Vážení zákazníci, dnes 27. 10. 2020 od 1:00 do 5:00 hodin ráno nebudou dostupné internetové platby (platba kartou) z důvodu údržby systému. Všechny ostatní služby jsou plně funkční. Děkujeme za pochopení.  
 
Thule Pacific 500 černá antracit aeroskin
Objednací kód: 88902658 Part No.: TH631554 Záruka spotřebitel/ostatní: 60 měsíců / 12 měsíců Základní cena: 6 198 Kč
 
 
Prodloužená záruka
 
 
 

Thule Pacific 500 černá antracit aeroskin

BONUS!
 
 
 
 
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 7 500,- Kč 
Cena nyní: 7 499,- Kč 

6 198 Kč bez DPH

Splátky již od 375 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dárek

Royax Medical Solution respirátor řady FFP2 - Respirátory jsou vyrobeny v ČR a jsou certifikovány dle standardu CE 0068

Dárek v hodnotě:  189,- Kč
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Pacific 500 černá antracit aeroskin

Thule Pacific 500 černý aeroskin je prostorný a funkční střešní box vybavený nejlepšími vlastnostmi. Rychloupínací systém Fast Grip uchycení boxu nesmírně usnadňuje, snížene dno pro menší odpor vzduchu a speciální patentovaná vzpěra Dual Force z otvírání a zavírání víka činí velmi jemnou operaci. V Thule Pacific 500 je možno převážet i lyže a snowboardy.

Dostatečný objem boxu Thule Pacific 500 antracit na to, co potřebujete převážet

Je ideálním pomocníkem na přepravu zimní výbavy. Je jedno, zda plánujete naložit lyže, nebo snowboardy. S obojím si poradí. Celkem může pojmout až 5 párů lyží, s maximální délkou 215 centimetrů. Dále pojme i mnoho vašich zavazadel. Celkový vnitřní objem ve výši 290 litrů zajistí, že se při balení na hory rozhodně nemusíte jakkoliv omezovat. A to ani, pokud mluvíme o celkové hmotnosti vašich zavazadel. Maximální nosnost je velmi dobrých 50 kilometrů, což pro běžnou přepravu každému plně dostačuje.

Umístění na vaše auto je hračkou

Konstrukce střešního boxu Thule Pacific 500 antracit využívá sníženého dna, díky čemuž je zajištěn i menší odbor vzduchu během jízdy. To se pozitivně podepisuje jak na aerodynamice, tak samozřejmě třeba i na spotřebě paliva vašeho vozu. Opomíjet nelze také snadnou instalaci na váš vůz. Zde si budete pochvalovat systém označovaný jako Fast Grip. Pomocí upínacího dílu, se kterým točíte uvnitř boxu, se čepele postupně sami svírají a box se tak sám přesně vycentruje.

Díky tomu není potřeba jakékoliv nářadí, jelikož montážní růžice je samozřejmou součástí balení. Jistotou při umístění je i velká kompatibilita s ostatními produkty Thule. S montáží nebude problém jak u Aero tyčí, tak i když používáte čtyřhranné tyče, nebo máte na svém voze tyče WingBar. Ve všech případech na svou střechu tento antracitový box umístíte.

Nakládka a vykládka je maximálně jednoduchá

Přepravní box Thule Pacific 500 umístíte na střechu skutečně jenom během velmi krátké chvíle. Poté jste připraveni k nakládce vašich věcí. Zde určitě oceníte jak konstrukci, která vám zajistí snadný přístup dovnitř boxu. Předností je také systém označovaný jako Dual-Force. Jedná se o systém pružin, díky kterému si můžete být jisti velmi jednoduchým otevíráním. Stejně tak si můžete být jisti i jednoduchým a také pozvolným zavíráním.

Bez nutnosti vynaložení velké síly. Vše probíhá jemně a samozřejmě i velmi jednoduše. Otevírání je jednostranné a je konstruováno tak, že vás otevřené víko rozhodně nijak neomezuje jak v nakládce, tak vykládce sportovní výbavy, ale například také vašich rozměrnějších zavazadel, které plánujete do tohoto boxu umístit.

Překvapí vás kompaktní rozměry boxu Thule Pacific 500 antracit

I když je dlouhý a má velký objem, stále si na první pohled zachovává celkem kompaktní rozměry. Model Thule Pacific 500 antracit totiž má šířku jenom 55 centimetrů. To je předností jak ve chvíli, kdy ho montujete na střechu svého vozu, tak je to předností i ve chvíli, kdy ho plánujete na několik dní uložit u vás doma. Díky tomuto rozměru se vejde kamkoliv. K snadné manipulaci nepřispívá jenom jeho rozměr. Přispívá k tomu i to, že je box celkem lehký. Přesto si ale ponechává své kvalitativní vlastnosti.

Jistota stoprocentního bezpečí

Jak je i značky Thule zvykem, při vývoji dbá také na maximální bezpečnost. Jak vašich věcí, tak i bezpečnost ostatních. Na výrobu boxu Thule Pacific 500 byly použity jenom kvalitní materiály. To potvrzuje i schválení TÜV, nebo plnění řady bezpečnostních norem, které souvisí s provozem na silnicích. Opomíjet nelze ani to, že vaše lyže a zavazadla jsou v bezpečí i před případným zlodějem. Součástí je samozřejmě i praktický zámek, pomocí kterého vše uzamknete a nemusíte mít obavy z toho, že se od svého vozu vzdálíte.


Technická specifikace

 • Barva: Antracitová
 • Kompatibilní s tyčemi Thule WingBar: Ano
 • Kompatibilní s tyčemi Thule AeroBar: Ano
 • Kompatibilní se čtyřhrannými tyčemi Thule SquareBar: Ano
 • Schválení TÜV: Ano
 • Splňuje normy CityCrash: Ano
 • Max. zátěž: 50 kg
 • Vnější rozměry: 226 x 55 x 37 cm
 • Objem: 290 litrů
 • Max. počet párů lyží nebo snowboardů: 5 - 4
 • Montážní systém: Fast-Grip
 • Otevírání: Jednostranné
 • Centrální zámek: Ano
 • Max. délka lyží: 215 cm
 • Nosič lyžíPomocí příslušenství: Thule 694500
 • Popruhy: Ano

 

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Parametry a specifikace:

Kategorie

Kategorie: 
Dům, hobby a zahrada

Typ zboží

Typ zboží: 
Střešní boxy
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Respiratory
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­