ASUS Radeon RX 560 ROG-STRIX-RX560-4G-GAMING

 
ASUS Radeon RX 560 ROG-STRIX-RX560-4G-GAMING
 
 
Prodloužená záruka
Zona nula
 
 
Splátková kalkulačka již od 7 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
grafická karta, VGA, AMD Radeon RX 560, PCIe x16 3.0, DVI, HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, 4GB GDDR5, 128bit paměťová sběrnice, frekvence 1275-1285/7000MHz, osvětlení Aura RGB, aktivní chladič
Objednací kód9308042
Part No.

90YV0AH1-M0NA00

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 3 627 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 4 390,- Kč 

3 628 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

4 790 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

699 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

369 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS Radeon RX 560 ROG-STRIX-RX560-4G-GAMING

Pro ty nejlepší zážitky a hraní eSports her je ideální volbou grafická karta AMD RX 560. Nabídne moderní architekturu a také slušný výkon pro hraní her v rozlišení 1080p.


Klíčové vlastnosti:

 • DirectCU II s ventilátorem s patentovanými lopatkami ve tvaru křídel a technologií 0dB zaručují maximální průchod vzduchu, o 30% nižší teploty a 3X tišší hlučnost.
 • Ventilátory s certifikací IP5X odolné proti prachu pro dlouhou životností.
 • ASUS FanConnect II díky hybridním čidlům zajišťuje optimální chlazení celého systému.
 • Jedinečná technologie v rámci svého odvětví: Auto-Extreme a Super Alloy Power II zaručuje špičkovou kvalitu a nejvyšší spolehlivost.
 • Osvětlení Aura RGB vyjádřete svůj vlastní herní styl.
 • GPU Tweak II a XSplit Gamecaster nabízí intuitivní ovládání a změny výkonnostních parametrů a streamování v reálném čase.

Republic of Gamers

Grafické karty ROG Strix RX 560 jsou vybaveny exkluzivními technologiemi ASUS, včetně technologie DirectCU II s patentovanými ventilátory s křídlovými lopatkami, které zaručují až o 30% chladnější a 3x tišší provoz a jedinečné technologie Auto-Extreme pro dosažení nejvyšší kvality a nejvyšší spolehlivost. Aura RGB Lighting umožňuje přizpůsobení herního systému. ROG Strix RX 560 je vybavena také GPU Tweak II s XSplit Gamecaster, který poskytuje možnost intuitivního vyladění výkonu a okamžitý streaming.


Vysoký chladící výkon a žádný hluk během hraní

Karta je vybavena větším chladícím pasivem, který díky přímému dotyku heatpipes s GPU jádrem zapříčíní skvělý odvod tepla. Již zmíněná MaxContact technologie spolu s patentovanými a certifikovanými ventilátory přenesou dohromady několikanásobně více tepla od jádra GPU, což má za výsledek i mnohem chladnější kartu při velké zátěži.

Spolu s programem ASUS FanConnect II, který zapříčiní optimální chlazení a ovládání ventilátorů tak, aby byla vaše karta vždy tichá a chladná.


Tiché hraní a nízké teploty


Technologie DirectCU II s tepelnými trubicemi v přímém kontaktu s GPU

Exkluzivní technologie chlazení DirectCU II využívá tepelné trubice, které jsou v přímém kontaktu s GPU, odkud dokážou odvést více tepla. Ve srovnání s referenčními kartami dosahuje tento model až o 30% nižších teplot.


Patentované lopatky ve tvaru křídel

Ventilátory s novým patentovaným provedením lopatek ve tvaru křídel zajišťující maximální proudění vzduchu a o 105% vyšší statický tlak nad chladičem – přičemž jejich provozní hlučnost je 3× nižší než u referenčních karet.


ASUS FanConnect II

ASUS FanConnect II obsahuje dvě čtyřpinová hybridní řídicí čidla, které lze připojit k oběma PWM a DC ventilátorům pro optimální chlazení systému. Připojené ventilátory se vztahují jak na procesor GPU, tak na CPU a automaticky pracuje ten, který má vyšší teplotu. Komplexní sada možností nastavení umožňuje vyladit otáčky ventilátoru pro efektivní chlazení.


GPU Tweak II vám umožní snadno nastavit režimy ASUS FanConnect II:

 • Automatický režim:
  Rychlost ventilátoru skříně se vztahuje k teplotě GPU a pracuje na základě výchozího nastavení z výroby.
 • Manuální režim:
  Dovoluje nastavit fixní rychlost pro všechny připojené ventilátory.
 • Vlastní režimy:
  Umožňuje nastavit ventilátory skříně tak, aby odkazovaly na teplotu procesoru nebo GPU, aby se určila rychlost otáčení. Kromě toho inteligentní, automatický kalibrační program detekuje řízený rozsah připojených ventilátorů a umožňuje jemné vyladění rychlosti pro efektivní chlazení a nízkou hladinu hluku.

Špičková kvalita a maximální spolehlivost


Technologie Auto-Extreme

Všechny grafické karty ASUS jsou nyní vyráběny technologií Auto-Extreme, 100% automatizovaným výrobním procesem, který užívá prvotřídní materiály a nastavuje nové standardy kvality. Technologie Auto-Extreme zajišťuje konzistentní kvalitu grafické karty, její lepší výkon a dlouhou životnost. Tento nový výrobní proces je také šetrný k životnímu prostředí, odstraňuje agresivní chemikálie a snižuje spotřebu energie o 50%.


