Gorenje NRC61CSXL4

Objednací kód: 110999 Part No.: NRC61CSXL4 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 
 
 
 
Volně stojící kombinovaná lednička v energetické třídě C • objem chladničky 220 litrů • objem mrazničky 106 litrů • hlučnost 35 dB • klimatická třída SN-T • systém AdaptTech • ventilační systém MultiFlow 360 ° • beznámrazový systém NoFrost Plus
Ověřit dostupnost

na prodejnách

12 990 Kč

10 736 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje NRC61CSXL4 si poradí s chlazením i mrazením potravin. Spotřebič v designu kartáčované nerezové oceli nabízí celkovou kapacitu až 326 litrů.

Otevírání dveří je nastaveno na pravou stranu, v případě potřeby je ale možné změnit umístění pantů a tedy i otevírání. Uchopením zapuštěného madla a jemným zatažením chladničku otevřete.

Pokud zůstane spotřebič nedopatřením otevřený, automaticky se rozezní dveřní alarm.

Prostorná chladicí část

Chladicí část naleznete v horní části spotřebiče. K dispozici máte objem až 220 litrů.

Využít můžete celkem čtyři skleněné police, z nichž tři jsou výškově nastavitelné. Dále pak samostatnou zásuvku na ovoce a zeleninu a tři přihrádky ve dveřní části spotřebiče, které jsou vhodné především pro chlazení nápojů.

Při každém otevření dvířek se spustí stropní LED osvětlení, které perfektně nasvítí interiér spotřebiče. Snáze tak vše najdete a nemusíte zbytečně plýtvat elektrickou energií.

Chrání uskladněné potraviny

Zásuvku CrispZone využijete zejména pro chlazení ovoce a zeleniny, pro které jsou zde zajištěny optimální podmínky. Potraviny tak vydrží déle čerstvé a chutné.

Systém AdaptTech pečlivě zkoumá vaše zvyky při používání chladničky. Na základě tohoto pozorování umí upravit vnitřní teplotu, aby nedocházelo k nežádoucím teplotním výkyvům. Rovnoměrné proudění studeného vzduchu zajišťuje ventilační systém MultiFlow 360 °.

Pokud vám nestačí kapacita chladicí části, spuštěním funkce ConvertActive jednoduše proměníte mrazicí část spotřebiče na chladicí prostor, nebo nulovou zónu.

Námraza nemá šanci
Mrazicí část se může pochlubit celkovou kapacitou až 106 litrů. Potraviny je možné umístit do 3 samostatných mrazicích boxů. Horní zásuvka je vybavena funkcí XtremeFreeze, která umožňuje rychleji zmrazit nově vložené potraviny.

Beznámrazový systém NoFrost Plus omezuje vznik ledových krystalů uvnitř mrazničky a na povrchu jednotlivých potravin. Nemusíte tak ztrácet volný čas ručním odmrazováním spotřebiče, jak jste byli až do nedávna zvyklí.

Nebude vás vyrušovat

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC61CSXL4 zaujme hlučností pouhých 35 dB. Zcela tedy odpadá starost z nadměrného vyrušování.

Uvnitř spotřebiče se nachází elektronické ovládání s pomocí kterého nastavíte požadovanou vnitřní teplotu i další nezbytnosti.

Chladnička spadá do klimatické třídy SN-T. Ideálních výsledků tedy dosáhnete v prostředí, kde teplota nepřekročí 43 °C a zároveň neklesne pod 10 °C.


Parametry

Funkce

Super chlazení: 
Při nastavení této funkce chladnička rychle sníží teplotu téměř k bodu mrazu, to umožňuje rychle zchlazení většího množství nových potravin uložených do chladničky. Teplota se poté automaticky vrátí zpět.
ano
Super mrazení: 
Funkce Super mrazení slouží k udržení teploty nastavené v mrazícím prostoru i v případě, že se do mrazícího prostoru vkládají nové čerstvé potraviny. Zabrání se tak částečnému rozmrazení již dříve uložených potravin. Teplota se poté automaticky vrátí zpět.
ano
No Frost: 
No frost je technologie používaná v chladničkách a mrazácích, která zabraňuje vytváření ledu.
ano
Multi Flow: 
Funkce Multi Flow zajišťuje rovnoměrnou distribuci chladu a konstantní teplotu ve všech částech chladničky.
ano

Fyzické charakteristiky

Akumulační doba [h]: 
Doba, po kterou Vám vydrží potraviny v lednici zmrazené při výpadku proudu.
9
Zaměnitelné dveře: 
Tento parametr určuje, zda je na lednici možné zaměnit otevírání dveří z levé strany na pravou a opačně.
ano
Barva: 
nerez
Hmotnost [kg]: 
64
Výška [mm]: 
1850
Šířka [mm]: 
600
Hloubka [mm]: 
663
Mrazící výkon [kg/24h]: 
Určuje kolik kilogramů nově uložených potravin se zmrazí za 24 hodin.
13

Hlučnost

Hlučnost [dB]: 
35

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
Třída energetické účinnosti udává, jak náročný je spotřebič na množství spotřebovávané elektrické energie při svém provozu. Měří se za stanovenou normou předepsaných podmínek a na základě výsledků testů je pak měřený spotřebič zařazen do příslušné třídy energetické účinnosti.
C

Základní parametry

Objem lednice [l]: 
220
Objem mrazáku [l]: 
106
Umístění mrazáku: 
dole
Klimatická třída: 
Klimatická třída určuje optimální teplotu prostřední, při které daný spotřebič pracuje. Teplota okolí má tak vliv na spotřebu i na optimální výkon spotřebiče. SN - okolní teplota 10°C - 32°C, N - okolní teplota 16°C - 32°C, ST - okolní teplota 18°C - 38°C, T - okolní teplota 18°C - 43°C,
SN-N, ST-T
Třída mrazení: 
Udává jakou teplotu je mraznička schopna dosáhnout při zamrazování. * - teplota dosahuje -6°C ** - teplota dosahuje -12°C *** - teplota dosahuje -18°C **** - teplota dosahuje -24°C Pro skladování již zmrazených potravin je vhodná teplota -18°C.
****
Počet dveří: 
2
Počet přihrádek mrazáku: 
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Barbora (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Opravy spotřební elektroniky GORENJE & MORA zajišťuje přímo výrobce, více na:

V případě dalších dotazů k řešení servisu kontaktujte nás na mailu [email protected], nebo tel.: +420585157507.

 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?