Nikon Z6II + objektiv 24-200 f/4-6,3 VR (VOA060K004)

Objednací kód: 9905840 Part No.: VOA060K004 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 
 
 
 
fotoaparát Nikon Z6II + Nikkor Z 24-200 f/4-6,3 VR, mirrorless, bajonet Nikon Z, FX (formát kinofilmu), 24.5Mpx, hledáček 3686kpx, ISO 100-51200, Expeed 6, 4K 30p video, WiFi, Bluetooth, baterie EN-EL15c, váha 675g
Ověřit dostupnost

na prodejnách

78 990 Kč

65 281 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

1 278 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

169 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

149 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

6 999 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

779 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 889 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

575 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

16 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

28 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

36 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

62 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

22 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

7 090 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

68 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

31 490 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

1 278 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

68 490 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

1 889 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Nikon Z 6II

Model Z 6II staví na úspěchu modelu Z 6. Nabízí robustnost a snadné použití, schopnost produkovat profesionální videa v kinematografické kvalitě a vysoký výkon pro pořizování statických snímků. Je odolný a utěsněný proti vnikání vlhkosti a prachu.

U videa poskytuje fotoaparát výstup ve formátech 4K UHD a Full HD na formátech obrazového pole FX a DX. Podporuje také HLG[2]. Nikon ve videu také vylepšil zaostřování s detekcí očí a zaostřování s detekcí zvířat.

Tyto funkce automatického zaostřování umožňují spolu s vylepšenou rychlostí a výkonností fotoaparátu dosáhnout rovněž kvalitnějších statických snímků. Fotoaparát Z 6II podporuje snímací frekvenci sériového snímání 14 sn./s[3] a nabízí větší maximální počet snímků při použití sériového snímání: 200 snímků JPEG nebo 124 12bitových nekomprimovaných snímků RAW v jedné sérii.

Nikon Z 6II: parametry
Tvořte v libovolném osvětlení: Bajonet Nikon Z s velkým průměrem a velký obrazový snímač formátu FX s 24,5 milionu pixelů umožňují dosažení brilantních snímků s vysokou úrovní detailů v celém extrémně širokém rozsahu citlivostí ISO. Automatické zaostřování pro nízkou hladinu osvětlení nyní pracuje při použití objektivu se světelností f/2 (nebo světelnějšího) až do hodnoty -6 EV.

Výrazně vyšší rychlost: Můžete pořizovat snímky v plném rozlišení frekvencí až 14 sn./s při použití automatického zaostřování / měření expozice. Pořídíte až 200 snímků JPEG nebo 124 12bitových nekomprimovaných snímků RAW v jedné sérii.

Dva obvody EXPEED: Dva obvody pro zpracování obrazu zdvojnásobí vám dostupný výkon pro vše od automatického zaostřování až po kapacitu vyrovnávací paměti. Provoz je zcela plynulý při filmování i fotografování.

Dva sloty pro paměťovou kartu: Přístroj se tak přizpůsobí libovolnému pracovnímu postupu. Můžete použít karty SD UHS-II v jednom slotu a karty XQD nebo nejnovější extrémně rychlé karty CFexpress ve druhém.

Výkonný multimediální přístroj: Pořídíte ostřejší a brilantnější stopáž videa s širším dynamickým rozsahem. Při filmování je k dispozici zaostřování s detekcí očí a zaostřování s detekcí zvířat – a můžete posílat stopáž videa na výstup přesně tak, jak budete potřebovat.

Odolná konstrukce: Díky tělu z extrémně pevné a lehké hořčíkové slitiny se tento fotoaparát snadno přenáší a je dostatečně odolný, aby zvládl jakékoli nasazení. A je plně utěsněn před prachem, nečistotami a vlhkostí.

NIKKOR Z: Zamilujete si kinematografickou hloubku ostrosti, jaké můžete dosáhnout díky širokému výběru rychle zaostřujících, kompaktních objektivů NIKKOR Z.

Všestrannost systému Nikon Z: Externí blesky Speedlight lze používat i při fotografování vysokými snímacími frekvencemi až 14 sn./s.Adaptér bajonetu FTZ nabízí kompatibilitu s více než 300 objektivy NIKKOR s bajonetem Nikon F.

SnapBridge: Aplikace Nikon SnapBridge nyní umožňuje aktualizovat firmware fotoaparátu prostřednictvím vašeho chytrého zařízení.

Příslušenství
Multifunkční battery pack MB-N11 je vybaven tlačítkem spouště a ovládacími prvky pro fotografování na výšku. Obsahuje také port USB-C, který umožňuje nabíjet dvě baterie po sobě v době, kdy je battery pack odpojen od fotoaparátu.

Bezdrátové dálkové ovládání WR-R11b umožňuje bezdrátově ovládat spouštění závěrky fotoaparátu nebo synchronizovat spuštění závěrky více fotoaparátů propojených s hlavním fotoaparátem. Dálkové ovládání WR-R11b je kompatibilní s určenými fotoaparáty Nikon a lze jej použít rovněž k ovládání externích blesků – například blesku SB-5000 – v sestaveních využívajících pokrokové bezdrátové osvětlení. Dálkové ovládání WR-R11b je kompatibilní rovněž s dálkovým ovládáním WR-1, profesionálním dálkovým ovládáním s velkým dosahem.


