Nosič na tažné THULE EasyFold XT 934

Cashback 1.000 Kč, více informací na www.tsbohemia.cz/thule-cashback
 
Nosič na tažné THULE EasyFold XT 934
 
 
Prodloužená záruka
Splátky bez navýšení
Cashback
-24%
 
 
Splátková kalkulačka již od 27 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Nosič na tažné zařízení Thule EasyFold XT 3 kola
Objednací kód88902305
Part No.

TH934100

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 12 měsíců
Základní cena 13 628 Kč
ověřit dostupnost
­ 21 600,- Kč 
Cena nyní: 16 490,- Kč 

13 628 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Nosič THULE EasyFold XT 934

Praktický, kompaktní, plně skládací a univerzální držák jízdních kol s označením Thule EasyFold XT 934 na první pohled rozhodně zaujme svou kapacitou. Je určený na přepravu tří jízdních kol. Právě zde se naplno projeví jeho celková univerzálnost. Ta je spojena s tím, že není problém hravě převézt i těžká kola, jelikož celková nosnost nosiče je celých 60 kilogramů. Díky tomu lze přepravit třeba elektrokolo, stejně jako těžká horská kola.

V souvislosti s univerzálností bychom neměli zapomenout ani na to, že nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT 934 zaujme také velkým rozestupem mezi držáky plášťů kol. Tento rozestup je 22/19 centimetrů. Díky tomu není problémem ani přeprava robustnějších kol s větším rozvorem. Co nesmíme dále opomíjet, to je také fakt spojený s tím, že podtlakové přezky jsou nastavitelné a v kombinaci s dlouhými popruhy není problémem ani jednoduché, stejně jako bezpečné upevnění kol s velkými pneumatikami. Na mysli máme pneu o velikosti až 4,7 palců.


Snadná montáž nosič Thule EasyFold XT 934 na auto i upevnění kola

Thule EasyFold XT 934 nadchne i praktičností, která souvisí se samotným upevněním na automobil. Pokud se podíváme blíže, je lákavým prvkem nezajištěná přípojka s vysokou stabilitou, díky čemuž nosič kol na tažné zařízení snadno umístíte, upravíte ho do správné polohy a potom jenom použijete zajišťovací páku, kterou dokončíte montáž. V tuto chvíli už je možné začít i s nakládkou samotných kol.

I zde přijde vhod praktičnost, kterou nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT 934 může nabídnout. Mezi hlavní plus v této oblasti patří hlavně použití uzamykatelných růžic, které jsou na odnímatelných držácích rámu. Tyto růžice jsou vybaveny omezovačem momentu utažení, který nese označení Thule AcuTight. Co to znamená v praxi? Že stačí kola upevňovat, a jakmile je slyšet cvaknutí, znamená to, že je upevněno správně a optimálně.


Praktičnost Thule EasyFold XT 934 oceníte v mnoha ohledech

Nezapomínejme ale ani na celkovou praktičnost, kterou se nosič kol Thule EasyFold XT 934 může také pyšnit. Primárně oceníte to, že díky praktickému nožnímu pedálu si můžete během pár okamžiků jednoduše uvolnit vstup do vašeho zavazadlového prostoru a vyložit nebo naložit jiná zavazadla. Praktický je ale i systém zámků. Nejenom, že je možné vaše přepravovaná kola jednoduše uzamknout k nosiči, ale nosič jako takový můžete také zamknout k tažnému zařízení. Praktičnost nosiče Thule EasyFold XT 934 však oceníte třeba i ve chvíli, kdy ho ponesete k vozu. Integrovaná kolečka a rukojeť jsou jistotou, že to bude velmi jednoduché. Zde oceníte také poměrně nízkou hmotnost, která činí jenom 23,1 kilogramů. Pokud jde o montáž, tak potěší fakt, že se obejdete bez jakéhokoliv nářadí. Po demontáži zase oceníte celkovou skladnost a tak tento nosič na kola můžete umístit v podstatě kamkoliv.


Zaujmou také technické parametry

Nosič kol Thule EasyFold XT 934 je rozhodně skvělým pomocníkem pro toho, kdo chce jednoduše a bezpečně převézt trojici jakýchkoliv kol za svým vozem. Vhodné rozměry rámu, které lze převážet, jsou od 22 do 80 milimetrů. Co zaujme, to je i rozložená velikost - 123 x 83 x 86 cm, nebo jeho složená velikost - 31 x 83 x 86 cm. Samozřejmostí je i existence zadních světel, stejně jako snadná možnost připojení k automobilu, pomocí 13pinového konektoru.

Lákadlem tohoto nosiče je i široká škála příslušenství. Lze na něho pořídit praktickou tašku na přenášení, stejně jako lze pořídit praktickou nakládací rampu pro naložení a vyložení kol, stejně jako nechybí řada příslušenství a adaptérů, které zajistí bezpečnou přepravu bez jakéhokoliv poškození vašich kol. Unikátem ale může být i One-Key System – tedy jednotný klíč na více zámků.


 

Fotogalerie Nosič na tažné THULE EasyFold XT 934

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
HP cashback
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše