Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

QNAP TAS-268

Inovativní duální NAS se systémy QTS a Android.
 
QNAP TAS-268
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 10 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 2x HDD 3.5" SATA, systém FAT, NTFS, EXT3, 1x konektor RJ45 (Ethernet 10/100/1000), 4x USB 2.0, 1x USB 3.0, HDMI, ARM CPU 1.1GHz DC, 2GB RAM, protokoly CIFS/ SMB, AFP, NFS, HTTP, FTP, DDNS, NTP, Basic, JBOD, RAID 0, 1
 
Objednací kód9602914
Part No.

TAS-268

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP TAS-268

Inovativní duální NAS se systémy QTS a Android

Inovativní duální TAS-268 se systémy QTS a Android™ je bezprecedentní síťové úložné centrum pro ukládání souborů, zálohování, vzdálený přístup a — což je na tom to nejvíce vzrušující — nejlepší prožitek s multimédii a aplikacemi, jaký kdy na NAS zažijete!

Kompaktní TAS-268 založený na dvoujádrovém procesoru ARM® v7 s 2 GB RAM nabízí dobrý výkon jako domácí NAS a díky své velké úložné kapacitě a výstupům do HDMI pro přehrávání médií 4K (H.265 & H.264) může sloužit jako dokonalé mediální centrum zábavy. Abyste měli co nejlepší multimediální prožitek, používejte prostě TAS-268 s klávesnicí a myší. Používání kombinovaného NAS s operačními systémy QTS a Android je velmi praktické. Pro svůj neomezený počet aplikací se řadí k nezbytnostem moderního digitálního života.


Jeden NAS, dva systémy, neomezený počet aplikací a zábavy

TAS-268 je prvním NAS nabízejícím duální systémy - QTS a Android™. Ačkoli QTS poskytuje efektivní přenos dat, bohatství multimediálních funkcí a solidní zabezpečení dat, systém Android™ spravuje přehrávání videí 4K (H.265 & H.264) prostřednictvím rozhraní HDMI, lze na něm provozovat aplikace pro Android™ a umí instalovat aplikace z Google Play™.

Oba systémy sdílejí stejnou úložnou databázi, aby bylo možno získávat přístup ke všem vašim mediálním souborům a dokumentům ze systémů QTS a Android™ současně. Aplikaci Qfile od QNAP můžete používat k nahrávání fotografií a k jejich využívání na displeji HDMI prostřednictvím systému Android™. Obdobně soubory stažené ze systému Android™ lze spravovat a sdílet prostřednictvím operačního systému QTS. Zažijte výkon Kombinovaného NAS se systémy QTS a Android s TAS-268 a poznejte snadné a efektivní ukládání souborů v kombinaci s bohatstvím multimediálních přehrávacích aplikací!


Terabyty úložné kapacity

TAS-268 podporuje mnoho terabytů úložné kapacity, která může sloužit k ukládání velkých sbírek fotografií, hudby a videí. Na rozdíl od ostatních zařízení Android™ vyznačujících se četným omezeními úložné kapacity můžete stahovat tolik aplikací, kolik budete chtít, aniž byste museli mít péči o nedostatek úložného prostoru.


Připojte klávesnici, myš a monitor, a máte všechno připraveno

Prostým připojením klávesnice, myši a displeje HDMI získáte možnost přímo spravovat, editovat a přehrávat soubory uložené na the TAS-268, aniž byste potřebovali další PC. Na displeji HDMI najdete své oblíbené rozhraní Android™ a můžete začít používat různé aplikace od QNAP, jako například Qfile, Qmanager, Qphoto, Qvideo, Qmusic, MyNAS a Kodi™. Prožitek na systému Android™ je Vaším prožitkem s TAS, takže si stáhněte všechny své aplikace pro Android™ do TAS-268, a využívejte správu videí, aplikací a souborů na monitoru nebo TV pro co nejlepší vizuální pohodlí.


