Všechny prodejny a výdejny mají OTEVŘENO dle standardní provozní doby a opět nabízí všechny služby, na které jste byli zvyklí - prodej a výdej zboží, servis i reklamace. 
 
4World stlačený plyn 400ml
Objednací kód: 5964165 Part No.: 04158 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena: 58 Kč
 
 
 
 
 

4World stlačený plyn 400ml

 
 
 
 
čisticí stlačený plyn, hořlavý, Compressed Air, určeno pro vyfoukávání prachu a nečistot ze špatně přístupných míst, vhodné pro elektroniku, počítače aj., objem 400ml
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 70,- Kč 

58 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

4World stlačený plyn 400ml

Stlačený plyn vyfukovaný s velkým tlakem umožňuje odstraňovaní prachu a jiných znečištění z obtížně přístupných místech. Je vhodný na používání v elektronice, foto-optice, precizní mechanice, elektromechanice, telekomunikaci. Upozornění na rizika: Extremně hořlavý, dráždivý. Účinkuje dráždivě na očí, dýchací cesty a kůží. Urychlené odpařování tekutiny může působit odmražením. Obsahuje látku, která se může připojovat k zvětšení skleníkového efektu. Nádobka je pod tlakem: chraňte před sluncem a teplotami nad 50°C. Nepropichovat a nezapalovat, rovněž po úplném použití. Nerozprašujte nad otevřeným ohněm nebo rozžhaveným materiálem. Chraňte před zdrojem zapáleni – nekouřit během aplikace. Chraňte před dosahem děti.  

Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Barva: 
zelená
Objem [ml]: 
400
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
Nebezpečný výrobek 4World stlačený vzduch 400ml
Karel04, 28.12.2016 23:26:00

Dobrý den, u uvedeného výrobku 4World stlačený vzduch 400ml byste vůbec neměli používat název vzduch,jedná se o vysoce hořlavou směs freonu,propanu a butanu,vzduch v tom není žádný.Takže spíš Stlačený plyn,ne vzduch.Detaily jsou v bezp.listu.A doufám,že k tomu je i český návod k použití,kde je nebezpečnost a hořlavost zdůrazněna.

R. Dostál - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 3.1.2017 11:55:00

Dobrý den, děkuji za podnět, název a popis upravíme.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
splatky kola
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­