Přeinstalovat na jiný OS by mělo jít, i když se mi zatím nedaří nabootovat z USB kvůli nekompatibilitě - vyžaduje to GPT a EFI. GPT už na flešce mám, ještě mi chybí zkompilovat EFI.
Když jsem hledal možnosti RAM, tak jsem zjistil, že se s tím zřejmě nedá nic dělat.
Cvenda |30. 8. 2015
V doporučeném zboží jsou nejake RAMky takze by to s ad melo jit upgrado at ručne ? Ikdyz nejspis stratim zaruku po otevreni krytu, jestli to teda nemaji udelane ze na ramku a disk je maly kryt zvlast ktery by se dal odstranit bez pkskozeni zaruky. A co se týče windows, tak by me zajimalo jestli by mi ntb mohli dodat bez OS nebo jenom s nejakym jednoduchym linuxem jestli by to slevilo na ceně, tak jak to maji u sklada i PC sestav Barbone.
Pospíchal |20. 8. 2015
Je možné u tohoto eeebooku odstranit licenci Windows a rozšířit RAM na 4 GB?
Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně produktu nebo jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na Váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.