27 poboček má OTEVŘENO pro výdej zboží objednaného přes internet. Více informací.
Využijte objednávek zboží přes e-shop s doručením až k vám domů, nově již u objednávek od 300 Kč neplatíte dopravné a také jsme prodloužili dobu pro vrácení zboží bez udání důvodu na 30 dní. 
 
Siemens Gigaset DX800A
  • Siemens Gigaset DX800A
  • Siemens Gigaset DX800A
Objednací kód: 5966144 Part No.: DX800A Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 3 136 Kč + 3 
 
 
 
 
 

Siemens Gigaset DX800A

 
 
 
 
hybridní IP telefon, 1x RJ11 PSTN, 2x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, režim analog. linka / ISDN / VoIP, 6 SIP účtů, až 4 VoIP volání, QoS, Bluetooth, LCD displej, konfigurace přes webové rozhraní, podpora bezdrátových sluchátek
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 4 299,- Kč 
Cena nyní: 3 799,- Kč 

3 140 Kč bez DPH

Splátky již od 190 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:


Špičkový hybridní stolní telefon pro volání přes VoIP, ISDN či pevnou linku.

Gigaset DX800A vše v jednom je profesionálním stolním telefonem s více linkami pro malé a domácí kanceláře. Tento šňůrový telefon má díky komfortně modernímu designu a 3,5“ velkému barevnému TFT displeji eleganci i profesionální funkce. Jako hybridní telefon je Gigaset DX800A opravdu flexibilní a lze jej nakonfigurovat buď na IP s ISDN, nebo IP s pevnou linkou. Protože jde o telefon s více linkami, zvládá až 4 hovory zároveň a lze jej rozšířit celkem až o 6 sluchátek. Správa kontaktů je díky kapacitě až 1000 záznamů vCard snadná. Můžete provést synchronizaci s vaším PC pro přístup ke kontaktům v programu Outlook3 a pomocí automatického vyhledávání4 snadno najít podrobnosti. Gigaset DX800A vše v jednom nabízí handsfree v nejlepší kvalitě pro drátové i bezdrátové hovory. Každá konverzace navíc probíhá ve vynikající kvalitě zvuku High Definition. S řadou energeticky úsporných funkcí a režimem bez radiace je tento telefon lepší pro životní prostředí. Díky třem zabudovaným telefonním záznamníkům s celkovou dobou nahrávání až 55 minut je Gigaset DX800A vše v jednom vybaven pro podporu malých firem.

S výkonnými funkcemi, VoIP s ISDN či pevnou linkou a velkým barevným displejem je Gigaset DX800A vše v jednom ideální pro malé a domácí kanceláře. Tento stolní telefon s více linkami zvládne plnit každodenní požadavky až 4 profesionálů.

DX800A all in oneBudoucnost je volání.
Protože je Gigaset DX800A vše v jednom hybridním stolním telefonem, představuje zcela flexibilní řešení další generace a opravdovou investici do budoucnosti. Při konfiguraci tohoto telefonu si můžete vybrat mezi VoIP a běžnou pevnou linkou či VoIP a ISDN, a to v závislosti na potřebách vaší malé či domácí kanceláře. A protože se potřeby mohou v budoucnu měnit, lze Gigaset DX800A vše v jednom adekvátně překonfigurovat. Jako telefon s více linkami podporuje až 4 hovory zároveň2, což je ideální pro hektické prostředí, a pokud si budete chtít rozšířit obzory o více sluchátek, podpoří jich Gigaset DX800A vše v jednom až 6.

Profesionální řešení pro malé a domácí kanceláře.
Gigaset DX800A vše v jednom profesionálně spravuje vaše kontakty. Kromě adresáře až na 1000 záznamů vCard vám tento cenný stolní telefon s více linkami nabízí spojení s kontakty v programu Outlook3. Pokud někdo z vaší malé či domácí kanceláře potřebuje zjistit informace o jiných firmách, ušetří mu Gigaset DX800A vše v jednom čas přístupem k online telefonnímu seznamu a vyhledáváním ve Zlatých stránkách. Automatické vyhledávání4 najde potřebné informace ještě snadněji. Online přínosy tohoto hybridního telefonu zde nekončí; využijte info služeb Gigaset přímo na vašem velkém barevném displeji – čtečky RSS, předpověď počasí a další. Také dostanete oznámení o příchozím e-mailu včetně odesílatele, předmětu, času a data. Díky technologii Link2Mobile Bluetooth® můžete provádět či přijímat mobilní hovory přes Gigaset DX800A vše v jednom kdykoli se vám to hodí.

Answering machineDostaňte vzkaz.
Tři samostatné telefonní záznamníky přístroje Gigaset DX800A vše v jednom s celkovou dobou nahrávání až 55 minut zajistí, aby vaši obchodní partneři nebyli přerušeni, i když vám zanechávají podrobnou zprávu. Tento spolehlivý stolní telefon s více linkami udělá vše, aby vám ohlásil nové čekající zprávy – oznámením na velkém barevném TFT displeji či zasláním SMS4. A pro pohodlí všech uživatelů malé či domácí kanceláře telefonní záznamníky přístroje Gigaset DX800A vše v jednom dokonce nahrávají hovory.


green home logoEkologická účinnost.
Gigaset DX800A vše v jednom je vybaven energeticky úsporným napájením, což znamená nižší spotřebu elektřiny5, a tím úsporu peněz a pomoc životnímu prostředí. Pro další úsporu energie vypne časově řízený noční režim displej, pokud není používán. Pokud nejsou k základně přihlášena žádná bezšňůrová sluchátka, je výkon DECT zcela vypnut. Pokud jsou sluchátka přihlášena, je vysílací výkon k základně variabilně snižován v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Vysílací výkon také můžete snížit o 80 %6 volbou režimu ECO. Režim ECO Plus bez radiace7 dále vypne vysílací výkon, je-li sluchátko v pohotovosti. Na profesionální energetickou účinnost telefonu Gigaset DX800A vše v jednom se můžete spolehnout.

S elegantním designem, HD zvukem a flexibilní konfigurací – VoIP s ISDN nebo pevnou linkou – je Gigaset DX800A vše v jednom opravdovou investicí do budoucna a praktickou volbou pro vaši profesionální malou či domácí kancelář.

1 flexibilní konfigurace pro následující kombinace připojení telefonu: pevná linka a IP, nebo ISDN a IP
2 3 VoIP linky a 1 pevná linka, 2 VoIP a 2 ISDN linky, nebo až 4 VoIP linky
3 kompatibilní se všemi verzemi programu Microsoft Outlook počínaje verzí Outlook 2002
4 závisí na zemi/síti/operátorovi
5 střídavé napájení
6 pro všechna přihlášená sluchátka – v porovnání se situací, kdy režim ECO není aktivován, a našimi tradičními bezšňůrovými telefony
7 vysílací výkon DECT je vypnut u všech přihlášených sluchátka – pokud všechna podporují režim ECO Plus


 

Fotogalerie Siemens Gigaset DX800A

Parametry a specifikace:

Displej

Displej: 
TFT LCD

Funkce

Počet programovatelných tlačítek: 
5

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
108
Šířka [mm]: 
263
Hloubka [mm]: 
168
Hmotnost [g]: 
631
Typ přístroje: 
stolní

Připojení k síti

Počet portů RJ-45: 
2
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
100

Rozhraní

Rozhraní: 
RJ45

Ostatní

Paměť na kontakty: 
1000
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
podekovani
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­