Xiaomi Mi Bluetooth Headset Basic Black

 
 
 
 
sluchátko s mikrofonem, headset, rozměry 56x10x8mm, Bluetooth 4.1, doba hovoru až 5 hodin, pohotovostní režim až 120 hodin, černý
Objednací kód8989550
Part No.

472831

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 294 Kč + 3 
ověřit dostupnost
­ 399,- Kč 
Cena nyní: 359,- Kč 

297 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Mi Bluetooth Headset Basic - Vaše ruce budou volnéPřehrávání hudby
Ovládání hlasitosti
Váha pouze 6,5g

Jednoduchý estetický vzhled
Nabíjecí stojan má minimalistický design, stejně jako Mi Bluetooth Headset.

Uživatelsky přívětivá tlačítka
Snažíme se uspokojit potřeby různých skupin uživatelů, proto jsou na Mi Bluetooth Headset tlačítka pro ovládání. Je zde multifunkční tlačítko Home, k němu pak dvě tlačítka na ovládání hlasitosti a přepínání skladeb.

6.5g
Hmotnost Mi Bluetooth Headset je pouhých 6,5g, to je zhruba stejně, jako jedna mince

3 velikosti silikonových špuntů do uší
Najděte velikost, která bude perfektně pasovat do Vašich uší. Pracovali jsme s 2000 vzorky dat o lidských uších, abychom mohli vyrobit dokonalé špunty. Zjistili jsme, že stačí 3 různé velikosti, aby si každý našel tu, která mu bude perfektně vyhovovat.

Technologie dynamické úpravy střední a vysoké frekvence
Reproduktor pro je optimalizován pro hovory, aby byla kvalita zvuku sluchátek jasnější a čistější. Střední a vysoké frekvence lidského hlasu jsou redukovány a tím je vylepšena kvalita hovoru. Kvalitu výrazně zlepšuje i samotná konstrukce sluchátka, která snižuje šum a je navržena pro lidský hlas.

Vícerozměrová optimalizace audia při hovoru
Kvalita audia při hovoru je optimalizována i na hardwarové úrovni. Mi Bluetooth Headset má pro hovory přizpůsobené sluchátko, reproduktor i mikrofon, tím se zajistí správná hlasitost a přirozený zvuk.

Technologie Bluetooth 4.1, kompatibilní se sítí 4G
Použitím britského bluetooth čipu CSR8610 a Bluetooth ve verzi 4.1 došlo k výraznému zlepšení, oproti starší verzi. Kompatibilita, stabilita a funkčnost tím byly značně vylepšeny.

Vylepšený povrch odolný proti opotřebení
Bluetooth sluchátka se nosí na těle, což může snadno vést k opotřebení.? Mi Bluetooth Headset mají speciálně upravený povrch, který je protiskluzový a zabraňuje opotřebení.


Technické specifikace:
  • Verze bluetooth: 4.1
  • Bluetooth profily: HFP, A2DP, HSP, AVRCP
  • Multipoint: Ano, 2 zařízení současně
  • Rozměry: 56 x 10 x 8 mm
  • Hmotnost: 6,5 g


Obsah balení:
  • Xiaomi Mi Bluetooth headset Basic
  • Náušníky ve 3 velikostech (S, M, L)
  • Nabíjecí kabel
  • Dokumentace
 

Fotogalerie Xiaomi Mi Bluetooth Headset Basic Black

Poznámka výrobce:

Čínského výrobce telefonů Xiaomi zdobí značná obliba především díky zajímavému poměru ceny a výkonu. Na domácím čínském trhu během několika málo let překonala všechny své konkurenty. Xiaomi byla založena v roce 2010, patří tedy mezi nejmladší značky na trhu. Přesto za krátkou dobu v Číně překonala jak Apple, tak i jihokorejský Samsung.