[1] Poznámka: K dispozici u fotoaparátu Z 6II prostřednictvím aktualizace firmwaru, jejíž uvedení se očekává v únoru 2021.


Obrazový snímač
Formát snímače: Full Frame / FX
Rozlišení: 24,5 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Rozlišení fotografií: 6048x4032
Poměr stran snímku: 16:9, 1:1, 3:2, 5:4
Automatické čištění snímače: Ano
Poměr stran snímače: 3:2
Stabilizátor snímače: Ano
Velikost snímače (mm): 35.9 x 23.9

Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: EXPEED 6

Objektiv
Typ bajonetu: Nikon Z
Crop faktor: 1 x

Zaostřování
Počet AF bodů: 273

Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Zónové, Středové, Bodové
Korekce expozice: ± 5 EV po 1/3 EV
Blokování AE: Ano
ISO - minimální citlivost: 50
ISO - maximální citlivost: 204800

Závěrka
Typ závěrky: Mechanická závěrka / elektronická závěrka
Bulb: Ano

Fotografování
Expoziční režimy: P, A (Av), M
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 14 sn./s

Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace / v Kelvinech

Hledáček
Typ hledáčku: Elektronický
Rozlišení hledáčku: 3690000

LCD
Velikost displeje: 3,2 "
Rozlišení displeje: 2100000
Živý náhled (Live View): Ano
Dotykový displej: Ano
Výklopný displej: Ano
Stavový displej: Ano

Blesk
Vestavěný blesk: Ne
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe

Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Rozlišení videa: 4K UHD (3840x2160)
Audiozáznam: Ano
Bracketing: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Snímková frekvence u videa: 30 sn./s

Obecné
České menu: Ano

Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Kabelová
Wi-Fi: Ano
Výdrž baterie (sn.): 330 snímků
Rozhraní: USB 3.1, micro HDMI
Způsoby napájení: Akumulátor

Fyzikální specifikace
Materiál těla: Hořčík
Rozměry v mm: 134 x 101 x 68
Hmotnost: 675 g
Utěsnění (prach/vlhkost): Ano


Více informací

Stránky výrobce:http://www.nikon.cz

Stránky o produktu:https://www.nikon.cz/cs_CZ/product/cameras/z-6ii

Parametry

Baterie

Typ baterie: 
Li-Ion

Displej

Velikost displeje [palců]: 
Velikost displeje se vyjadřuje jako úhlopříčka a uvádí se v palcích (1 palec=2,54 centimetrů). S velikostí displeje tedy roste velikost celého zařízení.
3,2

Funkce

Formát RAW: 
RAW je soubor obsahující maximální množství nezpracovaných dat ze snímače fotoaparátu. Tento formát je digitální obdobou negativů. Formát RAW nám umožňuje bezeztrátovou úpravu fotografií, především se jedná o korekce expozice, vyvážení bílé barvy, doostřování, úprava tonality aj. Tento formát používájí profesionální fotografové, ale ocení jej i normální uživatel, kterému záleží na kvalitě výsledné fotografie.
ano
Podpora Wi-Fi: 
Zajišťuje vzájemné bezdrátové propojení přenosných zařízení a dále jejich připojování na lokální (např. firemní) sítě LAN.
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
100,5
Šířka [mm]: 
134
Hloubka [mm]: 
69,5
Hmotnost [g]: 
705

Paměť

Typy paměťových karet: 
SD, SDHC, SDXC

Podpora formátů

Podpora formátů: 
JPEG, RAW

Rozhraní

Wi-Fi: 
Zajišťuje vzájemné bezdrátové propojení přenosných zařízení a dále jejich připojování na lokální (např. firemní) sítě LAN.
ano

Snímač

Max. citlivost [ISO]: 
Tento parametr nám udává maximální citlivost snímače. Při zdvojnásobení citlivosti snímače stačí pro stejnou úroveň expozice pouze polovina dopadajícího světla, tzn. že můžeme zkrátit expoziční čas na polovinu, a/nebo zvýšit clonu o jedno clonové číslo. Při zvyšování citlivosti snímače nám také roste množství šumu na fotografii.
51200
Max. rozlišení fotografií [px]: 
6048 x 4032
Min. citlivost [ISO]: 
100
Rozlišení snímače [Mpx]: 
Rozlišení snímače udávané v megapixelech je číslo, které nám říká, jak velkou výslednou fotografii je snímač schopen zachytit. Čím větší rozlišení snímače, tím větší je výsledná fotografie, a tím více budeme mít ve fotografii zachyceno detailů.
24,5
Formát snímače: 
Snímač je součást fotoaparátu, která zajištujě přenos obrazové informace z objektivu do procesoru k dalšímu zpracování. Důležité parametry u snímače jsou např. velikost snímače, kdy čím větší snímáč ve fotoaparátu máme, tím kvalitnější je výsledná fotografie. Další parametr je rozlišení snímače, které určuje z kolika obrazových bodů (pixelů) je snímač tvořen. Podle technologie výroby rozlišujeme snímače typu CCD a CMOS.
CMOS - APS-C

Video

Rozlišení videa [px]: 
Udává maximální možné rozlišení.
4K (4096 x 2160)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: VSP DATA a.s. .
 • WWW: http://web.vspdata.cz/
 • Tel.: +420 381 489 821
 • Adresa: VSP DATA a.s.
 • Ulice: Údolní 2188
 • Město: Tábor
 • PSČ: 390 64
 •  
   
   
   
   
     0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?