Canon PowerShot G7X Mark II
 • Canon PowerShot G7X Mark II
 • Canon PowerShot G7X Mark II
 • Canon PowerShot G7X Mark II
Objednací kód: 9144657 Part No.: 1066C002 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 11 553 Kč + 9 
 
 
 
 
 

Canon PowerShot G7X Mark II

 
 
 
 
CANON PowerShot G7X Mark II, 20.1Mpix, 4.2x zoom, světelnost f/1,8–2,8, procesor DIGIC 7, clona s 9 lamelami, černá barva
Zjistit dostupnost na prodejnách
Poznámka výprodej
Cena nyní: 13 990,- Kč 

11 562 Kč bez DPH

Splátky již od 699 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Canon PowerShot G7X Mark II


Profesionální fotoaparát do kapsy

Model PowerShot G7 X byl navržen speciálně pro ty, kteří chtějí od kapesního fotoaparátu nekompromisní ovládání a kvalitu snímku. Vše od vkusného kovového těla po působivou kvalitu výsledků má DNA špičkové řady G společnosti Canon.

Získejte špičkovou kvalitu a ovládání

Zachyťte akci pomocí rychlého a pohotového snímání

Užijte si svobodu a vytvářejte filmy vlastním stylem


Výjimečná kvalita v každém světle

Pořizujte nádherné rozmazání pozadí a skvělé detaily. Postará se o to světelný objektiv se zoomem f/1.8-2.8 a snímač typu 1,0". HS System a procesor DIGIC 7 vám zajistí bezproblémové fotografování při slabém osvětlení.


Objektiv

Zachyťte ostré detaily i v nejnáročnějších situacích objektivem s vysokou světelností f/1,8–2,8 umožňujícím většině světla dosáhnout snímače. S 4,2× optickým zoomem (24–100 mm) je ideální pro širokoúhlé snímky i přiblížení k objektům. Pořizujte úžasné portréty s nádhernou perspektivou a rozmazaným pozadím s nízkým clonovým číslem při plném zoomu.


Nádherné rozostření (bokeh)

Výraz „bokeh“ pochází z japonštiny a označuje kvalitu rozostřených částí snímku. Objektiv fotoaparátu PowerShot G7 X se vyznačuje clonou s 9 lamelami, která vytváří plynulé rozostření pozadí a prakticky kruhová rozostřená světla. Při fotografování jasně osvětlené scény můžete své fotografie obohatit o krásný efekt 18 světelných paprsků.


Snímač

Pořizujte skvělé snímky za slabého osvětlení a s nádherně rozmazaným pozadím. Snímač CMOS typu 1,0" nabízí zlepšený výkon za slabého osvětlení bez kompromisů ohledně kompaktnosti fotoaparátu. Používá oblast citlivou na světlo, která je téměř 3× větší než u snímačů typu 1/1,7", čímž poskytuje zvýšenou citlivost na světlo, potlačení šumu (hlavně u vysokých citlivostí ISO) a širší dynamický rozsah. Nabízí také větší kreativní flexibilitu, a to díky mělčí hloubce ostrosti pro profesionálně vypadající rozostřená pozadí.


Systém HS System

Vaše denní i noční fotografie budou k nerozeznání od skutečnosti. Systém Canon HS System s procesorem DIGIC 7 a velkým 20,2MP snímačem CMOS typu 1,0" poskytuje výjimečnou kvalitu snímků a vyniká za slabého osvětlení. Je tak snadné zachytit skutečnou atmosféru okamžiku bez blesku a stativu.


Ostré výsledky v každé situaci

Díky inteligentnímu optickému stabilizátoru obrazu se již nebudete muset bát, že vaše snímky zničí roztřesený fotoaparát. Tento fotoaparát se automaticky přizpůsobí a zajistí ostré, detailní snímky a videa, i když fotografujete při plném zoomu nebo slabém osvětlení z ruky. A filmy budou úžasně stabilní zásluhou stabilizace filmů v 5 osách.


