Odměna

Slevy pro držitele Egocard

Jste držitel Egocard? Máte možnost si u svého uživatelského účtu v našem e-shopu aktivovat slevy pro držitele této karty. Slevy se mohou vyšplhat až na 15% zvýhodnění oproti běžným prodejním cenám. Ceny se vám po aktivaci nastaví přímo v e-shopu a vy rovnou uvidíte vaši cenu. Je to velice jednoduché a zabere to méně než 5 minut.

Začněte přihlášením ke svému účtu nebo si vytvořte nový na našem eshopu. Jméno a příjmení uvedené v účtu na našich stránkách se musí shodovat se jménem držitele karty.


Často kladené otázky

Jaký je postup při opětovné nákupu?

Při dalším nákupu, již kód vyplňovat nemusíte, stačí se přihlásit ke svému účtu, ke kterému jste slevy aktivovali a jedinečné ceny se vám opět nastaví a zpřístupní.

Do kdy mohu využívat výhody Egocard?

Výhody lze čerpat do konce platnosti karty.

Co dělat, když je u mého účtu jiné jméno a příjmení, než je držitele karty?

K vašemu účtu je možné přidat nový kontakt.

Zřízení je jednoduché. Přihlaste se na svůj účet. Po příhlášení se vám zobrazí stránka Můj účet. Zde v sekci Nastavení zvolte Disponentní účty. Zvolte tlačítko Nový a vyplňte registraci kontaktu. Po přihlášení k novému kontaktu se správným jménem je možné Egocard zaregistrovat.

Mám problém s aktivací slev na Egocard, na koho se mám obrátit?

V případě jakýchkoliv problémů kontaktujte e-mailem naše marketingové oddělení ([email protected]) a do e-mailu specifikujte svůj dotaz.

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?