Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) 256GB stříbrný

Objednací kód: 9906883 Part No.: SM-G998BZSGEUE Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) 256GB stříbrný
 

 Novinka 

 
Produkt s dárkem
Trade-IN s bonusem 3500 Kč
 
 
 
BONUS!
 
 
 
 
Supervýkonný smartphone, 6,8" Quad HD+ 3200x1440, Dynamic AMOLED 2X, 515ppi, 120Hz, OctaCore Exynos 2100, 12GB RAM, 256GB interní paměť, fotoaparát 108MPx + 12MPx + 10MPx + 10MPx zadní, přední 40MPx, GPS, NFC, USB-C, 5000mAh, IP68, Dolby Atmos, 5G
Zobrazit na prodejnách
Cena nyní: 34 990,- Kč 

28 917 Kč bez DPH

Koupit na splátkyjiž od 1 750 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jako dárek k tomuto produktu dostanete Eset Mobile Security - 1 zařízení, 3 měsíce (elektronická licence)  BONUS v hodnote 99,- Kč
Jako dárek k tomuto produktu dostanete Samsung Galaxy Buds Live černé zcela zdarma 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

1 399 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 399 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 499 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 799 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 599 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 599 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

799 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

499 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

5 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

890 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

890 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

890 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

909 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Ultra smartphone pro ultra zážitky

Seznamte se s Galaxy S21 Ultra 5G. Jeho výraznému designu dominují mocné zadní fotoaparáty, pomocí kterých vykouzlíte úchvatné fotografie i videa. Podporu 5G a úžasný výkon s posílenou umělou inteligencí zajišťuje zbrusu nový procesor. Celodenní výdrž, odolnost proti vodě a provedení se superodolným ochranným sklem pak zaručí dokonale příjemné každodenní používání.


Displej s překrásným obrazem a dechberoucími parametry

Dynamic AMOLED 2X displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz nabízí mimořádnou citlivost a superplynulé zobrazení. To oceníte například při posouvání obrazovky při čtení textu nebo procházení sociálních sítí, ale také při hraní moderních mobilních her. Zároveň umí smartphone obnovovací frekvenci inteligentně snížit, když ji zobrazovaný obsah nevyžaduje, aby šetřil baterii. Použitá technologie také zajišťuje mimořádně věrné a atraktivní zobrazení barev. Displej s maximálním jasem až 1 500 nitů a 100% barevným objemem vás okouzlí jak za přímého slunečního světla, tak ve večerním šeru – obraz bude vždy dokonalý.


Ochranné sklo s neuvěřitelnou odolností

Galaxy S21 Ultra 5G nabízí dechberoucí design, který by byla škoda znehodnotit škrábanci. Naštěstí pokrývá nejen displej, ale také zadní stranu nejpokročilejší ochranné sklo Gorilla Glass Victus™, které smartphone efektivně ochrání.


Nepřekonatelné rozlišení 108 Mpx

Vytvářejte snímky, které jsou tak detailní, že je můžete neustále přibližovat a ořezávat a nacházet v nich nové a nové momentky hodné uložení. Právě takové pořizuje hlavní fotoaparát Galaxy S21 Ultra 5G s dechberoucím rozlišením 108 Mpx. Navíc zachycuje bohatá barevná data, takže jsou fotografie nejen superostré, ale také barevně věrně odpovídají realitě.


Úchvatně detailní 8K videa

Natáčejte videa v takové kvalitě, že nezastarají a budou vypadat skvěle i na televizorech a monitorech budoucnosti. Galaxy S21 Utra 5G překonává současný standard 4K a natáčí v ještě čtyřikrát jemnějším rozlišení 8K (při 24 snímcích za sekundu), jež teprve proniká na trh a zatím je jednoznačně „nadstandardem“. Záznamy jsou tak detailní a jemné, že je můžete v libovolný okamžik zastavit a uložit snímek jako kvalitní fotografii ve vysokém rozlišení. Poslouží k tomu praktická funkce 8K Video Snap.


