slotů U.2 / M.2 umožňujících využívat 32Gb/s šířku pásma rozhraní PCIe a USB 3.1 typu C.

Ladění přesně podle představ

Maximální využití výkonu nové řady procesorů Intel Core i7 pro patici LGA 2011-v3 v budoucnu

Základní desky řady ASUS X99 jsou navrženy tak, aby z nové řady procesorů Intel® Core™ i7 pro patici LGA 2011-v3 dostaly maximum a vytěžily z nejnovější architektury od společnosti Intel ten nejlepší možný výkon. Společnost ASUS přináší to NEJLEPŠÍ ze základních desek pro hráče, nadšence, odborníky na tvorbu obsahu i vášnivé uživatele, kteří si rádi vytvářejí vlastní sestavy.

Extrémní navýšení výkonu procesoru i paměti DDR4 nade všechna očekávání!

Průkopnická patice ASUS OC Socket

Patice ASUS OC Socket navržená tak, aby překonala překážky ve výkonu, využívá extra piny pro připojení speciálního obvodu ke kontaktům na LGA (Land Grid Array). Ve spojení s naším přizpůsobeným systémem UEFI poskytuje toto exkluzivní řešení vyšší frekvence paměti DDR4, nižší latenci a lepší stabilitu při přetaktování, a to i při extrémních podmínkách přetaktování, jako je použití tekutého dusíku (LN2). Patice OC Socket je 100% kompatibilní se všemi procesory s paticí LGA 2011-v3 a zajišťuje ideální spojení výkonu přetaktování a kompatibility.

Jiná patice

OC Socket


Lepší ochrana proti přepětí

Extra 4pinový napájecí konektor sdílí proud se standardním 8pinovým napájecím konektorem, aby se vyvážilo zatížení a vznikla dostatečná rezerva na maximální přetaktování nejnovějších procesorů od společnosti Intel.


Unikátní mezipamět

Sběrnice mezipaměti propojuje různé oblasti, jako např. jádra procesoru, ovladače paměti DDR4, technologii System Agent a sdílenou mezipaměť L3 – jedná se o zásadní propojení pro celý podsystém procesoru. Vyšší frekvence sběrnice mezipaměti přímo zrychluje výkon podsystému, proto patice ASUS OC Socket exkluzivně poskytuje nastavitelné napětí sběrnice mezipaměti, aby bylo možné dosáhnout vyšších frekvencí sběrnice mezipaměti.


Rychlejší paměť

Zvyšte frekvenci paměti na 3333 MHz a dále! Exkluzivní provedení obvodu T-Topology od společnosti ASUS a patice OC Socket poskytují vynikající možnosti přetaktování paměti, aby bylo možné naplno využít potenciál paměti DDR4 tím, že se minimalizují přeslechy a odrazy signálu. Inovativní kanály paměti umístěné ve stejné vzdálenosti jsou zárukou nejvyváženějšího ovládání a obrovské kompatibility při přetaktování. Základní desky ASUS jsou navíc kompatibilní s moduly DDR4 téměř všech výrobců.


Chlazení a přetaktování jediným kliknutím – hotovo!

Toto všechno složité ladění zvládnete jediným kliknutím. S technologií ASUS 5-Way Optimization vám počítač ukáže, jak moc je chytrý. Dynamicky optimalizuje základní funkce vašeho systému na základě aktuálního použití – dosáhnete tak fantastického výkonu procesoru, výrazné každodenní úspory energie, velmi stabilního digitálního napájení, výkonné a tiché funkce ventilátorů a dokonce i síťového připojení a zvukového nastavení, jež jsou šité na míru aplikacím, které právě používáte. Stručně lze říct, že technologie 5-Way Optimization vaše PC dokonale připraví na hraní, zábavu, práci i cokoli jiného!

 • Hry díky vynikajícímu výkonu, nastavení priority šířky pásma a skvělému zvuku poběží rychle a naprosto plynule.
 • Ventilátory při běžné práci na počítači ani neuslyšíte, zatímco při hraní se postarají o dokonale účinné chlazení.
 • Jakékoli energetické ztráty jsou sníženy na minimum, takže ušetříte.

