Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  

APPLE Airport Extreme (ME918Z/A)

 
APPLE Airport Extreme (ME918Z/A)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
APPLE Airport Extreme 802.11AC (wifi přístupový bod, Access Point)
Objednací kód407217
Part No.

ME918Z/A

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 4 122 Kč + 2 
ověřit dostupnost
5 487,- Kč 
Cena nyní: 4 990,- Kč 

4 124 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 8 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

APPLE Airport Extreme (ME918Z/A)

802.11ac. Rychlost sama.

Základna AirPort Extreme s vysíláním tří proudů 802.11ac posouvá rychlost Wi-Fi vysoko nad dosavadní hranice. Můžete teď dosahovat přenosové rychlosti až 1,3 Gb/s1 – trojnásobku rychlosti předchozího standardu 802.11n. Což znamená až třikrát rychlejší Wi-Fi.2 Každý kanál má navíc dvakrát širší přenosové pásmo a kanály s šířkou 80 MHz poskytují víc prostoru pro daleko rychlejší tok dat než dřív. AirPort Extreme ovšem optimalizuje a zrychluje i připojení zařízení s rozhraními 802.11a/b/g/n. Jak s vyšší rychlostí naložíte, je jen na vás.

Simultánní dvoupásmový signál.

AirPort Extreme vytváří simultánní dvoupásmovou Wi-Fi 802.11ac. To znamená, že vysílá na frekvencích 2,4 GHZ a 5 GHz zároveň. Ať tedy vaše bezdrátová zařízení fungují na jakémkoli pásmu, automaticky se připojí k nejlepšímu dostupnému pásmu s nejvyšším možným výkonem.

Beamforming. Vaše zařízení je v hledáčku.

S technologií 802.11ac přichází inteligentní, výkonné pole antén, které funguje na principu formování paprsku. Většina základnových stanic vysílá rovnoměrný a konstantní Wi-Fi signál ve všech směrech. Jenže pole antén s formováním paprsku je chytřejší – ví, kde se zařízení s rozhraním 802.11ac v síti nachází. AirPort Extreme pak míří svůj signál na toto zařízení. Máte tedy silnější, jasnější a rychlejší Wi-Fi signál.

Odshora dolů navržený znovu.

Při navrhování zcela nového AirPortu Extreme jsme hleděli v první řadě na výkon. Protáhli jsme ho do výšky a antény umístili nahoře. Tím jsme vytvořili vyšší platformu pro šíření signálu. Také jsme zvýšili množství antén. Je jich nyní šest – tři pro 2,4GHz pásmo a tři pro 5GHz pásmo. V kombinaci s bezdrátovou technologií 802.11ac zajišťují rychlejší a silnější připojení s větším dosahem. Zvedli jsme laťku pro Wi-Fi základny. V každém směru.

Menší půdorys. Větší nezastavěná plocha na stole.

Nová vertikální konstrukce nejen přispívá k lepšímu výkonu Wi-Fi, šetří také cenné místo na stole. Se čtvercovým půdorysem o straně necelých 10 centimetrů je AirPort Extreme o 64 procent menší než jeho předchůdce. A abyste měli na stole pořádek, i napájecí zdroj je vestavěný. AirPort Extreme tak nezabírá víc místa, než by měl.

Zprovoznění nové Wi-Fi s AirPortem Extreme vyžaduje méně času a úsilí než si uvařit hrnek kávy. Průvodce nastavením je totiž integrovaný v iOS a v Nastavení AirPortu pro OS X. Jakmile tedy připojíte AirPort Extreme k DSL nebo kabelovému modemu, můžete postupovat podle jednoduchých pokynů na Macu nebo zařízení s iOS. Není třeba dodržovat složité postupy ani se učit žádnou obskurní terminologii. Průvodce nastavením se o všechno postará za vás.

Spravujte Wi-Fi síť ze svého zařízení s iOS nebo Macu.

Jakmile je síť nastavena, pomocí AirPort Utility pro iOS a OS X ji můžete spravovat a monitorovat na iPadu, iPhonu, iPodu touch nebo Macu. AirPort Extreme se vám spolu s dalšími připojenými základnami AirPort zobrazí v grafickém znázornění, kde jsou přehledně vidět nastavení, kde můžete provádět změny, instalovat aktualizace a další.

Snadné a bezpečné sdílení souborů.

Z externího USB pevného disku může AirPort Extreme udělat bezpečnou jednotku, kterou můžete sdílet ve Wi-Fi síti a bezpečně k ní přistupovat přes internet. Všechny dokumenty, videa, fotky a další soubory tak okamžitě zpřístupní jakémukoli uživateli Macu nebo PC v síti. Dokonale se hodí pro sdílení souborů, spolupráci na projektech a další účely.

Tiskněte bez drátů.

Port USB 2 na AirPortu Extreme se také skvěle hodí na sdílení tiskárny v bezdrátové síti. Stačí ji připojit a všichni v síti mohou využívat jednu centrálně dostupnou tiskárnu. Samozřejmě bezdrátově.3

Online, bezpečně a zajištěně.

AirPort Extreme obsahuje integrovaný firewall, který jako bezpečnostní opona mezi místní sítí a internetem chrání vaše data před útoky zvenčí. Firewall se automaticky zapne při nastavování AirPortu Extreme, takže nemusíte nic dělat. Leda si v klidu užívat web.

Vyndejte uvítací rohožku s nápisem Wi-Fi.

Pro své hosty můžete připravit samostatnou Wi-Fi síť. Tu můžete, a nemusíte chránit heslem. Síť pro hosty umožňuje přistupovat pouze k internetu, takže vaše primární síť včetně externího pevného disku, tiskárny a dalších připojených zařízení zůstane zabezpečená.

Připojte se k Wi-Fi z jakéhokoli zařízení.

Mac. PC. iPhone. iPad. Apple TV. Vážně. S AirPortem Extreme bude fungovat každé Wi-Fi zařízení, které máte. Je totiž kompatibilní se specifikacemi 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n i 802.11ac.

Nebo se vydejte cestou drátu.

AirPort Extreme obsahuje tři porty gigabitového Ethernetu pro rychlé drátové připojení stolního počítače, síťového disku, digitálního videorekordéru nebo jiného zařízení.

 

Parametry a specifikace:

Funkce

Podpora IPv6: 
ano
VPN: 
ano
File server: 
ano
Print server: 
ano
Firewall: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Typ antény: 
Vestavěná
Výška [mm]: 
168
Šířka [mm]: 
98
Hloubka [mm]: 
98
Hmotnost [g]: 
945

Módy zařízení

AP (přístupový bod): 
ano

Připojení k síti

Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
ano
Pracovní frekvence [GHz]: 
2,4, 5
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
1000
Rychlost přenosu [Mb/s]: 
1300

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
3
Počet portů RJ-45 (WAN): 
1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00
Partneři:
 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

107.22.48.243

Splatky bez navyseni
Vyprodej skladu