HP Color LaserJet Enterprise M553dn (B5L25A)

Objednací kód: 718430 Part No.: B5L25A Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců
 
HP Color LaserJet Enterprise M553dn (B5L25A)
 • HP Color LaserJet Enterprise M553dn (B5L25A)
 • HP Color LaserJet Enterprise M553dn (B5L25A)
 • HP Color LaserJet Enterprise M553dn (B5L25A)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HP Color LaserJet Enterprise M553dn, A4, 38/38ppm, 1xUSB,1xGLAN,duplex
Zobrazit na prodejnách
Cena nyní: 16 499,- Kč 

13 636 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Navíc dostáváte slevu!

Doporučené zboží

 

Příslušenství

5 609 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

8 179 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

8 179 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

8 179 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

HP Color LaserJet Enterprise M553dn

Rychlost a barvy jsou perfektními společníky pro vaše podnikání. Proto tato energeticky úsporná tiskárna ve spojení s originálními tonerovými kazetami HP a tonerem JetIntelligence tiskne zářivé dokumenty v profesionální kvalitě přesně ve chvíli, kdy je zaměstnanci potřebují.

Spolehněte se na velmi rychlý výkon – ve chvíli, kdy ho budete potřebovat.

Tiskněte z režimu spánku již za 9 sekund.1 Tiskněte oboustranně stejnou rychlostí jako jednostranně – až 40 obr./min.2

Tato tiskárna má mimořádně nízkou spotřebu energie – díky inteligentnímu rozpoznávání médií a tonerové technologii.3

Rychle spravujte úlohy a upravuje nastavení na čtyřřádkovém barevném displeji a používejte 10tlačítkovou klávesnici pro tisk chráněný kódem PIN.

Tiskněte trvale velmi kvalitní dokumenty na širokou řadu médií – včetně A5 – s technologií automatického rozpoznávání médií.

Udržujte své tiskové prostředí přehledné, chráněné a přímočaré.

Aplikace HP Web Jetadmin4 vám pomůže s centralizovanou správou vašeho tiskového prostředí a pomůže vám zefektivnit chod firmy.

Chraňte důvěrná data pomocí vestavěných a volitelných funkcí, včetně řešení zabezpečení HP JetAdvantage.5

Můžete snadno rozvíjet, nasazovat a přidávat řešení od společnosti HP nebo jiných výrobců. Vyberte si volitelné rozšíření paměti o 1 GB.6

Tiskněte, kdykoli to pracovní potřeby vyžadují.

Snadno tiskněte z různých smartphonů a tabletů – obvykle bez potřeby nastavení nebo aplikace.10

Tato tiskárna podporuje tisk dotykem z mobilního zařízení s podporou NFC – bez nutnosti sítě.9

Získejte více stran, výkonu a ochrany.

Originální tonerové kazety HP s tonerem JetIntelligence vytisknou z jedné kazety více stran než jejich předchůdci.11

Spolehněte se na profesionální kvalitu s vysokou rychlostí – toner HP ColorSphere 3 funguje nejlépe s vaší tiskárnou HP.

Pomozte zajistit autentickou kvalitu HP, za kterou jste zaplatili, pomocí technologie zamezující padělání a ověřování kazet.

Ihned začněte tisknout s předinstalovanými kazetami. Vyměňte je za volitelné kazety s vysokou výtěžností.12

Obsah balení:

 • Barevná tiskárna HP LaserJet Enterprise M553dn
 • Čtyři předinstalované tonerové kazety HP LaserJet (výtěžnost cca 6 000 stran při černobílém a cca 5 000 stran při barevném tisku)
 • Souprava pro sběr toneru
 • Dokumentace v balení
 • Disk CD se softwarem
 • Napájecí kabel
 • Víceúčelový zásobník 1 na 100 listů, vstupní zásobník 2 na 550 listů

1Měřeno dle normy ISO/IEC 17629. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/printerclaims. Přesná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, softwarové aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu.

2Měřeno podle normy ISO/IEC 24734 s vyloučením první sady testovaných dokumentů. Více informací naleznete na stránce http://www.hp.com/go/printerclaims. Přesná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, softwarové aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu.

3Na základě testování společností HP pomocí metody typické spotřeby elektřiny (TEC) programu ENERGY STAR®, jak je uvedeno na stránce energystar.gov, ve srovnání s konkurenčními jednoúčelovými barevnými laserovými tiskárnami s rychlostí tisku mezi 31 a 44 str./min, k listopadu 2014. Skutečné výsledky se mohou lišit.

4Univerzální zásuvné zařízení typu Plug-in je nabízeno s aplikací HP Web Jetadmin 10.3 SR4 a vyšší. Aplikace HP Web Jetadmin je zdarma ke stažení na stránce http://www.hp.com/go/webjetadmin.

5Některé řešení je zapotřebí stáhnout z internetu nebo dodatečně zakoupit. Více informací najdete na stránce http://www.hp.com/go/printingsolutions.

6Řešení nasazená prostřednictvím zásuvky pro integraci hardwaru mohou vyžadovat další nákup.

9Tisk dotykem (Touch-to-Print) je standardní funkcí pouze u tiskárny HP LaserJet Enterprise M553x. Mobilní zařízení musí podporovat tisk NFC. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/mobileprinting.

10Místní tisk vyžaduje, aby mobilní zařízení a tiskárna byly připojeny ve stejné bezdrátové síti nebo prostřednictvím přímého bezdrátového připojení. Výkon bezdrátové sítě je závislý na fyzickém prostředí a vzdálenosti od přístupového bodu. Bezdrátový provoz je kompatibilní pouze se směrovači pracujícími v pásmu 2,4 GHz. Vzdálený tisk vyžaduje internetové připojení k tiskárně HP připojené k internetu. Mohou být vyžadovány aplikace nebo software a registrace účtu HP ePrint. Bezdrátové širokopásmové mobilní připojení vyžaduje samostatnou smlouvu o poskytování služeb. Informujte se u poskytovatele služeb o pokrytí a dostupnosti ve vaší oblasti. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/mobileprinting. Některé funkce vyžadují zakoupení volitelného příslušenství.

11Tvrzení o větším počtu stran vychází z výtěžnosti kazet u předchozích produktů, tedy u černé tonerové kazety HP 507A/X LaserJet ve srovnání s černou tonerovou kazetou HP 508A/X LaserJet, a u azurové, purpurové a žluté tonerové kazety HP 507X LaserJet ve srovnání s azurovou, purpurovou a žlutou tonerovou kazetou HP 508X LaserJet. Toto tvrzení neplatí pro azurovou, purpurovou a žlutou tonerovou kazetu HP 508A LaserJet. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

12Originální tonerové kazety HP 508X LaserJet s vysokou výtěžností nejsou součástí dodávky; musí se zakoupit samostatně.

Více informací


Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
HP CarePack zajistí zákazníkovi rozšířený 3-letý servis v místě instalace produktu (pokud není uvedeno jinak), a to nejpozději do druhého dne po nahlášení závady v rámci pracovního týdne (pokud není uvedeno jinak) a pracovní doby: pondělí až pátek, 8:00 - 17:00 hod (pokud není uvedeno jinak). Pokud se nepodaří závadu při první návštěvě odstranit, nabízí HP adekvátní záložní zařízení na dobu, kdy je zákazníkovo původní zařízení v opravě. HP CaretPack je možno zakoupit nejpozději 180 dnů po zakoupení zařízení a platí se jednorázově na 3 roky. Platnost CarePacku se počítá od data zakoupení zařízení. V ceně jsou zahrnuty: náhradní díly, práce a cesta technika i případná zápůjčka záložního zařízení.
Vysvětlivky:
NDO (Next day On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady.
NDO-1,8M (Next day On-Site Response 3y or 1,8M pages) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady, servisní služba platí na 1,8 milionů vytištěných stránek, maximálně však na 3 roky.
NDR (Next day Replacement) - servisní zásah u zákazníka formou výměny produktu další pracovní den po nahlášení závady.
BR (Bench repair) - oprava v servisním středisku.
4OS (4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady v rámci pracovní doby (po - pá 8 -17). 7x24 - (7x24 4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
PUR (Pick-up & Return) - Oprava včetně vyzvednutí a vrácení produktu Odpovědný kurýr vyzvedne vadnou jednotku přímo u zákazníka a doručí ji do servisního střediska. Zákazník je povinnen zajistit, aby produkt byl vhodně zabalen. Doba trvání opravy v rámci této služby je 5 pracovních dnů. Doba opravy se měří ode dne, kdy je jednotka doručena do servisního střediska HP, až do dne, kdy je opravený produkt vrácen na adresu uživatele. Služba je k dispozici mezi 8.00 a 17.00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků.

Stránky výrobce:www.hp.cz

Stránky o produktu:http://www8.hp.com/cz/cs/products/printers/product-detail.html?oid=6791162&jumpid=reg_r100

Parametry

Formáty papíru

10 x 15 cm: 
ano
A4: 
ano
A5: 
ano
A6: 
ano

Funkce

Automatický oboustranný tisk: 
ano
Displej: 
ano

Fyzické charakteristiky

Výška [mm]: 
399
Šířka [mm]: 
458
Hloubka [mm]: 
479
Hmotnost [kg]: 
27,5

Napájení a spotřeba

Spotřeba v pohotovost. režimu [W]: 
33,7
Spotřeba při zátěži [W]: 
617

Obecné vlastnosti

Barva tisku: 
barevný
Technologie tisku: 
Technologii tisku odpovídá i následný provoz a druh používané náplně. Inkoustové tiskárny umožnují tisk ve vysokém rozlišení například fotografií. Laserové tiskárny jsou vhodné pro tisk ve velkém množství díky nižším nákladům. Termosublimační tisk a jehličková technologie jsou využívány v pokladních tiskárnách. U tiskáren samolepících štítků se používá Termo technologie tisku.
Laserová
Rychlost barevného tisku [stran/min]: 
38
Rychlost černého tisku [stran/min]: 
38
Rozlišení černého tisku [DPI]: 
1200x1200
Rozlišení barevného tisku [DPI]: 
1200x1200
Doporučené pracovní využití [stran/měsíc]: 
6000
Max. pracovní využití [stran/měsíc]: 
80000
Vstupní zásobník [listů]: 
550
Výstupní zásobník [listů]: 
250

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
 
 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radomír (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: Český servis a.s.
 • WWW: https://www.ceskyservis.cz/objednavka-svozu
 • E-mail: helpdesk@ceskyservis.cz
 • Tel.: +420 800 111 155
 • Adresa: Český servis a.s.
 • Ulice: Řípská 347/6
 • Město: Brno-Slatina
 • PSČ: 627 00
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz výrobcem) na uvedeném WWW, nebo tel.
 •  
   
   
   
   
   

  0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?