Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS RT-N66U

 
 
ASUS RT-N66U
 
 
-26%
3Doid  
 
Splátková kalkulačka již od 5 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
bezdrátový dual-band router, 802.11a/b/g/n, max. 450Mb/s pro pásmo, 1x WAN, 4x GLAN, 2x USB, 3x RSMA, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 PSK/Enterprise, WPS, DoS, SPI NAT firewall, QoS, WMM (Wireless Multi-Media), Print server, 3x anténa *MAs
 
Objednací kód9554983
Part No.

RT-N66U

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

1 249 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

749 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 
Dvoupásmový Wireless-N900 gigabitový router (RT-N66U)
 • Provoz v pásmech 5 GHz a 2,4 GHz současně zaručuje silný signál a připojení o rychlosti až 900 Mb/s
 • ASUS AiCloud service: Access, stream, share, sync – all on the go with unlimited storage expansion!
 • Porty Gigabit Ethernet pro rychlejší a spolehlivější internet
 • Technologie Download Master pro bezdrátové úložiště dat a přístup k úložným zařízením připojeným k routeru prostřednictvím rozhraní USB
 • Široké bezdrátové pokrytí díky výkonným odnímatelným anténám
 • Sdílení souborů, sdílení tiskáren a sdílení 3G prostřednictvím dvou integrovaných multifunkčních USB portů
 • Uživatelské rozhraní ASUSWRT Dashboard pro snadné nastavení, monitorování signálu a ovládání aplikací prostřednictvím sítě
 • Vynikající výkon zcela pod kontrolou Dvoupásmový wireless-N900 gigabitový router ASUS RT-N66U nabízí fantastický výkon i pokrytí. S novým uživatelským rozhraním ASUSWRT UI lze velmi rychle nastavit síť, přizpůsobit uživatelský přístup a monitorovat sílu signálu. Router RT-N66U je nástupcem úspěšného modelu RT-N56U, ale oproti svému předchůdci přidává ještě 50% zvýšení rychlosti bezdrátového připojení v 5GHz i 2,4GHz pásmu až na 900 Mb/s. To z něj dělá ideální volbu pro úlohy, které jsou náročné na šířku pásma, jako je například přehrávání 3D HD videa, hraní v režimu multiplayer, sdílení souborů uložených na pevném disku USB a sdílení tiskáren připojených přes rozhraní USB. Díky zesilovačům bezdrátového signálu je model RT-N66U skvělým bezdrátovým routerem pro větší, vícepatrové domy a budovy, protože je dokáže zcela pokrýt signálem.

  Ať jste v oblasti techniky profesionál nebo úplný nováček, s routerem RT-N66U si poradíte bez nejmenších problémů. Jeho použití je neuvěřitelně snadné. Router nabízí možnost rychlého nastavení (QIS), u kterého není potřeba provádět jakoukoliv instalaci z CD – zařízení stačí vybalit z krabice, zapojit a je ihned připraveno k použití a snadnému připojení k počítačům, smartphonům, tabletům a jiným bezdrátovým zařízením. S propracovanými nástroji a přehledným rozhraním budete mít nad zařízením dokonalý přehled. Monitorování síly signálu, nastavení rodičovské kontroly a další užitečné funkce jsou velmi propracované, ale zároveň i naprosto intuitivní.

  Výjimečná rychlost, výjimečný dosah

  Při vývoji routeru RT-N66U byly použity ty nejnovější síťové technologie, tento model proto poskytuje výjimečně rychlé kabelové i bezdrátové připojení. Kromě toho je dodáván s výkonnou odnímatelnou Wi-Fi anténou, která dosah bezdrátové sítě ještě rozšíří.

  Dvoupásmové připojení pro plynulou zábavu

  Router RT-N66U využívá pásma 2,4 GHz a 5 GHz současně, z nichž každé nabízí rychlost až 450 Mb/s, což je zárukou dokonalé stability a celkové rychlosti připojení dosahující až 900 Mb/s. K základním činnostem na internetu, jako je procházení webu a stahování souborů, vám poslouží 2,4GHz pásmo, zároveň však můžete plynule přehrávat 3D HD obsah a provádět další náročné úlohy prostřednictvím 5GHz pásma.

  Optimalizované a spolehlivé bezdrátové pokrytí prostřednictvím řešení Ai Radar!

  Řešení ASUS Ai Radar inteligentně zesiluje připojení k bezdrátovým zařízením. Kombinace výkonného zesilovače a antény zaručuje optimalizovaný dosah signálu do všech směrů a kvalitnější pokrytí s lepší propustností dat.

  Snadné nastavení prostřednictvím vašeho tabletu, smartphonu nebo PC

  V případě routeru RT-N66U je nastavení hračka. Router stačí zapnout a připojit, následně otevřít okno prohlížeče na zařízení s podporou Wi-Fi, jako je třeba notebook nebo tablet. Budete přesměrováni na stránku s nastavením, kde budete vyzváni k zadání ID/hesla od svého poskytovatele internetu a to je vše! Nastavení sítě je teď jednodušší než kdykoli předtím.

