EATON 5P 650 Rack

Objednací kód: 768190 Part No.: 5P650IR Záruka spotřebitel/ostatní: 36 měsíců / 36 měsíců
 
EATON 5P 650 Rack
 
 
Prodloužená záruka
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 
 
 
 
 
 
EATON 5P 650, 4-zásuvky, 650VA/420W, LCD display, černá,rack
Ověřit dostupnost

na prodejnách

11 399 Kč

9 421 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

EATON 5P 650 Rack

Eaton 5P je mimořádně energeticky učinná UPS s pokročilým LCD a měřením spotřeby.

 • Komunikační porty: 1 USB port + 1 RS232 sériový port (nemohou být použity současně), mini svorkovnice pro dálkové zapnutí a vypnutí a pro dálkové odstavení (RPO)
 • Komunikační slot: 1 slot pro Network-MS, ModBus-MS nebo Relay-MS

Vhodné pro ochranu:

Serverů, síťových prvků, storage zařízení.

Funkce správy:

Nový grafický LCD displej poskytuje na jedné obrazovce základní informace o stavu UPS a o měřených veličinách (v sedmi jazycích podle volby). K dispozici jsou rovněž rozšířené možnosti konfigurace pomocí srozumitelných navigačních tlačítek.

UPS 5P může měřit energetickou spotřebu v kWh, kterou lze sledovat buď na LCD nebo pomocí softwaru Eaton Intelligent Power® Software Suite.

Zátěžové segmenty umožňují při výpadku napájení z elektrorozvodné sítě přednostní odstavení méně důležitých zařízení a prodloužení doby zálohy z baterie u klíčových zařízení. Segmenty je možné spravovat na dálku a restartovat zablokovaná zaříezní datové sítě nebo vytvořit a aktivovat časové posloupnosti jejich odstavení a postupného nabíhání.

UPS 5P nabízí komunikaci po sériovém nebo USB portu. Navíc má zásuvnou pozici pro volitelný komunikační adaptér (včetně SNMP/Web karty, nebo karty reléových kontaktů). Součástí dodávky každé UPS je softwarový balíček Eaton Intelligent Power® Software Suite kompatibilní se všemi významnými OS včetně virtualizačního softwaru, jako je VMware a Hyper-V.

Parametry a energetická účinnost:

Díky optimalizaci elektrického návrhu má UPS 5P energetickou účinnost až 98%, čímž snižuje náklady na klimatizaci a spotřebu elektrické energie.

Při chodu na baterie (režim zálohování) poskytuje UPS 5P vysoce kvalitní průběh výstupního napětí, který je nutný pro všechna citlivá zařízení, připojená na její výstup, jako jsou servery vybavené PFC (korekcí účiníku).

Uživatelé mohou prodloužit životnost baterií rozšírením povoleného rozsahu vstupního napětí nebo nastavením citlivosti vstupní křivky (pomocí LCD nebo softwaru), přizpůsobit jednotku UPS pro konkrétní prostředí (např. motogenerátor).

Univerzálnost:

Výkonnejší baterie s delší životností: technologie správy baterie Eaton ABM® využívá moderní techniku třístupňového nabíjení, která dobíjí baterie pouze tehdy, je-li to třeba, takže prodlužují životnost baterie až o 50%.

Baterie lze vyměnit za chodu, aniž by bylo nutné odstavovat připojená zařízení. Při použití volitelného modulu údržbového bypassu lze za chodu dokonce vymenit celou UPS (není součástí dodávky).


Parametry

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Hmotnost [kg]: 
8,6
Výška [mm]: 
43,2
Šířka [mm]: 
438
Hloubka [mm]: 
364

Napájení

Nominální vstupní frekvence [Hz]: 
50
Nominální vstupní napětí [V]: 
230

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Sériový port: 
ano
Počet zásuvek (220V/230V): 
4
Počet zásuvek (IEC C14): 
4

Zdroj

Výkon [W]: 
Parametr určuje maximální možný výkon zdroje, který je uváděn ve wattech.
420
Kapacita [VA]: 
Největší možná kapacita výkonu, které lze dosáhnout při nulovém fázovém posuvu. Čím dražší model, tím větší zdánlivý výkon.
650
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radomír (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?