Zvýšení výkonu CPU

TPU

Poznejte skutečnou sílu svého počítače – použijte dvoupolohový přepínač na desce nebo obslužný program ASUS AI Suite 3. Čip TPU (TurboV Processing Unit) nabízí přesné ovládání napájení a pokročilé možnosti monitorování procesoru a grafické karty. Umožňuje optimalizaci výkonu prostřednictvím úpravy frekvence a násobiče CPU i maximální využití potenciálu vaší grafické karty*.

* Podívejte se prosím do seznamu odsouhlasených dodavatelů grafických karet


Energetická účinnost za všech okolností

EPU

S jednotkou EPU (Energy Processing Unit) dosáhnete celosystémové úspory energie v reálném čase. Jednotka EPU zjišťuje a upravuje spotřebu energie podle potřeb počítače – naprosto automaticky. Rovněž může snížit výkon procesoru na určenou úroveň nebo dosáhnout ještě větších úspor prostřednictvím režimu Away Mode. Ten vytvoří extrémně energeticky úsporný scénář, v němž vypne řadiče nepotřebných vstupních a výstupních portů a sníží napájení grafické karty, když nejste u počítače, takže počítač spotřebovává opravdu jen tu nejnutnější energii – ani o kapku víc!


Flexibilní ovládání vzduchového i vodního chlazení

Nejnovější základní desky ASUS X99 se pyšní dosud nejpokročilejšími možnostmi chlazení, které lze ovládat pomocí technologie Fan Xpert 4 i ze systému UEFI.


Přesné digitální napájení

DIGI+ Power Control

Napájení patří mezi nejdůležitější komponenty základní desky. Inteligentní systém napájení ASUS DIGI+ Power Control představuje inovativní a špičkovou technologii, která plně vyhovuje specifikacím Intel® IMVP8, umožňuje větší přetaktování, zvyšuje stabilitu systému a díky mimořádné flexibilitě a přesnému řízení napájení zajišťuje také vyšší účinnost napájení.


Optimalizace specifická pro konkrétní aplikace pro profesionály a hráče

Turbo App

Ať jste náruživý hráč nebo podnikatel, pocítíte výhody exkluzivní aplikace Turbo App od společnosti ASUS každý den. Pomocí jejího intuitivního ladicího panelu lze zvýšit výkon celé řady hardwarových součástí, přetaktovat procesor, vyladit ventilátory, určit prioritu síťovým datům a automaticky optimalizovat nastavení zvuku – vše naprosto automaticky.


Oceňovaný systém UEFI BIOS

Nejplynulejší a nejvybroušenější grafický systém BIOS ovládaný myší byl vylepšen, aby byl ještě lákavější. Ať jste na poli počítačů nováčkem, nebo již provádíte přetaktování dlouhé roky, režimy EZ a Advanced Mode vám pomohou snadno a rychle najít správný směr.

EZ Flash 3

Proveďte aktualizaci na nejnovější systém BIOS prostřednictvím internetu nebo přímo ze systému BIOS.

S.M.A.R.T

Protokoly technologie S.M.A.R.T (Self-Monitoring, Analysis, and Reporting Technology) vašich úložných zařízení vám pomohou sledovat jejich spolehlivost a dokonce i určit, jestli nehrozí jejich porucha.

EZ Tuning Wizard – přetaktování a RAID

Zvolte si hardware a pomocí různých scénářů vylaďte výkon systému nebo zefektivněte konfiguraci RAID, abyste dosáhli rychlejšího načítání a zálohování dat.

Moje oblíbené

Rychlé hledání možností ladění a přidávání preferovaných nástrojů do seznamu.


EZ Mode

Intuitivní grafické ovládání ventilátorů:

Jednoduché ladění jednotlivých ventilátorů pouhým přetažením křivky pomocí myši.