Ovládejte svůj multimediální prožitek bezplatným dálkovým ovládáním

Rozhraní systému Android™ můžete přímo ovládat bezplatným dálkovým ovládáním od QNAP (RM-IR003) a přehrávat média, snadno zrychleně dopředu, pozastavovat je, nebo se vrátit na přehrávání videa z jiné obrazovky. S dálkovým ovládáním a podporou 4K (H.265 & H.264)* dokáže TAS-268 poskytovat dokonalý prožitek z domácího kina a vynikající zábavu. Uvidíte, jak snadné bude přehrávání Vašich oblíbených filmů, televizních seriálů a programů uložených na TAS-268 nebo vysílaných z aplikací, nebudete muset dokupovat set-top boxy, ani nebude nutno nastavovat komplikovaná nastavení.


Synchronizace s Vaším účtem Google

TAS-268 je kompletně certifikován společností Google® a umí provádět synchronizaci d Vašimi účty Google®. Všechny soubory a nastavení Google® lze synchronizovat a zálohovat na TAS-268 na základě Vašeho účtu Gmail™. Nemusíte už provádět žádná nastavení. Zálohování a synchronizace pro seznamy kontaktů a soubory jsou velmi pohodlné.


Duální procesor ARM® v7 s frekvencí 1,1 GHz

TAS-268, založený na duálním procesoru ARM® v7 1,1 GHz * s 2 GB DDR3 RAM je určen pro použití jako osobní prostředí cloud pro uživatele v domácnostech, který je dokonalý k používání jako zábavní a vzdělávací mediální centrum. TAS-268 dokonale slouží jako domácí multimediální centrum, které lze použít k efektivnímu stahování a zálohování souborů v době, kdy na něm využíváte fotografie, hudbu a videa.


QTS usnadňuje centrální správu a sdílení souborů

Operační systém QTS poskytuje webové uživatelské rozhraní, které Vám pomůže snadno spravovat soubory na TAS-268. Dle svých potřeb si můžete nainstalovat různé aplikace pro ukládání, zálohování, správu a multimediální aplikace. File Station Vám umožní nahrávat, stahovat a spravovat soubory odkudkoli pomocí webového prohlížeče. Všechny vaše fotografie, hudba a videa lze uspořádat pomocí integrované knihovny médií, a snadno je spravovat a sdílet pomocí Photo Station, Music Station a Video Station. Energeticky úsporná Download Station je Vaším centrem stahování fungujícím 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, čímž Vám umožní rychle stahovat soubory a obohatit Vaše sbírky. QTS Vám také umožňuje mít otevřeno více oken aplikací najednou a provozovat tak více úloh současně, což zvyšuje efektivitu provozu.


TAS plus NAS k zvládání ještě více úkolů

Kromě toho, že může pracovat samostatně, lze TAS-268 používat také společně s jiným QNAP NAS, aby zvládal ještě více aplikací.

 • Funkce QTS RTRR/rsync mohou pomoci zálohovat soubory na TAS-268 na jiný NAS a zabezpečit tak data dvojí ochranou.

 • S rozhraním Android™ zobrazovaným prostřednictvím monitoru HDMI můžete používat aplikace jako Qphoto, Qmusic a Qvideo k procházení multimediálních souborů na jiném QNAP NAS, nebo si nainstalovat aplikaci Vmobile k monitorování kamer IP ze Surveillance Station na jiném NAS.

 • Pomocí jiného NAS (s operačním systémem QTS 4.2 nebo vyšším), můžete používat File Station k přímému připojení sdílených složek ze vzdáleného zařízení TAS-268 prostřednictvím FTP, WebDAV, a CIFS/SMB.

 • Různé aplikace pro sítě VPN, které jsou k dostání na Google Play™, Vám mohou pomoci vysílat mediální obsah ze zálohovaných serverů nebo vytvořit zabezpečený tunel OpenVPN mezi TAS-268 a mezi jiným NAS pro zpracování úloh zálohování na dálku.


Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud

Nástroj Qsync promění Váš TAS-268 v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Každý soubor nahraný na TAS-268 bude dostupný všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům nebo mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Dále si můžete nainstalovat aplikaci Cloud Drive Sync z QTS App Center pro snadnou synchronizaci souborů prostřednictvím úložišť Google Drive™ a Dropbox®.


