Eufy EufyCam 2 Pro Single Cam (T81403D2)

Objednací kód: 9907018 Part No.: T81403D2 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců
 
Eufy EufyCam 2 Pro Single Cam (T81403D2)
  • Eufy EufyCam 2 Pro Single Cam (T81403D2)
 
 
 
 
 
Kamera není samostatně funkční. Slouží pouze jako doplněk setu s HomeBase
 
 
 
 
1 x 2Kkamera, 140° zorný úhel, noční vidění, výdrž baterie bezdrátové kamery až 1 rok na jedno nabití, Wi-Fi, 8x zoom, mikrofon a reproduktor, IP66, alarm proti kráděži.Samostatně nefunkční, vyžaduje jednotku Homebase.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

5 499 Kč

4 545 Kč bez DPH

 
 

Varianty produktu

v prodeji další 2 varianty
 

Ekvivalent produktu

4 499 Kč  
 
 
 
 

Ekvivalent produktu

5 999 Kč  
 
 
 
 
 
Porovnat varianty produktu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

1 599 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

EufyCam 2 Pro je bezdrátová kamera značky Anker pro vnitřní i venkovní použití, která je součástí bezpečnostního systému pro domácnosti i firmy.
Tato kamera je určena k párování se řídicí jednotkou Home Base 2.
Systém EufyCam 2 je přímým nástupcem systému EufyCam 1 (T88013D3, T88003D3), se kterým je plně kompatibilní.

Vlastní kamery komunikují bezdrátově a zcela bezdrátová je také jejich instalace. Systém EufyCam 2  Pro je vybaven bateriemi s dlouhou životností, která může činit až 1 rok při aktivním provozu a až 3 roky v pohotovostním režimu. Kamery lze jednoduše připevnit pomocí magnetické podložky nebo prostřednictvím šroubů. Každá je schopna snímat zorný úhel až 140°, detekovanou oblast je možné nastavit pro optimalizaci notifikačních upozornění. Proti odcizení má každá z kamer integrovanou 100dB sirénu, která se aktivuje při násilné manipulaci. Pro tyto případy je možné nastavit spínaní alarmu souběžně také na řídící jednotce. Kamery jsou vysoce resistentní proti nepříznivým povětrnostním vlivům a jejich odolnost vůči větru, dešti či rozpětí teplot od -20 °C do +50 °C potvrzuje certifikát IP67. Jako součást sestavy dodává výrobce napájecí adaptér, kabeláž a příslušenství pro montáž.

Nastavení systému je velmi intuitivní, kamery a Home Base se párují pomocí "párovacího" tlačítka.
Kamery komunikují s mobilní aplikací Eufy Security (Android, iOS), která umožní kromě nastavení uživatelského účtu také sledování monitorovaného prostoru v reálném čase, prohlížení dříve pořízených záznamů, nebo přístup k dalším kamerám připojených v domácí sítí. V případě zaznamenání podezřelé situace systém ihned odešle notifikaci na mobilní telefon.
Kompatibilita se službami Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa zjednodušuje celkové ovládání.

Vlastnosti
EufyCam 2 dokáže zachytit obraz ve 2K (2048 x 1080) rozlišení. Kvalitu záznamu zlepšuje systém nočního vidění s IR přísvitem. Umělá inteligence je schopná rozpoznávat obličeje a rozlišovat jednotlivé snímané objekty (osoby / zvířata), čímž významně snižuje počet planých poplachů. Přístroj disponuje zabudovaným mikrofonem, který zajišťuje oboustrannou komunikaci s osobou stojící před kamerou. Uživatel má také možnost vymezit v celkovém zorném poli prostor, který bude střežen. Záznam je chráněn 256bitovým šifrováním. Základna HomeBase 2 pracuje s vnitřním úložištěm o velikosti 16 GB, které vystačí na uchování až tříměsíčního záznamu.

Bezpečnostní kamery Eufy
V rámci svého výrobního programu nabízí společnost Anker řadu bezpečnostních prvků určených pro zajištění ostrahy domácností a firem. Kromě jednotlivých komponentů jsou k dispozici i ucelené funkční sestavy. Přístroje lze používat jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí, kde díky kvalitním materiálům a robustní konstrukci dlouhodobě odolávají nepříznivým povětrnostním vlivům. Systémy lze bezdrátově obsluhovat pomocí mobilní aplikace Eufy Security, která je dostupná pro platformy Android i iOS.

Specifikace
" Barva: bílá
" Nabíjení: micro USB
" Výdrž kamery: až 1 rok
" Rozlišení: 2K (2048 x 1080)
" Mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komunikaci
" Certifikát odolnosti proti povětrnostním vlivům: IP67
" Součástí balení je kabel a příslušenství pro připevnění kamery


Parametry

Funkce

Detekce pohybu: 
ano
Počet IP kamer: 
1

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá

Odolnost

Voděodolnost: 
Zařízení splňují testy odolnosti stupně IPX.
ano

Rozhraní

Micro USB: 
ano
Wi-Fi: 
Zajišťuje vzájemné bezdrátové propojení přenosných zařízení a dále jejich připojování na lokální (např. firemní) sítě LAN.
ano
Čtečka karet: 
Zařízení obsahuje sloty pro paměťové karty.
ano

Snímač

Formát snímače: 
Snímač je součást fotoaparátu, která zajištujě přenos obrazové informace z objektivu do procesoru k dalšímu zpracování. Důležité parametry u snímače jsou např. velikost snímače, kdy čím větší snímáč ve fotoaparátu máme, tím kvalitnější je výsledná fotografie. Další parametr je rozlišení snímače, které určuje z kolika obrazových bodů (pixelů) je snímač tvořen. Podle technologie výroby rozlišujeme snímače typu CCD a CMOS.
CMOS

Základní parametry

Mikrofon: 
Integrovaný mikrofon v helmě vám například umožní snadně telefonovat skrze mobilní telefon.
ano
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radomír (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
dotaz
Jirka, 6.2.2022 15:13:00

Proč nelze spárovat Eufy EufyCam 2 Pro Single Cam s původním systémem base 1? Potřebuji systém rozšířit a nikde jsem kameru eufy 1 nenašel. Existuje vnitřní kamera druhé řady (eufy2) spárovatelná se systém base 1? Dík za tip. Kudrna

RM, 7.2.2022 8:48:00

Dobrý den, kompatibilní kamery s jednotkou Home Base první generace jsou kamery EufyCam 2C a EufyCam 2.

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?