EZ XMP:

Vylepšete výkon paměti DRAM jediným kliknutím.

Informace o portech SATA:

Podrobné informace o portech SATA usnadní rozpoznání zařízení.

Rychlé nastavení hodin:

Změna data a času pomocí myši.


Advanced Mode

GPU POST:

Doporučení pro konfigurace s více grafickými kartami a podrobné informace.

Secure Erase:

Obnovení vašich disků SSD do stavu z výroby.

Protokol o posledních změnách:

Sledování posledních úprav a uložení preferovaných profilů na USB flash disk.

Možnost přejmenovat porty SATA:

Přejmenování portů SATA, aby se daly snadno poznat.

Aura (ovládání LED)

Upravte si oblíbený styl RGB LED osvětlení přímo ze systému BIOS.


Možnosti přizpůsobení na míru

Rozzářete svou sestavu Ovládání osvětlení AURA

Dobře vyladěný systém si zaslouží i stejně okouzlující vzhled. Technologie ASUS Aura nabízí kompletní RGB ovládání s celou řadou funkčních předvoleb pro integrované RGB LED diody i pro LED pásky připojené k integrovaným 4pinovým RGB konektorům, přičemž vše lze synchronizovat s neustále se rozrůstajícím portfoliem hardwaru od společnosti ASUS kompatibilního s technologií Aura.


SafeSlot čekající na vyřízení patentu

Chraňte si svoje investice do grafické karty

SafeSlot je slot PCIe přepracovaný společností ASUS, který byl stvořen proto, aby poskytoval špičkovou retenci a odolnost proti ulomení. Slot byl vyroben v jediném kroku s využitím nového procesu obstřikování pro upevnění slotu k ochrannému kovu. Výsledkem je odolnější slot, který je následně pevně ukotven k desce tištěných spojů (PCB) pomocí dalších pájecích bodů.


Podpora více grafických procesorů

Díky technologiím 2/3-WAY NVIDIA® SLI™ i AMD CrossFireX™ podporuje základní deska X99 konfigurace s více grafickými procesory, takže můžete naplno využít maximálního výkonu nejnovějších grafických technologií, které posunou hraní nejméně do rozlišení 4K.


Bezchybný zvuk, díky kterému se plně ponoříte do hry

Crystal Sound 3 Izolace hluku

Samostatná vrstva pro levou a pravou stopu

Zaručuje, že oba kanály poskytují konzistentní a stejnou kvalitu.

Stínění zvuku

Zajišťuje přesné oddělení analogových a digitálních signálů a významně snižuje vzájemné rušení.

Čisté napájení

Předregulátor Voltage

Snižuje rušení vstupního Voltage, a tím zajišťuje konzistentní výkon.

Audio zábava

Zesilovač

Produkuje nejvyšší kvalitu zvuku při použití sluchátek a reproduktorů.

Obvod eliminující praskání

Zmírňuje praskání ve zvukových výstupech během spouštění.

Prémiové zvukové kondenzátory japonské výroby

Poskytují teplý, přirozený a prokreslený zvuk s maximální čistotou a věrností.


Intel Ethernet

Větší propustnost, nižší zatížení CPU a maximální požitek ze hry

Základní deska X99-A II je vybavena nejnovější technologií Intel® Ethernet zaručující rychlejší a plynulejší hraní – za všech okolností. Řadič Intel LAN snižuje zatížení procesoru a navíc zprostředkovává nevídaný výkon protokolů TCP a UDP. Díky nižšímu zatížení procesoru tak máte k dispozici vyšší výkon pro hraní!


Turbo LAN

Software pro optimalizaci sítě pro přizpůsobitelné přidělování priority paketům

Turbo LAN s technologií řízení síťového provozu cFosSpeed ještě více snižuje možné zpoždění a přidává intuitivní uživatelské rozhraní. I bez jakýchkoli odborných znalostí dokážete snížit zpoždění – až 1,45×! Pokud jste zdatnými uživateli, využijte rozšířený režim umožňující provést úplné nastavení.


