Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

68

položek

 
 
 

ZyXEL GS1100-16

ZyXEL GS1100-16

1 699,-

1 549,-

1 280,- bez DPH

ZyXEL GS1100-16 16-port Gigabit Switch, 16xGLAN, green, fanless, desktop

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL NBG6815 (NBG6815-EU0101F)

ZYXEL NBG6815 (NBG6815-EU0101F)

3 990,-

2 499,-

2 065,- bez DPH

ZYXEL NBG6815,dualband AC router,450+1733Mbps,2,4/5GHz,1xGWAN,4xGLAN,2xUSB,WPS

Doprodej
Zona nula
Výprodej skladu
Měřící pixel
-37%
 
 

ZYXEL GS1100-24 (GS1100-24E-EU0101F)

ZYXEL GS1100-24 (GS1100-24E-EU0101F)

2 693,-

2 068,-

1 709,- bez DPH

ZYXEL GS1100-24 24-port Gigabit Switch, 24xGLAN,green,fanless,rack19"

Zona nula
Prodloužená záruka
-23%
 
 

ZYXEL LTE3301-M209

ZYXEL LTE3301-M209

3 300,-

2 727,- bez DPH

ZYXEL LTE3301-M209 4G LTE Router,wireless N300,slot na SIM,4xLAN,2x odp. anténa

Zona nula
 
 

ZYXEL GS1008-HP (GS1008HP-EU0101F)

ZYXEL GS1008-HP (GS1008HP-EU0101F)

2 049,-

1 944,-

1 607,- bez DPH

ZYXEL GS1008-HP, 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch,8xPoE,60 Watt

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL GS1200-8HP V2

ZYXEL GS1200-8HP V2

2 290,-

1 979,-

1 636,- bez DPH

ZYXEL GS1200-8HP V2 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch,4xPoE 802.3at,PoE budget 60W,fanless

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

ZyXEL NWA1123-ACHD

ZyXEL NWA1123-ACHD

5 400,-

4 463,- bez DPH

ZyXEL NWA1123-ACHD Wireless AC1600 Wave2 Dual-Radio Standalone Access Point,PoE,2xGLAN

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0101F )

ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0101F )

2 525,-

2 087,- bez DPH

ZYXEL Multy U WiFi Systém Wireless AC2100 1pack

Zona nula
 
 

ZYXEL GS1900-10HP (GS1900-10HP-EU0101F )

ZYXEL GS1900-10HP (GS1900-10HP-EU0101F )

2 898,-

2 395,- bez DPH

ZYXEL GS1900-10HP,8xGLAN,2xSFP,PoE,fanless switch

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL VPN2S

ZYXEL VPN2S

3 289,-

2 718,- bez DPH

ZYXEL VPN2S Gigabit Firewall,20xVPN,4xLAN,1xWAN,2xUSB

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL GS2210-8

ZYXEL GS2210-8

4 229,-

3 495,- bez DPH

ZYXEL GS2210-8 switch,8xGLAN,2xDual

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL Multy X and Multy Mini bundle WiFi System

ZYXEL Multy X and Multy Mini bundle WiFi System

6 528,-

5 395,- bez DPH

ZYXEL Multy X and Multy Mini bundle WiFi System

Zona nula
 
 

ZYXEL PLA5405v2 Twin Pack

ZYXEL PLA5405v2 Twin Pack

1 659,-

1 371,- bez DPH

ZYXEL PLA5405v2 Twin Pack Powerline Ethernet Adapter,až 1300 Mb/s,1xGLAN,2ks

Zona nula
 
 

ZYXEL LTE3316-M604

ZYXEL LTE3316-M604

4 431,-

3 662,- bez DPH

ZYXEL LTE3316-M604 4G LTE Router,wireless AC1200,slot na SIM,4xGLAN

Zona nula
 
 

ZYXEL WRE6505 v2

ZYXEL WRE6505 v2

1 090,-

999,-

826,- bez DPH

ZYXEL WRE6505 v2 Wireless AC750 Range Extender,1xLAN,repeater přímo do zásuvky

 
 

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

1 799,-

1 487,- bez DPH

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement); - Jedno napájecí ......

Zona nula
 
 

ZYXEL USG110 UTM BUNDLE

ZYXEL USG110 UTM BUNDLE

22 979,-

18 991,- bez DPH

ZYXEL USG110 UTM BUNDLE Security Firewall,6xGLAN (2xWAN,4xLAN/DMZ),2xUSB

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL Multy Mini (WSQ20-EU0101F)

ZYXEL Multy Mini (WSQ20-EU0101F)

3 211,-

2 654,- bez DPH

ZYXEL Multy Mini Add-on for Multy X,AC1750 Dual-Band WiFi,1ks

Zona nula
 
 

ZYXEL GS1200-5

ZYXEL GS1200-5

579,-

479,- bez DPH

ZYXEL GS1200-5, Desktop Gigabit Web Smart switch,5xGLAN

Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL GS1200-8

ZYXEL GS1200-8

784,-

648,- bez DPH

ZYXEL GS1200-8, Desktop Gigabit Web Smart switch,8xGLAN

Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL Multy X WiFi System (WSQ50-EU0201F)

ZYXEL Multy X WiFi System (WSQ50-EU0201F)

7 999,-

6 999,-

5 784,- bez DPH

ZYXEL Multy X WiFi System, AC3000 Tri-Band WiFi,2ks

Zona nula
 
 

ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0201F)

ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0201F)

5 479,-

4 804,-

3 970,- bez DPH

ZYXEL Multy U WiFi Systém Wireless AC2100 2pack

Zona nula
 
 

ZYXEL ZyWALL USG310 UTM BUNDLE

ZYXEL ZyWALL USG310 UTM BUNDLE

40 799,-

33 718,- bez DPH

ZYXEL ZyWALL USG310 UTM BUNDLE Security Firewall,8xGLAN (LAN/DMZ/WAN),2xUSB

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0301F)

ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0301F)

6 889,-

5 693,- bez DPH

ZYXEL Multy U WiFi Systém Wireless AC2100 3pack

Zona nula
 
 

ZYXEL GS1005-HP (GS1005HP-EU0101F)

ZYXEL GS1005-HP (GS1005HP-EU0101F)

1 529,-

1 264,- bez DPH

ZYXEL GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch,4xPoE,60 Watt

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL GS1200-5HPv2 (GS1200-5HPv2-EU0101F)

ZYXEL GS1200-5HPv2 (GS1200-5HPv2-EU0101F)

1 778,-

1 469,- bez DPH

ZYXEL GS1200-5HPv2 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch,4xPoE 802.3at,PoE budget 60W,fanless

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 
302383,318341,317868,316075,315038,283756,292765,292764,323435,322329,112211,331778,331776,331774,331773,329961,298206,291837,315037,283533,302351,318342,331775,124459,247000,124451,
 

68

položek

 
 
 
Další produkty

ZyXEL

ZyXEL
 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
uroky zpet
splatky bez navyseni na TV
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše