Creative OUTLIER AIR SPORT sluchátka

Objednací kód: 6868646 Part No.: 51EF0830AA001 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Creative OUTLIER AIR SPORT sluchátka
 • Creative OUTLIER AIR SPORT sluchátka
 • Creative OUTLIER AIR SPORT sluchátka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Creative OUTLIER AIR SPORT sluchátka
Zobrazit na prodejnách
Cena nyní: 1 990,- Kč 

1 645 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

CREATIVE OUTLIER AIR SPORTS

Skutečně bezdrátová sluchátka do uší odolná proti potu vhodná pro sport i do práce


Skutečně bezdrátová sluchátka

S výdrží baterií, kterou překonávají dokonce i typ Outlier Air, se mohou sluchátka Creative Outlier Air Sports chlubit přehráváním neuvěřitelných 30 hodin se 10 hodinami na jedno nabití. Jsou také vybavena grafenovou membránou měničů, rozhraním Bluetooth 5.0 a zvukovými kodeky aptX a AAC pro přesnou a vyváženou reprodukci zvuku.


30 HODIN RYZÍ ZÁBAVY

Sluchátka Outlier Air Sports se mohou pochlubit úžasnou 10hodinovou dobou přehrávání na jedno nabití, nabízí neuvěřitelnou celkovou dobu přehrávání až 30 hodin, čímž překonávají drtivou většinu konkurence. Můžete během maratonu poslouchat hudbu, aniž byste museli sluchátka každé 3 až 6 hodin nabíjet - Outlier Air Sports vám vydrží, dokud nedoběhnete až za cílovou čáru, a ještě dál.


PRÉMIOVÉ NABÍJECÍ POUZDRO

Elegantní nabíjecí pouzdro v prémiovém hliníkovém plášti váží pouhých 54g, je malé a snadno se nosí s sebou. Když skončíte s poslechem, sluchátka jednoduše uložíte do pouzdra, které je automaticky dobije na 100 % pro příští poslech. Pouzdro se dá také dobíjet přes dodaný kabel USB pro přechod z typu C na typ A pro nabíjecí port.


PRACUJTE NA SOBĚ

Přejděte s cvičením na vyšší úroveň, nebo ještě lépe, překonejte svůj osobní rekord! Sluchátka Creative Outlier Air Sports s certifikovanou odolností proti vodě IPX5 zvládnou všechen ten tvrdě vydřený pot, občasné šplíchnutí a dokonce déšť.


CELODENNÍ POHODLÍ A SPOLEHLIVÉ USAZENÍ

Absolutně bezdrátová sluchátka Creative Outlier Air Sports drží bez ohledu na to, co děláte. Proběhly komplexní testy, právě aby se dosáhlo dokonalého usazení, které vydrží všechny druhy aktivit. Tato sluchátka mají neobyčejně pohodlné a ergonomické provedení s měkkými silikonovými koncovkami, které je vhodné pro celodenní nošení, a dokonalou kvalitu zvuku.

Sluchátka si prostě zasunete do uší a lehkým pootočením spolehlivě usadíte - můžete „vypnout“ všechny zvuky z okolí a skutečně se ponořit do hudby!


MĚNIČE VYLEPŠENÉ GRAFENEM

Pro dosažení dokonalosti zvuku jsme použili 5,6 mm grafenem vylepšené měniče nejvyšší kvality - z nejtenčího a nejtvrdšího nanomateriálu na světě, který je lehčí než papír, pevnější než ocel a vodivější než měď. Měniče spotřebují minimální množství energie a poskytují vynikající kvalitu zvuku, takže sluchátka Outlier Air Sports mohou optimalizovat výkon pro skvělou reprodukci zvuku s přesnými výškami, vyváženými středy a ohromujícími basy.

Motivujte se údernými rytmy a energií hudby, když si dáváte pořádný zápřah v posilovně!


BLUETOOTH 5.0 LOW ENERGY S TECHNOLOGIEMI APTX® A AAC

Sluchátka Outlier Air Sports jsou vybavena nejnovějším rozhraním Bluetooth 5.0, které dosahuje přenosové rychlosti dvakrát větší než Bluetooth 4.2 při nižší spotřebě energie. Díky podporovaným zvukovým kodekům aptX a AAC můžete očekávat bohatý zvuk vyšší kvality s plynulejším a nepřerušovaným streamováním a dopřát si špičkový poslech.


STEREOFONNÍ VOLÁNÍ S INTELIGENTNÍMI ASISTENTY

Stávající skutečně bezdrátová sluchátka mají jednu velkou nevýhodu, a sice, že umožňují hovory pouze mono, kdy je zvuk slyšet jenom z jedné strany a většinou se omezuje na pravé sluchátko. Se sluchátky Outlier Air Sports můžete slyšet zvuk z obou, když voláte, a zároveň máte přístup k Siri nebo Asistentovi Google! Obě sluchátka jsou vybavena vestavěným mikrofonem pro hovory a funkce inteligentního asistenta. Stačí určit preferovanou stranu pro ovládání hlavní jednotky. Sekundární sluchátko se pak automaticky spáruje - nemusíte dělat nic dalšího!


BEZPROBLÉMOVÉ POUŽITÍ

Abyste mohli sledovat okolí, když jdete na kávu, použijte jenom jedno sluchátko! Až vložíte jedno sluchátko zpátky do nabíjecího pouzdra, jednotka, která je dosud v provozu, automaticky převezme ovládací prvky hlavní jednotky s funkcemi přehrávání/pozastavení, hovorů a inteligentního asistenta. Sluchátka vypnete stisknutím a podržením tlačítka, nebo je prostě vložíte do nabíjecího pouzdra a vypnou se automaticky.


 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Michal (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
dotaz
Sypač, 7.3.2020 22:45:00

Je možné se ji vyzkoušet na nejlblížší prodejně?

Michal Vlachopulos (T.S.BOHEMIA), 17.4.2020 6:43:00

tuto možnost bohužel nenabízíme

dotaz k Creative OUTLIER AIR SPORT sluchátka
Bajar, 18.10.2019 11:25:00

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jedná se o standardní balení sluchátek s nabíječkou / obalem a nabíjecím kabelem? nebo jde jen o separátně prodávaná sluchátka? Mohu se zeptat, co je vše obsahem balení? S pozdravem, Zdeněk Bajar

Michal Vlachopulos (T.S.BOHEMIA), 18.10.2019 12:37:00

dobrý den, v baleni je nabijecka, nabijeci pouzdro, sluchatka, kabel

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?