LANGuard

Mimořádná propustnost. 2,5× vyšší odolnost vůči přepětí.

ASUS LANGuard přináší ochranu síťových komponent na hardwarové úrovni, která využívá technologii párování signálů a špičkové kondenzátory určené pro povrchovou montáž, jež jsou odolné proti elektromagnetickému rušení. Výsledkem je spolehlivější připojení a vyšší propustnost. K dispozici jsou rovněž komponenty s elektrostatickou a přepěťovou ochranou nabízející větší odolnost vůči statické elektřině a lepší ochranu před napěťovými špičkami.


Připojení nepřekonatelnou rychlostí


Dokonalá rychlost 10 Gb/s díky integrovanému USB 3.1

Jeden port USB 3.1 typu A, který je dokonale zpětně kompatibilní se stávajícími USB zařízeními, a oboustranný port USB 3.1 typu C umožňují velmi rychlé přenosy dat přes rozhraní USB, které dosahují až na hodnotu 10 Gb/s, což je dvojnásobek oproti rozhraní USB 3.0. Budete tak moci bez problémů využívat fantastické rychlosti rozhraní USB 3.1. A exkluzivní technologie USB 3.1 Boost automaticky dále navyšuje přenosovou rychlost rozhraní USB 3.1!


Integrované rozhraní U.2 pro revoluční technologii NVMe

Využijte veškerý potenciál svého úložiště díky technologii NVM Express (NVMe), revoluční specifikaci, která zajistí maximální rychlost vaší jednotky SSD. Stačí jen jednoduše připojit jednotku k integrovanému rozhraní U.2 a můžete těžit z výhod rychlosti přenosu dat až 32 Gb/s – navíc se vám tak uvolní pozice PCIe pro jinou rozšiřující kartu!


Vysoká rychlost úložiště pomocí rozhraní SATA Express

Současné disky SSD spotřebovávají až 550 MB/s šířky pásma, což se blíží bodu nasycení pro připojení SATA 6 Gb/s. Rozhraní SATA Express je zpětně kompatibilní až se dvěma jednotkami SATA a představuje novou generaci standardu připojení – a nikdy vás ani váš systém nenechá na holičkách.


Zrychlení díky integrované technologii M.2 až na 32 Gb/s

Se šířkou pásma čtyř rozhraní PCI Express 3.0/2.0 podporuje rozhraní M.2 rychlost přenosu dat až 32 Gb/s. Pokud toto rozhraní využijete pro připojení jednotky s operačním systémem nebo konkrétními aplikacemi, výrazně se urychlí veškerá práce na počítači nebo práce s profesionálními aplikacemi.


Vyzkoušejte technologii ThunderboltEX 3 a okuste ohromující rychlost a bezproblémové připojení

Deska ASUS X99-A II podporuje technologii Thunderbolt™ 3, což je přídavná karta Thunderbolt™ 3 s certifikací od společnosti Intel nabízející fantastickou rychlost až 40 Gb/s v obou směrech – to je čtyřnásobek rychlosti přenosu dat ve srovnání s jinými kabely a dvojnásobek oproti šířce pásma videa u nejnovějších 60Hz 4K/UHD monitorů. Kromě maximálního využití šířky pásma podporuje technologie Thunderbolt 3 také sériové propojení až šesti zařízení a pyšní se oboustranným konektorem USB typu C zajišťujícím kompatibilitu s nejnovějšími zařízeními USB 3.1 typu C. Navíc podporuje specifikaci USB Power Delivery pro rychlé nabíjení o výkonu až 36 W.


Bezchybná zábava


Remote GO! – naprostá kontrola v každé situaci

Remote GO! umožňuje ovládat všechny funkce počítače, i když právě nejste doma. Přistupujte k souborům, které jste zapomněli doma, a pracujte na PC prakticky odkudkoli. Navíc budete moci jediným kliknutím spravovat všechna svá veřejná cloudová úložiště nebo synchronizovat soubory mezi počítačem a ostatními zařízeními.

