Candy CCTLS 544WHN

Objednací kód: 112067 Part No.: CCTLS 544WHN Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 6 měsíců
 
 
 
 
 
 
Volně stojící monoklimatická lednička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 127 l, Roční spotřeba energie: 90 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Šířka: 55 cm, Výška: 85 cm
Ověřit dostupnost

na prodejnách

4 379 Kč

3 619 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Volně stojící monoklimatická lednička Candy COHS 38F36W v bílém provedení nabízí celkový objem 127 litrů. Je vybavena statickým chlazením a automatickým odmrazováním. Je vybavena mechanickým termostatem, vnitřním LED osvětlením a vyměnitelným dveřním závěsem. Hlučnost je na hodnotě 39 dB.

Jednodveřová chladnička Candy CCTLS 544WHN v bílém barevném provedení. Disponuje celkovým objemem 127 l a ročně spotřebuje 90 kWh energie. Maximální dosahovaná hlučnost nepřesahuje 39 dB.

Candy CCTLS 544WHN
Jednodveřová lednice v bílé barvě s celkovým objemem 127 litrů a roční spotřebou 90 kWh si najde místo v domácnostech, kolejích nebo v kancelářích. Při chlazení vás nebude obtěžovat nadměrný hluk. Maximální dosahovaná hlučnost je 39 dB. Pro pohodlnější otevírání je ve vrchní části dvířek umístěno madlo.

Chladicí část
Chladnička s objemem 127 litrů je vhodná na skladování menšího množství potravin. Uvnitř se nacházejí 3 skleněné police a jedna zásuvka na běžné uskladnění ovoce a zeleniny. Ve dvířkách chladničky jsou ještě 3 menší přihrádky, například na lahve, máslo či vajíčka.

Chlazení
Lednička využívá technologii statického chlazení. Ventilační systém rovnoměrně distribuuje vzduch do celé chladničky na zachování rovnoměrné teploty. Uložené potraviny si tak zachovají svou čerstvost.


Parametry

Funkce

Samoodmrazování: 
Chladnička se odmrazuje automaticky a to tak, že kapky ledu, které se tvoří na zadní stěně prostoru chladničky, tají při nečinnosti kompresoru a voda z nich stéká odtokovým kanálkem do misky na vrchní straně kompresoru, kde se odpařuje.
ano

Fyzické charakteristiky

Zaměnitelné dveře: 
Tento parametr určuje, zda je na lednici možné zaměnit otevírání dveří z levé strany na pravou a opačně.
ano
Barva: 
bílá
Hmotnost [kg]: 
27
Výška [mm]: 
850
Šířka [mm]: 
550
Hloubka [mm]: 
580

Hlučnost

Hlučnost [dB]: 
39

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
Třída energetické účinnosti udává, jak náročný je spotřebič na množství spotřebovávané elektrické energie při svém provozu. Měří se za stanovenou normou předepsaných podmínek a na základě výsledků testů je pak měřený spotřebič zařazen do příslušné třídy energetické účinnosti.
E

Základní parametry

Objem lednice [l]: 
127
Klimatická třída: 
Klimatická třída určuje optimální teplotu prostřední, při které daný spotřebič pracuje. Teplota okolí má tak vliv na spotřebu i na optimální výkon spotřebiče. SN - okolní teplota 10°C - 32°C, N - okolní teplota 16°C - 32°C, ST - okolní teplota 18°C - 38°C, T - okolní teplota 18°C - 43°C,
N–ST
Počet dveří: 
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Barbora (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Opravy spotřební elektroniky Candy zajišťuje přímo výrobce, více na:

V případě problémů s řešením servisu nás kontaktujte na mailu [email protected]

 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?