Vysoce stabilní i plynulé videozáznamy

V pořizování kvalitních videí vás už nebude omezovat ani nedostatečné osvětlení. Superplynulé video v 60 fps automaticky přizpůsobuje dynamickou snímkovou frekvenci, aby výsledky vždy stály za to. Svým Galaxy S21 Ultra 5G navíc můžete efektivně nahradit akční kameru. Natáčejte svá dobrodružství se zapnutou funkcí Superstabilizace, která záznam účinně vyrovnává pomocí pokročilé umělé inteligence, aby nebyl rušivě roztřesený.


Přibližuje scénu dle libosti díky dvěma teleobjektivům

Fotoaparátům vašeho Galaxy S21 Ultra 5G nic neunikne. I vzdálenou akci hravě přiblíží silná kombinace dvou teleobjektivů s 3× a 10× optickým zoomem, které se automaticky přepínají podle toho, jak moc se chcete přiblížit. K dokonalosti pomůže výsledným snímkům také revoluční dvojitě skládaná čočka a úchvatné superrozlišení, jež je navíc podpořené vylepšenou umělou inteligencí.


Expert na noční fotografii

Špičkový senzor Bright Night bude vaším nedocenitelným pomocníkem při focení ve tmě, kdy pro vás zajistí prosvícené snímky se živými, zářivými barvami. Také vám umožňuje nastavovat rychlost závěrky a pořizuje fotky ještě rychleji a s menším šumem.


Ultra ve všech ohledech

Představujeme první 5nm procesor v Galaxy – s dvakrát rychlejší umělou inteligencí, o 35 % rychlejší grafickou částí a podporou superrychlých mobilních sítí 5G. Galaxy S21 Ultra 5G vás pak nadchne i zbývající výbavou, od 5 000mAh baterie s celodenní výdrží přes až 512GB úložiště po vynikající odolnosti proti prachu a vodě podle standardu IP68. Jde o smartphone, jehož výkon a výbava opravdu dostojí názvu „Ultra“.


Efektivní komunikace s vaším počítačem

Při práci na PC už nemusíte jedním okem neustále kontrolovat svůj smartphone. Díky řešení Link to Windows můžete svůj Galaxy S21 Ultra 5G propojit s počítačem s Windows 10 a získat přístup k notifikacím, zprávám, fotografiím, a dokonce i kompatibilním aplikacím. Ty navíc můžete připnout k hlavnímu panelu nebo do nabídky Start, abyste je vždy měli hned po ruce.


Kompatibilita s precizním a chytrým perem S Pen

Využijte naplno superplynulou 120Hz obrazovku. Pohodlné psaní poznámek a vytváření náčrtků, precizní editace dokumentů a videí i nekonečné možnosti kreativního vyžití – to vše nabízí chytré pero S Pen, se kterým je model S21 Ultra 5G kompatibilní poprvé v historii řady Galaxy S. Telefon navíc podporuje i jiné stylusy kompatibilní s technologií Wacom. Pero S Pen se prodává samostatně.


Více informací

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček.
Společnost vyrábí domácí spotřebiče, chladničky a pračky, televizory, monitory  a hlavně mobilní telekomunikační zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety. Společnost Samsung je také nadále důvěryhodným výrobcem důležitých elektronických komponent.
Společnost Samsung se zavazuje vytvářet a dodávat kvalitní produkty a služby, které zákazníkům po celém světě přinášejí více pohodlí a pomáhají jim vychutnávat si inteligentnější životní styl. Společnost Samsung je plně oddaná zlepšování globální komunity a neustále se snaží přinášet převratné inovace a vytvářet další přidanou hodnotu.