Cloud GO!

Spravujte své účty služeb ASUS WebStorage, Dropbox®, Google Drive™ a OneDrive® pohodlně z jednoho místa. Zároveň můžete zálohovat obsah svého počítače.

Remote Desktop

Snadný přístup k vašemu PC a jeho ovládání – kdykoli a kdekoli.

Přenos souborů

Synchronizace souborů mezi počítačem a chytrými zařízeními jediným kliknutím.

Vzdálená klávesnice a myš

Ovládejte přehrávání médií z pohodlí své pohovky.


Vaše digitální centrum pro snadné sdílení a domácí kino

Media Streamer

Užívejte si multimediální obsah ze svého PC, ať jste kdekoli. Poslouchejte hudbu z počítače nebo cloudového úložiště, včetně služeb ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive a OneDrive, zatímco popíjíte kávu v kavárně, nebo se usaďte s přáteli a sledujte svůj oblíbený film na chytrém televizoru. S nástrojem ASUS Media Streamer budete mít zábavu neustále po ruce.


Sledujte obsah ze svého chytrého zařízení na velké obrazovce

HyStream

S technologií HyStream budete moci snadno a svobodně přehrávat HD obsah z podporovaného* smartphonu nebo tabletu se systémem Apple iOS přímo na větší obrazovce!

* Informace o podpoře se dozvíte od dodavatele vašeho zařízení.


Společné ovládání vašeho počítače a chytrého zařízení

Mobo Connect

Můžete pracovat se svým počítačem i chytrým zařízením současně a využívat při tom tutéž klávesnici a myš. Pomocí speciální klávesy lze rychle přepínat mezi počítačem a chytrým zařízením. Zároveň při tom můžete nabíjet své mobilní zařízení.


 

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Formát a Chipset

Formát: 
ATX
Chipset: 
Intel X99

Fyzické charakteristiky

Výška [mm]: 
305
Šířka [mm]: 
244

Konektory interní

USB 2.0 header: 
ano
Počet konektorů USB 2.0: 
2
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
Počet konektorů USB 3.1 Gen1: 
2
SATA III konektory (6 Gb/s): 
8
Počet konektorů M.2: 
1
Počet konektorů SATA Express: 
1
Počet konektorů U.2: 
1
Počet konektorů pro ventilátory: 
6
TPM header: 
ano
COM konektor: 
ano
S/PDIF header: 
ano
CMOS jumper: 
ano
Thunderbolt header: 
ano

Konektory na zadním panelu

Počet portů USB 2.0 (Type-A): 
4
Počet portů USB 3.1 Gen1 (Type-A): 
4
Počet portů USB 3.1 Gen2 (Type-A): 
1
USB 3.1 Gen2 (Type-C): 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen2 (Type-C): 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
5
S/PDIF výstup: 
ano

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
8
Podporované frekvence paměti [MHz]: 
2133, 2400, 2666, 2800, 3000, 3200, 3300, 3333
Max. velikost operační paměti [GB]: 
128
Režim zapojení pamětí: 
Quad-channel

Procesor

Patice (socket procesoru): 
2011-3

Průvodce výběrem

Herní: 
ano
Přetaktování: 
ano

Připojení k síti

Typ síťové karty: 
Intel I218V
Síťová karta - rychlost [Mbps]: 
10/100/1000

Řadiče

Řadič USB 3.1 Gen1: 
ano
Řadič USB 3.1 Gen2: 
ano
Řadič M.2: 
ano
Řadič U.2: 
ano
Řadič SATA Express: 
ano
Řadič SATA III: 
ano
Řadič RAID: 
ano

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
3
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
2

Technologie

UEFI BIOS: 
ano
Podpora AMD CrossFireX: 
ano
Podpora NVIDIA SLI: 
ano
Snadné přetaktování: 
ano

Zvuk

Typ zvukové karty: 
Realtek ALC1150
Počet zvukových kanálů: 
7+1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER5

54.166.245.10

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Uroky zpet
Vyprodej skladu