Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S

Objednací kód: 4521535 Part No.: 4260645680081 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 
 
 
 
Rychlovarná konvice 1,7l, 1850 - 2200 W, dělka kabelu 0,7m
Ověřit dostupnost

na prodejnách

1 844 Kč

1 524 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

229 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S

Přesnost i úspora energie

Rychlovarnou konvici najdete v každé domácnosti. Ne každá vám ale kromě rychlé přípravy kávy nebo čaje pomůže i s úsporou energie. Lauben Vacuum Thermo Kettle je konvice, která díky dvojitým stěnám z nerezové oceli funguje jako termoska, takže zabraňuje zbytečným tepelným ztrátám. Díky vakuu mezi stěnami konvice udrží vodu horkou až několik hodin, není potřeba jí ohřívat znovu, což oceníte třeba při přípravě horkých nápojů pro větší množství osob. S Lauben Vacuum Thermo Kettle ohřejete 1,7 l vody naráz.

Cool touch funkce zajišťuje, že se konvice při ohřívání vody nezahřívá zvenku, takže se nikdy nespálíte. Elektronické ovládání konvice se značkovým termostatem umožňuje ohřát vodu na jakoukoli vámi preferovanou teplotu v rozmezí 40-100 °C. Oproti klasickým rychlovarným konvicím tedy nemusíte čekat, až voda vychladne na požadovanou teplotu, třeba když zaléváte zelený čaj.

Funkce Keep Warm udrží vodu v konvici na vámi nastavené teplotě až po dobu 4 hodin. Další výhodou Lauben Vacuum Thermo Kettle je, že vám na kuchyňské lince nebude překážet. Pro kabel do sítě je vyhrazen prostor na dně otočné základny konvice.

Nastavení teploty dle vašich preferencí

Milovníci čaje vědí, že každý druh potřebuje jinak horkou vodu. S Lauben Vacuum Thermo Kettle si díky termostatu nastavíte teplotu tak, jak potřebujete. Teplotu volíte v rozmezí 40-100 °C. Kromě čajů a kávy tak s konvicí Lauben ohřejete vodu třeba i pro dětské kaše, které se zalévají vodou nižší teploty. Už nikdy nemusíte čekat, až voda vychladne, stačí si preferovanou teplotu nastavit na LCD displeji.

Ulehčí špičce v kuchyňce a šetří energii

Lauben Vacuum Thermo Kettle je vyrobena z 304 nerezové oceli a má dvojité stěny, mezi kterými je vakuum. Díky tomu funguje na podobném principu jako termoska. Teplota vody v konvici postupně klesá, ale i po 4 hodinách dosahuje 68 stupňů, což je ideální teplota třeba pro zelený čaj.

Když si některý z členů vaší domácnosti přeje kávu „až později“, nemusíte vodu znova ohřívat, a šetříte tak energii. Stejně tak jí oceníte ve vaší kanceláři, kde má každý z kolegů jiný režim. Díky Keep Warm pak konvice přesně udrží zvolenou teplotu 4 hodiny.

Jednoduchá údržba a čistý design

Topné těleso konvice je skryté, čímž se snižuje riziko vzniku vodního kamene a konvice se snadněji udržuje a čistí. Pro kabel, kterým je konvice připojena do elektrické sítě, je vyhrazen prostor na dně základny, takže vám na kuchyňské lince nikde netrčí ani nepřekáží. Lauben Vacuum Thermo Kettle je navíc navrhnutá v čistém minimalistickém designu, takže kromě té praktické může ve vaší kuchyni zastávat i funkci vkusného doplňku.


Technická specifikace

 • Model: LBNVTK01S
 • Napájení: 220 ~ 240 V, 50/60 Hz
 • Příkon: 1850 - 2200 W
 • Objem: 1,7 l
 • Kabel: 70 cm
 • Funkce: Nastavení teploty, Keep Warm, Cool Touch, pasivní udržování teploty, LCD displej

Obsah balení:

Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S

Základna ke konvici

Uživatelský manuál


Parametry

Funkce

Nastavení teploty: 
ano
Zvuková signalizace: 
ano
Displej: 
ano
Skrytá spirála: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
stříbrná
Barva (doplňková): 
černá
Umístění: 
volně stojící
Objem [ml]: 
1700

Napájení a spotřeba

Příkon [W]: 
2200

Programy

Udržení nastavené teploty: 
ano
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Michal (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
Termoska hřeje navenek přes obal
Petr, 9.6.2021 23:33:00

Dobrý den, po půl roce jsme si všimli, že po uvaření je horký povrch konvice a voda uvnitř chládne rychle. Podle názvu to měla být vakuovaná konvice - termoska, nemohlo tedy dojít ke ztrátě izolační schopnosti - vacuua. Objednávka č. 2201073109 Děkuji za informaci.

Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S
Jaro, 23.11.2020 11:06:00

Dobrý den, má konvice Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S filtrační sítko?

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?