Stránky o produktu:

https://www.xiaomi-czech.cz/mi-bluetooth-handsfree/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Související dokumenty

 
 
 
 

Dokumenty

 
 
 
Popis pro alfa.cz
<br> <strong><h3> Mi Bluetooth Headset Basic - Vaše ruce budou volné </strong></h3> <br> <br> Přehrávání hudby <br> Ovládání hlasitosti <br> Váha pouze 6,5g <br> <br> <strong> Jednoduchý estetický vzhled </strong> <br> Nabíjecí stojan má minimalistický design, stejně jako Mi Bluetooth Headset. <br> <br> <strong> Uživatelsky přívětivá tlačítka </strong> <br> Snažíme se uspokojit potřeby různých skupin uživatelů, proto jsou na Mi Bluetooth Headset tlačítka pro ovládání. Je zde multifunkční tlačítko Home, k němu pak dvě tlačítka na ovládání hlasitosti a přepínání skladeb. <br> <br> <strong> 6.5g </strong> <br> Hmotnost Mi Bluetooth Headset je pouhých 6,5g, to je zhruba stejně, jako jedna mince <br> <br> <strong> 3 velikosti silikonových špuntů do uší </strong> <br> Najděte velikost, která bude perfektně pasovat do Vašich uší. Pracovali jsme s 2000 vzorky dat o lidských uších, abychom mohli vyrobit dokonalé špunty. Zjistili jsme, že stačí 3 různé velikosti, aby si každý našel tu, která mu bude perfektně vyhovovat. <br> <br> <strong> Technologie dynamické úpravy střední a vysoké frekvence </strong> <br> Reproduktor pro je optimalizován pro hovory, aby byla kvalita zvuku sluchátek jasnější a čistější. Střední a vysoké frekvence lidského hlasu jsou redukovány a tím je vylepšena kvalita hovoru. Kvalitu výrazně zlepšuje i samotná konstrukce sluchátka, která snižuje šum a je navržena pro lidský hlas. <br> <br> <strong> Vícerozměrová optimalizace audia při hovoru </strong> <br> Kvalita audia při hovoru je optimalizována i na hardwarové úrovni. Mi Bluetooth Headset má pro hovory přizpůsobené sluchátko, reproduktor i mikrofon, tím se zajistí správná hlasitost a přirozený zvuk. <br> <br> <strong> Technologie Bluetooth 4.1, kompatibilní se sítí 4G </strong> <br> Použitím britského bluetooth čipu CSR8610 a Bluetooth ve verzi 4.1 došlo k výraznému zlepšení, oproti starší verzi. Kompatibilita, stabilita a funkčnost tím byly značně vylepšeny. <br> <br> <strong> Vylepšený povrch odolný proti opotřebení </strong> <br> Bluetooth sluchátka se nosí na těle, což může snadno vést k opotřebení.? Mi Bluetooth Headset mají speciálně upravený povrch, který je protiskluzový a zabraňuje opotřebení. <br> <br> <br> <strong> Technické specifikace: </strong> <br> <ul> <li> Verze bluetooth: 4.1 </li> <li> Bluetooth profily: HFP, A2DP, HSP, AVRCP </li> <li> Multipoint: Ano, 2 zařízení současně </li> <li> Rozměry: 56 x 10 x 8 mm </li> <li> Hmotnost: 6,5 g </li></ul> <br> <br> <strong> Obsah balení: </strong> <br> <ul> <li> Xiaomi Mi Bluetooth headset Basic </li> <li> Náušníky ve 3 velikostech (S, M, L) </li> <li> Nabíjecí kabel </li> <li> Dokumentace </li></ul>
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
STOJAN?
Stouny, 03.05.2019 9:59:00

Jak vypadá v popisku uváděný stojan?

Vít - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 03.05.2019 17:11:00

Dobrý den, do ČR se dováží verze bez dokovací stanice.

Hlasové vytáčení
, 26.12.2018 13:42:00

Dobrý den, podporuje toto sluchátko hlasové vytáčení?

Vít - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 27.12.2018 8:04:00

Dobrý den, tento model nepodporuje hlasové vytáčení.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Xiaomi slevy
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše