Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
Nově jsme rozšířili trasu o Nový Jičín, Kopřivnici, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm a přilehlé okolí.  

Bosch WTW85590BY

 
Bosch WTW85590BY
 
 
-20%
 
 
Splátková kalkulačka již od 31 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
BOSCH WTW85590BY Kondenzační sušička prádla, A+++, 8 kg, Displej, Vnitřní osvětlení, Samočisticí kondenzátor, Stěny s designem AntiVibration
Objednací kód9781277
Part No.

WTW85590BY

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 15 183 Kč + 57 
ověřit dostupnost
­ 22 990,- Kč 
Cena nyní: 18 440,- Kč 

15 240 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

199 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Moderní kondenzační sušička WTW85590BY značky Bosch nabízí sušení s technologií tepelného čerpadla, díky čemuž dosahuje jedinečné efektivity, a to jak po výkonnostní, tak po energetické stránce. Sušení je v průměru až o 35 minut rychlejší, než je tomu u srovnatelných spotřebičů bez této technologie. Energetická třída A+++ pak zase dává tušit, že technologie kondenzačního sušení v kombinaci s tepelným čerpadlem ani v nejmenším neplýtvá elektřinou. A co víc, na rozdíl od spousty konkurenčních sušiček si tento model svou efektivitu uchovává po celou dobu životnosti a nedochází ani k poklesu výkonu, ani k nárůstu spotřeby.

Komfort především
Jednou z hlavních předností této sušičky je maximální zaměření na uživatelský komfort — spotřebič se vám pokusí ušetřit co nejvíce práce a času. Začít můžeme u širokých plnicích dvířek, skrz ně lze do bubnu vložit i velkoformátové textilie. Potěší také vnitřní LED osvětlení, díky němuž můžete snadno přebírat vložené prádlo. Spoustu práce ale ušetří také ochrana proti zmačkání, což je speciální funkce, která ještě dvě hodiny po ukončení programu prádlo načechrává a zajišťuje, aby se do vyndání zbytečně nepomačkalo. Prádlo během této doby můžete samozřejmě kdykoliv vyndat, jedná se čistě o udržovací funkci.

Ohleduplné sušení
Při detailním pohledu na buben si lze povšimnout velmi jemné struktury a precizně zaoblených hran, které zajišťují jemné načechrávání prádla bez rizika jakéhokoliv poškození. Nemusíte se tak bát vložit ani velmi jemné látky a funkční oblečení, samozřejmě za předpokladu, že výrobce sušení umožňuje.

Bleskové sušení
Sušička nabízí speciální intenzivní program sušení, který je určen pro příležitosti, kdy potřebujete vyprané prádlo co nejdříve usušit a připravit k nošení. Při vložení pouze menšího množství oblečení ze syntetických materiálů nebo tenké látky dojde k usušení během pouhých 40 minut. Během sušení navíc můžete sledovat v reálném čase úroveň vlhkosti.

Stěny s designem AntiVibration
Sušičky dokáží ušetřit spoustu času, ale jejich nevýhodou je často hlučnost a vibrace. Ne však u tohoto modelu! Díky jedinečnému designu stěn nazvanému AntiVibration dochází k eliminaci většiny vibrací a sušička tak ani při plném výkonu nepřekročí stále velmi příjemnou hranici 62 dB. Omezení vibrací se samozřejmě nijak neprojevuje na výkonu a spotřebič si plně zachovává svou efektivitu.

Technologie tepelného čerpadla
Sušička pro získání horkého vzduchu využívá tepelné čerpadlo, díky čemuž nemusí docházet k přímému ohřevu chladného vzduchu. To zásadním způsobem snižuje spotřebu energie a přispívá k ekonomickému provozu.

Samočisticí kondenzátor
Kondenzátor je vybaven funkcí SelfCleaning, která zajišťuje plně automatické čištění. Nikdy se tak nebudete muset zaobírat nepříjemným a zdlouhavým manuálním čištěním – elektronika se o vše postará za vás. Aby byla zachována maximální účinnost sušení, kondenzátor se pročistí až čtyřikrát během jediného procesu.

Technické parametry Bosch WTW85590BY
Energetický štítek stáhnout (jpg / 73 kb)
Kapacita prádla
Kapacita prádla sušičky 8 kg
Spotřeba
Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 176 kWh
Hlučnost
Hlučnost sušení 62 dB
Výbava
Vnitřní osvětlení Ano
Displej Ano
Programy
Program sušení Bavlna Ano
Program sušení Košile Ano
Program sušení Snadno ošetřovatelné Ano
Program sušení Sportovní prádlo Ano
Rozměry
Šířka 59,8 cm
Výška 84,2 cm
Hloubka 59,9 cm
Hmotnost 57 kg


 

Fotogalerie Bosch WTW85590BY

Poznámka výrobce:

Více než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost Bosch má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí.
Svou přítomnost na českém území datuje společnost Robert Bosch od konce 19. století, kdy obchodovala také s firmou Laurin & Klement. První oficiální pobočka Bosch byla založena roku 1920 v Praze a po nucené 44leté přestávce se po roce 1989 vrátila. Od prosince roku 1991 je opět činná.

Bosch Group je vedoucím mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Společnost celosvětově zaměstnává na 375 000 lidí (k 31. 12. 2015). Tržby firmy za rok 2015 dosáhly hodnoty 70,6 miliard eur. Činnost Bosch Group se dělí do čtyř obchodních oblastí: Mobility Solutions, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Bosch Group zahrnuje společnost Robert Bosch GmbH a více než 440 dceřiných a regionálních firem ve více než 60 zemích světa. Po započtení prodejních a servisních partnerů je společnost Bosch zastoupena ve zhruba 150 zemích. Základem pro budoucí růst firmy je její inovační síla. Bosch zaměstnává 55 800 pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje ve 115 lokalitách po celém světě. Strategickým cílem Bosch Group je přinášet inovace pro propojený život. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Stručně řečeno, Bosch vytváří technologie, které jsou „Stvořené pro život“.
Společnost byla v roce 1886 založena Robertem Boschem (1861-1942) ve Stuttgartu jako „dílna pro jemnou mechaniku a elektrotechniku“. Obchodně-právní struktura společnosti Robert Bosch GmbH zajišťuje podnikatelskou samostatnost Bosch Group. To umožňuje společnosti dlouhodobě plánovat a investovat do důležitých podnikatelských záměrů pro zabezpečení budoucnosti. 92 % majetkových podílů Robert Bosch GmbH patří veřejně prospěšné společnosti Robert Bosch Stiftung GmbH / Nadaci Roberta Bosche. Většinová hlasovací práva má však společnost Robert Bosch Industrietreuhand KG, která má zároveň také právo vykonávat funkci společníků. Ostatní podíly a hlasovací práva má rodina Boschových a Robert Bosch GmbH


Parametry a specifikace:

Funkce

Dětská pojistka: 
ano
Displej: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
842
Šířka [mm]: 
598
Hloubka [mm]: 
599
Třída účinnosti sušení: 
B
Kapacita náplně [kg]: 
8

Hlučnost

Hlučnost [dB]: 
62

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
A+++
Spotřeba el.energie [kWh]: 
176

Programy

Program pro jemné prádlo: 
ano
Program pro košile: 
ano
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Velikonocni nadilka
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše