Vigan Mammoth SKV2X

Objednací kód: 7709249 Part No.: 769-449 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Vigan Mammoth SKV2X
 
 
 
 
 
 
 
 
 
elektrický dvouplotýnkový vařič • sklokeramické plotýnky • dvě varné zóny (16 a 19 cm) • mechanické knoflíkové ovládání • přívodní kabel 76 cm • plynulá regulace teploty • snadné čištění • pojistka proti přehřátí
Ověřit dostupnost

na prodejnách

1 049 Kč

867 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Objevte dokonalou kombinaci výkonu a designu s Vigan Mammoth SKV2X, dvojplotýnkovým vařičem, který přináší nejen úsporu místa, ale i efektivitu a styl do vaší kuchyně. Tento vysoce výkonný vařič nabízí dva nezávislé plotýnky s výkony 1200W a 800W, umožňující vám vařit nebo smažit různé pokrmy současně, čímž optimalizuje váš čas a energii v kuchyni.

Každá plotýnka na Vigan Mammoth SKV2X je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnost a snadnou údržbu. Tento materiál nejen že přispívá k eleganci vařiče, ale také poskytuje uniformní rozložení tepla, díky čemuž jsou vaše jídla připravena rovnoměrně a efektivně.

Design tohoto vařiče byl pečlivě promyšlen s ohledem na moderní domácnosti. Jeho kompaktní rozměry zajistí, že se vejde i do menších kuchyňských prostor, aniž by bylo nutné dělat kompromisy v kulinářské výbavě. Skládá se z minimalistických ovládacích prvků pro snadné ovládání teploty, což vám umožní přizpůsobit vaření podle potřeby jednotlivých pokrmů.

Bezpečnost byla klíčovým faktorem při návrhu Vigan Mammoth SKV2X. Tento vařič je vybaven ochranou proti přehřátí a stabilními nožičkami, které zaručují jeho pevné umístění na pracovní desce během používání, minimalizující riziko posunutí nebo nehod.

Vigan Mammoth SKV2X je ideální volbou pro studenty, malé byty, dovolenkové domy nebo jako doplňkový vařič v domácnostech, kde se vaří velké množství jídel a potřebujete další vařicí plochu. Jeho efektivita, spolehlivost a elegantní design z něj dělají nejen praktického, ale i stylového pomocníka do každé kuchyně.

Zařaďte Vigan Mammoth SKV2X do své kuchyně a objevte novou úroveň pohodlí a efektivity při přípravě svých oblíbených pokrmů. S tímto dvojplotýnkovým vařičem se stává vaření nejen snadnější, ale i rychlejší a bezpečnější.


Vlastnosti:
- snadná údržba
- světelná signalizace provozu
- plynulá regulace teploty
- pojistka proti přehřátí
- délka napájecího kabelu 76 cm
- rozměry: 46,8 x 24,7 x 7,1 cm
- rozměry bez obalu 468 x 247 x 71 mm


Více informací

Ryze česká značka Vigan vstoupila na trh v roce 2014 a na sobě ji nesou produkty drobné spotřební elektroniky a různých elektro komponentů.

Na vývoji a výrobě všech těchto produktů se podílejí výrobci z několika zemí světa, se kterými držitel této značky, společnost GM electronic spol. s r.o., spolupracuje již po mnoho let.

Snahou a výsledkem je skutečnost, že koncový zákazník tak získá vysoce kvalitní výrobek za příznivou cenu. V roce 2015 vzniká nová značka Vigan Mammoth, která je zaměřena na oblast spotřební elektroniky, domácích spotřebičů a dalších pomocníků do každé domácnosti. I v tomto případě společnost GM electronic využívá ke své výrobě pečlivě vybraných produktů ověřené výrobní společnosti, úzce spolupracující i s renomovanými značkami. Na trhu jsou již tak nejžádanější výrobky, které uspokojí každou moderní domácnost.

Parametry

Funkce

Bezpečnostní pojistka: 
ano

Fyzické charakteristiky

Počet varných zón: 
2
Barva: 
nerez
Výška [mm]: 
71
Šířka [mm]: 
468
Hloubka [mm]: 
247
Ovládání: 
mechanické
Typ desky: 
elektrická

Napájení a spotřeba

Příkon [W]: 
2000
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Renata (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?