  Výkonné funkce, snadná správa

  V intuitivním nástroji ASUSWRT Dashboard UI najdete všechny aplikace týkající se nastavení, monitorování a správy sítě na jediném místě. Zbrusu nové rozhraní vám umožní spravovat všechny klienty a nastavení prostřednictvím jediného grafického panelu. Rovněž aktualizace lze provádět jediným kliknutím.

  Optimalizace sítě na míru

  Hrajete hodně hry, nebo trávíte většinu času přehráváním videa? Ať už plánujete cokoliv, router RT-N66U nabízí nástroj Quality of Service (QoS), pomocí kterého můžete zvolit prioritní velikost šířky pásma pro libovolnou úlohu. S nástrojem pro monitorování provozu navíc můžete v jasném a grafickém rozhraní kontrolovat využití webu.

  Dva integrované multifunkční USB porty

  Router RT-N66U se pyšní možností připojení k různým zařízením, serverům UPnP AV, FTP, SAMBA a se dvěma integrovanými USB porty je sdílení i práce v síti mnohem jednodušší. Stahujte soubory prostřednictvím HTTP, FTP a P2P na úložné zařízení připojené k routeru prostřednictvím USB třeba celý den, aniž byste k tomu potřebovali PC. Dvojice portů USB umožní připojení síťové tiskárny a souborového serveru, takže budete moci provádět více činností najednou.

  Stahujte a streamujte odkudkoliv

  Nástroj Download Master vám umožní na zařízeních kompatibilních, jako jsou například PC, tablety, PS3, XBOX a internetová TV, stahovat a streamovat multimediální soubory uložené na zařízeních připojených k routeru prostřednictvím portů USB. Download Master dokáže stahovat soubory i tehdy, když je PC vypnuté. Stahované soubory navíc můžete spravovat a monitorovat vzdáleně.

  Výkonný on-line multitasking s až 300 000 datovými relacemi

  Díky podpoře obrovského datového kanálu o kapacitě až 300 000 relací má router RT-N66U asi 20krát větší síťovou kapacitu než ostatní běžné routery, což je zárukou bezkonkurenčního výkonu.

  Samostatná a zabezpečená bezdrátová síť díky řízení přístupu hostů do sítě

  Router RT-N66U podporuje až tři bezdrátové sítě v pásmu 2.4 GHz a tři sítě v pásmu 5 GHz, takže může chránit počítače před jakýmkoliv neoprávněným přístupem či útoky hackerů a virů. Pomocí funkce rodičovské kontroly můžete nastavit dobu, po kterou budou mít k síti přístup děti.

  Podpora serveru VPN

  Nastavení serveru VPN je velmi snadné, rychle tak získáte přístup k webu a datům – bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Díky šifrování MPPE budou vaše datové přenosy bezpečné a důvěrné.

  Flexibilní instalace díky přizpůsobivé konstrukci

  Router RT-N66U je možné upevnit na stěnu, takže jej doma či v kanceláři snadno umístíte, kam budete chtít.

   

  Fotogalerie ASUS RT-N66U

  Poznámka výrobce:

  Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

  V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


  Parametry a specifikace:

  Funkce

  Multimediálni server: 
  ano
  Podpora IPv6: 
  ano
  QoS (Quality of Service): 
  ano (WMM)
  VPN: 
  ano
  Cloud: 
  ano
  Download klient: 
  ano
  File server: 
  ano
  Print server: 
  ano
  Firewall: 
  ano

  Fyzické charakteristiky

  Barva: 
  černá
  Typ antény: 
  Odnímatelná
  Počet antén: 
  3
  Výška [mm]: 
  36
  Šířka [mm]: 
  207
  Hloubka [mm]: 
  149
  Hmotnost [g]: 
  450

  Mobilní připojení

  3G: 
  ano

  Módy zařízení

  Router: 
  ano

  Připojení k síti

  Wi-Fi: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
  ano
  Pracovní frekvence [GHz]: 
  2,4, 5
  Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
  1000
  Rychlost přenosu [Mb/s]: 
  900

  Rozhraní

  USB 2.0: 
  ano
  Počet portů USB 2.0: 
  2
  RJ-45 port: 
  ano
  Počet portů RJ-45: 
  4
  Počet portů RJ-45 (WAN): 
  1
  Stránky výrobce:
  Stránky o produktu:
   
   
   
   
   
   
   

  Zákaznické centrum pro Vás:

   
   

  Zákaznické dotazy & odpovědi

   
   

  Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

   

  Přidat nové téma

   Jiný obrázek..

  povinná položka

   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   
   
   
   
   

  Záruka

   
   
   

   
   
   
   
   
   
  • Home Credit
  • Body/ks
   - bodová hodnota produktu v promoakci;
   sestava
   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
   
   
   
   
   

   
   


  Košík

  0 položek za
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  WWWSERVER5

  54.81.158.195

  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
  Black Friday
  Uroky zpet