Zachytí správný okamžik

Když se kolem vás všechno rychle mění, umožní vám PowerShot G7 X fotografovat vysokou rychlostí 6,5 snímků za sekundu. Můžete se spolehnout, že vám nikdy neunikne žádný důležitý okamžik. Ještě lepší na tom je, že touto rychlostí můžete pořídit až 692 snímků za sebou.


Precizní 31bodové automatické zaostřování

S vysokorychlostním 31bodovým automatickým zaostřováním zachytíte pohyb. 31 bodů pokrývá velkou část záběru, přičemž výběr jednotlivých bodů můžete potvrdit.


Profesionální ovládání

Volič kompenzace expozice, ovládací kroužek objektivu a přizpůsobitelná tlačítka nabízí rychlý přístup k pokročilým funkcím a ovládání. Použijte plně ruční režim a typ RAW s podporou více poměrů stran k získání požadovaného záběru. Vestavěný ND filtr rozšiřuje možnosti snímání, např. ve dne s nízkou rychlostí závěrky.


Ovládací kroužek objektivu

Ovládací kroužek objektivu se snadno používá při komponování záběrů a můžete ho naprogramovat tak, abyste měli okamžitě po ruce nastavení clony, zaostření nebo pestrou paletu dalších funkcí.


Přizpůsobitelné ovládací prvky

Díky přizpůsobitelným ovládacím prvků je používání fotoaparátu PowerShot G7 X instinktivní a přirozené. Můžete se tak soustředit na vlastní kreativitu.


Integrovaný šedý (ND) filtr

Integrovaný neutrální šedý (ND) filtr lze využít ke snížení jasu fotografované scény. Můžete tak k zachycení pohybu využívat delší časy expozice.Intuitivní dotyková obrazovka


Intuitivní dotyková obrazovka

Užijte si skvělé zobrazení a flexibilní výběr kompozice. Kvalitní výklopný dotykový displej LCD s rozlišením 1 040k bodů využívá reprodukci barev sRGB pro vynikající přesnost barev, čistotu obrazu a kontrast. Dotykové rozhraní umožňuje intuitivnější ovládání a přidává řadu užitečných funkcí, jako je AF dotykem.


Pořizujte filmy s vlastním stylem

Pořizování filmů je snadné. Snímejte plynulé realistické filmy Full HD 60p se stereofonním zvukem ve velmi rozšířeném formátu MP4 jedním stisknutím tlačítka. Zaostřujte přesně s funkcí zvýraznění obrysů při ručním zaostřování a prověřte svou kreativitu s ručním ovládáním pro filmy.


Vezměte ovládání rychlosti závěrky do vlastních rukou

Měňte rychlost závěrky, a tím proměňujte způsob, jímž se ve filmech zobrazují pohyblivé objekty.


Ruční ovládání clony

Měňte při snímání clonu a dosahujte ve filmovém záznamu v reálném čase změn v hloubce ostrosti.


Zvýraznění okrajů pro ruční zaostřování

Vyzkoušejte spolehlivé ruční zaostřování. Zvýraznění obrysů při zaostřování zvýrazňuje zaostřené prvky scény.


Připojení pomocí Wi-Fi

Užijte si svobodu sítě Wi-Fi. Odesílejte snímky a filmy do sociálních sítí přímo z fotoaparátu. Nebo je přenášejte do smartphonu či tabletu pomocí NFC a tlačítka připojení mobilního zařízení. Použijte aplikaci Canon CameraWindow k opatření snímků údaji o poloze a ovládejte fotoaparát dálkově ze smartphonu. Užijte si zálohování do PC a cloudu pomocí synchronizace snímků.


Snadné připojení k chytrým zařízením

Nahrajte snímky na internet ihned po pořízení nebo je uložte do mobilních zařízení pomocí bezplatné aplikace Canon CameraWindow, která vám umožní fotoaparát snadno připojit ke smartphonům a tabletům. Vyhrazené tlačítko připojení mobilního zařízení a technologie NFC zjednodušuje připojení ještě více.