Stránky výrobce:www.samsung.com

Parametry

Fotoaparát

Počet objektivů předního fotoaparátu: 
1
Rozlišení předního fotoaparátu [MPx]: 
40
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 
4
Rozlišení zadního fotoaparátu [Mpx]: 
Rozlišení fotoaparátu se udávaná v megapixelech. Je to číslo, které nám říká, jak velkou výslednou fotografii je snímač schopen zachytit. Čím větší rozlišení snímače, tím větší je výsledná fotografie a tím více budeme mít ve fotografii zachyceno detailů. Ale o kvalitě rozhodují i další specifikace.
12
Rozlišení druhého zadního fotoaparátu [Mpx]: 
108
Rozlišení třetího zadního fotoaparátu [Mpx]: 
10
Rozlišení čtvrtého zadního fotoaparátu [Mpx]: 
10

Funkce a technologie

5G: 
5G je technologie umožňující vysokorychlostní internet skrze mobilní síť. Hlavním přínosem nové technologie je významné, přibližně desetinásobné zvýšení přenosové rychlosti a podstatné snížení doby odezvy oproti standardu 4G.
ano
WiFi: 
Zajišťuje vzájemné bezdrátové propojení přenosných zařízení a dále jejich připojování na lokální (např. firemní) sítě LAN.
ano
Bluetooth: 
Bluetooth je standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka.
ano
GPS: 
GPS je navigační systém, který dokáže určit polohu, vzdálenost a přesný čas kdekoliv na Zemi.
ano
Snímač otisků prstů: 
Tato funkce může v mnoha případech(například prihlášení do systému) nahradit znakové heslo, nemusíte si tedy již hesla pamatovat, stačí pouze otisk prstu.
ano
NFC: 
NFC technologie slouží například k navázání a konfiguraci ostatních složitějších bezdrátových připojení. Třeba jako je párování zařízení pro připojení Bluetooth. Ale také slouží i k bezkontaktním platbám.
ano
Bezdrátové nabíjení: 
Qi je standard pro bezdrátové nabíjení pomocí elektrické indukce. Systém Qi se skládá z napájecí podložky a kompatibilního přenosného zařízení. Bezdrátové nabíječky standardu Qi nabízejí srovnatelnou účinnost s klasickými drátovými.
ano

Fyzické charakteristiky

Konstrukce: 
Dotykový
Kapacita baterie [mAh]: 
Kapacita baterie udává množství elektrického náboje, které je schopna baterie pojmout. Jednotkou je mAh.
500
Voděodolnost: 
Zařízení splňují testy odolnosti stupně IPX.
ano

Průvodce výběrem

Operační systém: 
Operační systém je základní programové vybavení, které je zavedeno do paměti zařízení při jeho startu a zůstává v činnosti až do jeho vypnutí.
Android
Velikost displeje [palců]: 
Velikost displeje se vyjadřuje jako úhlopříčka a uvádí se v palcích (1 palec=2,54 centimetrů). S velikostí displeje tedy roste velikost celého zařízení.
6,8
Rozlišení displeje [px]: 
Rozlišení displeje udává maximální počet pixelů, které je možno zobrazit na displeji. Vyšší rozlišení mají jemnější obraz s více detailů.
3200 x 1440
Velikost operační paměti [GB]: 
Velikost/kapacita paměti udává, jakou kapacitu operační paměti zařízení obsahuje. Nedostatek paměti se projeví kriticky na výkonu systému, vždy je lepší mít dostatečnou rezervu.
12
Velikost interní paměti [GB]: 
Udává velikost interní paměti pro ukládání dat, jako jsou videa, hudba, fotky, hry a dokumenty do zařízení.
256
Konfigurace karet: 
Udává typ SIM slotu u mobilních zařízení a jejich využití.
Dual SIM (2× SIM karta)
 
 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: VSP DATA a.s.
 • WWW: https://www.vspdata.cz/servis/samsung
 • E-mail: samsung@vspdata.cz
 • Tel.: +420 381 489 589
 • Adresa: VSP DATA a.s.
 • Ulice: Průmyslová 1181
 • Město: Sezimovo Ústí II
 • PSČ: 391 02
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz servisem) na uvedeném WWW, nebo tel., nebo osobně na všech pobočkách: https://www.vspdata.cz/kontakty/
 •  
   
   
   
   
   

  0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?