Ucelená řešení pro zálohování a obnovení po havárii

QNAP NetBak Replicator podporuje zálohování dat v reálném čase nebo podle plánu pro operační systémy Windows®, a pro zálohování dat je podporována i Time Machine® pro Mac®. Port USB na předním panelu na TAS-268 funguje jako funkce kopírování jedním dotykem, pomocí které můžete okamžitě zálohovat data z externích disků na TAS-268, nebo případně zálohovat data z TAS-268 na externí disky. Zahrnuta jsou i řešení pro obnovení po nehodě, včetně RTRR, rsync a zálohování do prostředí cloud (Dropbox® a Google Drive™).


Soukromé prostředí cloud bez omezení

Oproti omezenému množství úložného prostoru nabízenému veřejnými službami prostředí cloud a potenciálu bezpečnostních hrozeb na nich je TAS-268 výhodný k založení bezpečného a vysokokapacitního soukromého prostředí cloud. Služba myQNAPcloud umožňuje vzdálený přístup k souborům uloženým na TAS-268 a podporuje automatické přesměrování portů pro routery UPnP, služby My DDNS a CloudLink, čímž vám umožní snadno získávat přístup k souborům, sdílet multimédia a kontrolovat stav svého systému odkudkoli.


Využívejte přístupu ke svým tabletům a smartphonům

TAS-268 je Vaše soukromé úložné řešení, které virtuálně zvyšuje kapacitu vašich mobilních zařízení. Qfile Vám umožňuje využívat přístup ke sdíleným souborům, nahrávat je, stahovat, spravovat a sdílet stejně snadno, jako byste všechny tyto své soubory nosili v kapse. Je-li Qfile nainstalován na zařízení se systémem iOS®, mohou uživatelé také prohlížet videa a fotografie uložené na TAS-268 a přehrávat je na Apple TV®. Qmanager Vám umožní monitorovat a spravovat TAS-268 dálkově a účinně, aniž byste zapnuli svůj počítač, a Vy tak můžete využívat a sdílet hudbu, fotografie a videa na TAS-268 odkudkoli a kdykoli pomocí aplikací Qmusic, Qphoto a Qvideo.


Vysílání médií prostřednictvím DLNA

K využívání kvalitních HD videí uložených na TAS-268 můžete používat zařízení kompatibilní s DLNA, jako například Smart TV, Sony® PS4™, Microsoft® Xbox 360® a mediální prohlížeče a přehrávače. Využívejte svou domácí zábavu co nejsnadněji.


Lehká, praktická koncepce bez potřeby nástrojů

TAS-268 se vyznačuje konstrukcí ve tvaru malé věže, která zabírá méně místa na pracovním stole, takže je vhodný pro domácnosti a malé kanceláře. Ve srovnání s tradičním chladicím ventilátorem NAS je TAS-268 vybaven kompaktním a tichým výfukem, který umožňuje odvádět teplo při značně snížené hlučnosti a prašnosti. Vzhledem k beznástrojové konstrukci můžete z TAS-268 snadno odstranit jeho boční stěnu a přidat do něj nebo z něj naopak odebrat pevné disky. TAS-268 je systémově nenáročný, praktický, funkční, snadno použitelný a úžasný NAS, který dokonale zapadne do Vašeho digitálního života.


 

Fotogalerie QNAP TAS-268

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
HDD
Formát disku: 
3,5
Max. počet disků: 
2
Počet 3,5" pozic interních: 
2
Systém souborů (externí): 
NTFS, HFS+, FAT, EXT3, EXT4
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iTunes: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
187,7
Šířka [mm]: 
90
Hloubka [mm]: 
125
Hmotnost [g]: 
700

Napájení a spotřeba

Spotřeba při zátěži [W]: 
5,82

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
2048

Operační systém

Podpora OS: 
Linux, OS X, Windows Server 2003, Windows XP

Procesor

Počet jader procesoru: 
2
Frekvence procesoru [GHz]: 
1,1

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
4
USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
1
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
Čtečka karet: 
ano
Rozhraní: 
Ethernet 10/100/1000 Mbps
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
QNAP TAS-268
Homi, 7.12.2016 11:50:00

Dobrý den, má to české prostředí...nebo který podobný NAS to má ( pro 4K tv ). Děkuji

Vít - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 7.12.2016 13:54:00

Dobrý den. Všechny NAS od značky Qnap mají české prostředí.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

23.20.7.34

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Splatky bez navyseni
Vyprodej skladu