Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit

 
Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit
 

Víkendové snížení cen (uplatněno)

 
Zona nula
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 18 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x2, vlnová délka 1310nm, až 10km
Objednací kód9306355
Part No.

E10GSFPLR

Cena PL 8 923 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 8 750 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena po slevě: 10 589,- Kč 

8 752 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Typ zařízení Modul SFP+ vysílače
Provedení Modul plug-in
Sítě
Technologie konektivity Kabelové
Typ kabeláže 1000Base-LX,10GBase-LR
Protokol datového spojení Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet
Přenosová rychlost dat 10 Gbps
Optická vlnová délka 1310 nm
Max. přenosová vzdálenost 10 km
Rozšíření / Konektivita
Rozhraní 1 x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x 2
Kompatibilní sloty 1 x SFP+


 

Stránky výrobce:

www.intel.com


Stránky o produktu:

http://ark.intel.com/products/50681/Intel-Ethernet-SFP-LR-Optics


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

54.80.208.105

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Vyprodej skladu
Vyprodej skladu