Logitech G Saitek Farm Sim Vehicle Side Panel
  • Logitech G Saitek Farm Sim Vehicle Side Panel
  • Logitech G Saitek Farm Sim Vehicle Side Panel
  • Logitech G Saitek Farm Sim Vehicle Side Panel
  • Logitech G Saitek Farm Sim Vehicle Side Panel
Objednací kód: 8990475 Part No.: 945-000014 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 2 881 Kč + 3 
 
 
-15%
 
 
 

Logitech G Saitek Farm Sim Vehicle Side Panel

 
 
 
 
přídavný panel pro Farm Sim controler, USB, délka kabelu 1,8m
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 4 129,- Kč 
Cena nyní: 3 490,- Kč 

2 884 Kč bez DPH

Splátky již od 175 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Heavy Equipment Side Panel - Simulation Heavy Equipment Control Deck

Ovládejte svůj traktor – bez bláta
Pusťte se do moderního řízení farmy s maximální efektivitou a ovládáním přizpůsobeným na míru. Panel Heavy Equipment Side Panel vám umožní realističtější simulaci řízení farmy s pokročilým ovládáním farmářských strojů a nástaveb.

Vítá vás řídicí centrála - Realistická ovládací páka předního nakladače
Vychutnejte si pocit realistického ovládání těžké techniky, např. stroje na těžbu dřeva, jeřábu, motorové pily, drtiče, návěsu a dalších. Ovládací páka nakladače umožňuje ovládání vertikálních a horizontálních os, a osy otáčení. Pomocí přepínače režimu na vršku páky získáte další sadu příkazů, dohromady tedy šest os.

Široká možnost úprav s více než 25 programovatelnými tlačítky - Těžké úkoly nyní snadno řešitelné
Přepínejte mezi nástroji, aktivujte tempomat, zapínejte světla, nahlížejte do map a PDA, komunikujte s pomocníky na ranči, a nebo sledujte své finance pouhým stiskem tlačítka. Naprogramujte si tlačítka pro přepínání/otevírání/zavírání nástaveb. Příklad: ovládejte základnu jeřábu pomocí ovládací páky, a poté stiskem tlačítka přepněte na rameno a ruku jeřábu. Přidáním druhého panelu Logitech G Side Panel docílíte ještě dokonalejšího ovládání.

Jízda farmou - Jednoduše si nastavte tempo
Přepněte svůj stroj na autopilota a ještě více si život na statku usnadněte. Pomocí integrovaného otočného ovladače zvyšte rychlost svého traktoru nebo zpomalte svůj buldozer. Jakmile si nastavíte tempo, budete se moci soustředit na důležitější úkoly, např. na nové lesnické projekty nebo kdo pojede na krajský veletrh.

Rozvíjejte svou farmu - Jste připraveni do akce
Software GIANTS neustále přidává nové stroje a funkce pro ještě lepší zážitek ze simulace farmaření. Hra obsahuje více než 140 autentických vozidel a nástrojů, a ještě mnoho dalších jich je rozpracováno. Logitech G je zárukou, že panel Side Panel je schopen zvládnout libovolné z herních vozidel a nástrojů. A díky 25 programovatelným tlačítkům a přepínačům je boční panel skvěle připraven na budoucnost.

Jednoduchá instalace - Úplně a zcela plug-and-play
Není třeba načítat ovladače nebo instalovat doplňkový software. Balíček Bundle je kompatibilní se systémy Windows 7, 8.1 a 10, a s většinou nejrozšířenějšího softwaru pro simulaci farmaření, a dokonce i s hrami odlišných žánrů, např. Euro Truck, Train Simulator a Elite Dangerous.


 

Fotogalerie Logitech G Saitek Farm Sim Vehicle Side Panel

Stránky o produktu:

https://www.logitechg.com/cs-cz/product/farm-simulator-side-panel


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
zona nula mobily
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše