Segway Drift W1

Objednací kód: 9231569 Part No.: Drift W1 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Segway Drift W1
 
 
Dny TSBOHEMIA
 
 
 
 
 
 
 
Unikátní a první samobalanční kolečkové brusle dosahující rychlost až 12 km/h. Specifický design pláště pneumatik zvyšuje stabilitu a přesnost řízení
Zobrazit na prodejnách
­ 10 990,- Kč 
Cena nyní: 9 890,- Kč 

8 174 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Segway Drift W1

Představujeme Segway Drift W1 - unikátní a první samobalanční kolečkové brusle dosahující rychlost až 12 km/h. Odvažte se vystupte z davu s Drift W1, které jsou stylové, cool a neskutečně zábavné. Klouzání, rolování, tanec, nebo dělání triků, možnosti užívání Segway Drift W1 jsou nekonečné.

Patentovaná a lety prověřená samobalanční technologie Segway umožňuje bezpečný pohyb bez námahy a se skvělou odezvou na pokyny jezdce. Brusle Segway Drift W1 jsou lehké a díky integrovaným poutkám pohodlné na nošení v ruce, nebo v tašce. Jsou jedinečně navržené a vyrobené z vysoce kvalitních materiálů.

Specifický design pláště pneumatik zvyšuje stabilitu a přesnost řízení. V kombinaci s protiskluzovými nášlapy jsou brusle Segway Drift W1 vyladěny pro maximální pohodlí a zábavu. LED osvětlení dokresluje líbivý design a zároveň jezdce zviditelňuje. Krytí skeletu IP54 a baterií dokonce IPX6 zajistí provoz v jakémkoliv počasí.


Více informací

Jednoho dne spatřil vynálezce Segwaye Dean Kamen mladého muže, který se na vozíku snaží vyjet na chodník. Uvědomil si, že problém není v neefektivním řešení vozíku, ale v tom, že je svět stavěn pro ty, kteří mohou ovládat balanci. Následně se svým týmem stvořili Independence IBOT™ Mobility System, zařízení, které umí kontrolovat stabilitu a umožňuje uživatelům vyjíždět schody a čelit nečekaným překážkám v terénu. Poté objevil velký potenciál v tomto typu transportéru i pro lidi s plnou mobilitou. Naše inspirace pro jméno Segway prochází ze slova “seque”, které je definováno jako plynulý přechod z jednoho stavu do druhého. Segway transformuje člověka do motorizovaného chodce se schopností jít dál, rychleji a více odnést.

Stránky výrobce:http://cz-cs.segway.com/

Stránky o produktu:http://cz-cs.segway.com/the-story-of-segway

Parametry

E-pohon

Výkon [W]: 
Vyjadřuje výkon elektromotoru ve wattech. Elektromotor se aktivuje při šlapání a snižuje námahu nutnou pro pohon kola.
38

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [cm]: 
121
Šířka [cm]: 
291
Hloubka [cm]: 
162
Hmotnost [kg]: 
7
Max. nosnost [kg]: 
100
 
 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?