PC The Sims 4 Bundle Pack 6

 
 
 
 
The Sims™ 4 Bundle Pack 6 vám přináší nové exkluzivní a zábavné možnosti hraní. Obsahuje 1 herní balíček (Dobrodružství v džungli) a 2 kolekce (Fitness a Batolata). Ke hraní je třeba základní hra The Sims 4.
Objednací kód8801923
Part No.

EAPC05159

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena 650 Kč
ověřit dostupnost
­ 849,- Kč 
Cena nyní: 786,- Kč 

650 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

The Sims™ 4 Bundle Pack 6 vám přináší nové exkluzivní a zábavné možnosti hraní. Bundle Pack 6 obsahuje 1 herní balíček a 2 kolekce:

• Herní balíček The Sims™ 4 Dobrodružství v džungli
• Kolekce The Sims™ 4 Fitness
• Kolekce The Sims™ 4 Batolata

Herní balíček The Sims™ 4 Dobrodružství v džungli
Vezměte své Simíky na mysteriózní dobrodružství do divočiny a objevujte nové kultury. Prozkoumejte unikátní prostředí divočiny, objevte chrám, nejrůznější překážky, zakleté relikvie a skryté poklady. Poznejte kulturu a zvyky Selvadorady, od ochutnání místních pochoutek po naučení nových peprných tanečních pohybů.

Kolekce The Sims™ 4 Fitness
Vylepšete kondici svého Simíka a dejte se na aktivní životní styl. Vyzvěte vaše Simíky ke zdolání horolezecké stěny jako zábavnou cestu ke spálení energie a vylepšení jejich kondice. Vyberte si z kolekce módních sportovních oblečení a upravte si váš domov přírodou inspirovanými doplňky.

Kolekce The Sims™ 4 Batolata
Dejte vašim batolatům nové možnosti k vyjádření jejich osobnosti, spálení energie a poznání nových přátel. Oblečte vašeho malého Simíka do různých rozkošných outfitů a roztomilých účesů. Využijte barevnou výzdobu k vybudování venkovního hřiště, kde si budou moct batolata užít skluzavku, plazící tunely a bazénku plného míčků se svými kamarády.


Upozornění:
Pro hraní je potřeba základní hra The Sims 4 (prodává se samostatně) a všechny herní aktualizace. Pro aktivaci produktu je potřeba internetové připojení.
Balení neobsahuje DVD, součástí je aktivační kód.


 

Fotogalerie PC The Sims 4 Bundle Pack 6

Stránky výrobce:

www.ea.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Poukaz na TV zdarma
Cashback notebooky
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše