Lenovo Digital Pen 2

Objednací kód: 112298 Part No.: GX81J19850 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců
 
Lenovo Digital Pen 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lenovo Digital Pen 2 vylepšuje design a funkčnost svého pozoruhodně oblíbeného předchůdce. Přidání plastové přední krytky pro větší pohodlí, elastomerového hrotu pera pro přesnost a prodloužení baterie nabízející dvojnásobnou výdrž.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

649 Kč

536 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Více informací

Lenovo je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hongkongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie.
Vizí společnosti Lenovo je vytvářet osobní zařízení, která budou chtít lidé vlastnit, kulturu, do které se budou chtít zapojit, důvěryhodný podnik, který bude respektován po celém světě.

Příběh Lenovo začal před více než třemi desetiletími s týmem jedenácti inženýrů v Číně. Dnes je rozmanitou skupinou pokročilých myslitelů a inovátorů ve více než 160 zemích, neustále zdokonalují technologie, aby dělali svět zajímavějším a řeší těžké globální výzvy. Jsou odhodláni přeměnit zkušenosti našich zákazníků s technologií – a to, jak komunikují se světem kolem nás. Říkají tomu Inteligentní transformace. Určují možnosti technologií, vyvinutých rozšířenou inteligencí, a jejich využití pro zdokonalení lidských schopností.

Společnost má za sebou osvědčenou historii výsledků s výnosem 43 miliard dolarů, stovkami milionů zákazníků a čtyřmi zařízeními prodávanými za vteřinu.

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
Notebook Lenovo
Silvia, 2.5.2024 11:20:00

Dobrý deň , je toto pero kompatibilné s Lenovo ideapad flex 5 ? Ďakujem

Martin,  (T.S.BOHEMIA), 2.5.2024 12:33:00

Dobrý den, ano, je kompatibilní. Konkrétní série uvádí výrobce zde: https://smartfind.lenovo.com/accessories/#/products/GX81J19850

Použití pera na tablet Lenovo
Kateřina , 25.12.2023 15:29:00

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda bude pero Lenovo Digital Pen 2 fungovat na tablet Lenovo X606X (M10 Plus)? A poté popřípadě i na iPad? Děkuji.

Martin,  (T.S.BOHEMIA), 27.12.2023 9:00:00

Dobrý den, nebude fungovat. Tablet TB-X606X nemá podporu žádného aktivního pera.

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?