Zálohujte si své fotografie.

Synchronizace snímků umožňuje snadné a pohodlné zálohování snímků do cloudového úložiště nebo počítače. Synchronizace je chytrá – dokáže přes bezdrátovou síť nebo počítač s přístupem na Internet zjistit optimální odkaz na zálohu snímků. Jakmile se snímky přenesou do služby irista, na weby CANON iMAGE GATEWAY či Flickr, na Disk Google nebo do počítače, automaticky se bez zásahu uživatele synchronizují.


Bezdrátové dálkové fotografování pomocí Wi-Fi

S fotoaparátem PowerShot G7 X a jeho připojením Wi-Fi je dálkové fotografování snadné. Pomocí aplikace Canon CameraWindow můžete fotoaparát PowerShot G7 X ovládat na vzdálenost až 5 metrů a fotografovat jediným klepnutím. Na obrazovce smartphonu nebo tabletu se zobrazí aktuálně snímaný obraz, díky čemuž můžete pohodlně pořizovat skupinové fotografie nebo snímky zvířat, které byste jinak vyplašili.Snadná kreativita


Snadná kreativita

Pořizujte snadno úžasné snímky. Pořizujte úžasné snímky noční oblohy a stop hvězd a časosběrné filmy v režimu Hvězda. Použijte režim HDR k zachycení scén s vysokým kontrastem i bez stativu nebo funkci rozostření pozadí k dosažení nádherného rozostření jako u zrcadlovky. Vytvořte snadno zábavný filmový souhrn HD (720p) všech snímků dne s režimem Hybrid Auto.


Zpracování

Při výrobě fotoaparátu PowerShot G7 X jsme uplatňovali náročné standardy. Od první chvíle, kdy ho vezmete do ruky, vzbuzuje důvěru. Všude je vidět, jaká péče byla věnována podrobnostem – od jemného provedení ovládacích prvků fotoaparátu až po propracované kovové tělo. Volič režimů zdobí tenká červená linka, která je vyrobená z jediného kusu hliníku. Představuje symbol náročných standardů, které jsou typické pro věhlasnou řadu PowerShot G.

Kenichi Nishimura, konstruktér fotoaparátu PowerShot G7 X, Canon Inc.


Režim Hvězda


 

Fotogalerie Canon PowerShot G7X Mark II

Parametry a specifikace:

Baterie

Typ baterie: 
Li-Ion

Displej

Velikost displeje [palců]: 
3

Funkce

Formát RAW: 
ano
Podpora Wi-Fi: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
60,9
Šířka [mm]: 
105,5
Hloubka [mm]: 
42
Hmotnost [g]: 
319

Kategorie

Kategorie: 
Elektronika

Obecné vlastnosti

Max. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm) [mm]: 
100
Min. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm) [mm]: 
24

Paměť

Typy paměťových karet: 
SD, SDHC, SDXC

Podpora formátů

Podpora formátů: 
JPEG, RAW, MP4

Snímač

Max. citlivost [ISO]: 
12800
Max. rozlišení fotografií [px]: 
5472,3648
Min. citlivost [ISO]: 
125
Rozlišení snímače [Mpx]: 
20,1
Formát snímače: 
CMOS

Typ zboží

Typ zboží: 
Kamery a fotoaparáty

Video

Rozlišení videa [px]: 
FullHD (1920 x 1080)
Počet snímků [sním/s]: 
60

Ostatní

Pokrytí hledáčku [%]: 
100
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: AWH servis
 • WWW: http://www.awh.cz/
 • E-mail: awh@awh.cz
 • Adresa: AWH servis
 • Ulice: Vinohradská 100
 • Město: Praha 3
 • PSČ: 13000
 • Způsob uplatnění: Poštou nebo osobně na zmíněném kontaktu.
 •  
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
  vyprodej
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­