4+1 fázová technologie Super Alloy Power II

Vyšší odolnost a účinnost

Inženýrům ze společnosti ASUS se podařilo zvýšit celkovou spolehlivost grafických karet tím, že do nich začlenili komponenty z prémiových slitin. Komponenty Super Alloy Power II se vyznačují výrazně vyšší efektivitou, nižšími energetickými ztrátami a chlazením, které ve srovnání s předchozím řešením nabízí až o polovinu nižší provozní teploty.

Technologie Auto-Extreme

Jediný 100% automatizovaný výrobní proces v tomto odvětví

Všechny grafické karty ASUS se nyní vyrábí pomocí technologie Auto-Extreme – exkluzivního 100% automatizovaného výrobního procesu, který využitím prémiových materiálů stanovuje nový standard kvality. Technologie Auto-Extreme je zárukou konzistentní kvality grafických karet, vyššího výkonu a dlouhé životnosti. Tento nový výrobní proces je rovněž šetrný k životnímu prostředí, odstraňuje použití agresivních chemikálií a snižuje spotřebu energie o 50 %.


Personalizovaný herní styl

RGB osvětlení Aura

Díky Aura RGB Lighting na předním i na zadním panelu jsou grafické karty ROG Strix schopné zobrazovat milióny barev a šest různých efektů pro personalizovaný herní systém.


Světelné efekty Aura

 • Statické : Vždy zapnuto
 • Pulzující : Zesilování a zeslabování
 • Rychlé blikání : Pomalé blikání
 • Barevný cyklus : Přechází mezi barvami duhy
 • Hudební efekt : Pulzuje do rytmu hudby
 • Teplota grafického procesoru : Mění barvu podle zatížení GPU

Připravte se na dokonalé herní zážitky

Technologie AMD FreeSync™ řeší problémy s komunikací mezi procesorem a monitorem, čímž eliminuje trhání obrazu a přerušování pro bezproblémovou hladkou hru. S herními grafickými kartami ROG Strix a herními monitory ASUS MG se okamžitě promítá požadovaný obraz, objekty vypadají ostřeji a hra je super plynulá, což vám přinese ohromující vizuální zážitek a jasnou konkurenční výhodu nad vašimi soupeři.


GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster

Laďte až k naprosté spokojenosti

Technologie GPU Tweak II přichází se zbrusu novým intuitivním uživatelským rozhraním, díky kterému je přetaktování jednodušší a vizuálně přehlednější než kdykoli předtím, ovšem zároveň si zachovává pokročilé možnosti, které ocení zkušení uživatelé zabývající se přetaktováním. Nová funkce Gaming Booster dokáže jediným kliknutím maximalizovat grafický výkon tím, že ukončí nadbytečné procesy a automaticky využije všechny dostupné prostředky. Funkce XSplit Gamecaster umožňuje snadno streamovat nebo zaznamenávat hraní pomocí rozhraní zobrazeného přímo ve hře.


XSplit Gamecaster: Okamžité streamování nebo nahrávání hry

Nyní můžete využít také funkci XSplit Gamecaster, která na herní obrazovce otevře panel, jehož prostřednictvím lze streamovat nebo nahrávat herní akci jediným kliknutím. Streamování můžete ještě vylepšit doplněním poznámek přímo ze hry nebo některou z funkcí pro úpravu videa.


 

Fotogalerie ASUS Radeon RX 560 ROG-STRIX-RX560-4G-GAMING

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Barva PCB: 
černá
Barva chladiče: 
černá
Barva ventilátorů: 
černá
Výška [mm]: 
35
Šířka [mm]: 
120
Délka [mm]: 
194
Podsvícení: 
ano
Velikost chladiče: 
dvouslotový

Napájení a spotřeba

Požadavek na zdroj [W]: 
400
Přídavné napájení: 
1x 6pin

Průvodce výběrem

Výrobce grafického chipu: 
AMD
Typ jádra: 
Polaris 11
Grafický čip: 
AMD Radeon RX 560
Technologie výroby [nm]: 
14
Počet stream procesorů: 
1024
Počet texturovacích jednotek: 
64
Počet vykreslovacích jednotek: 
16
Frekvence grafického jádra [MHz]: 
1275
Max. frekvence grafického jádra [MHz]: 
1285
Velikost grafické paměti [GB]: 
4
Frekvence paměti [MHz]: 
7000
Šířka paměťové sběrnice [bitů]: 
128
Typ chlazení: 
aktivní
Typ paměti: 
GDDR5

Rozhraní

DVI výstup: 
ano
Počet DVI výstupů: 
1
HDMI výstup: 
ano
HDMI verze: 
2.0b
Počet HDMI výstupů: 
1
DisplayPort výstup: 
ano
DisplayPort verze: 
1.4
Počet DisplayPort výstupů: 
1
Rozhraní: 
PCI Express 3.0
Rychlost sběrnice PCIE: 
16

Technologie

DirectX: 
12
Vulkan: 
ano
Podpora OpenCL: 
2.0
Podpora OpenGL: 
4.5
Shader Model: 
5.0
AMD Eyefinity: 
ano
AMD CrossFireX: 
ano

Určení

Střední třída: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše