Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

74

položek

 
 
 

ZYXEL VMG3312-T20A

ZYXEL VMG3312-T20A

1 285,-

1 062,- bez DPH

ZYXEL VMG3312-T20A Wireless N300 VDSL2 Modem Router,wi-fi 300 Mb/s,4xLAN,1xUSB

 
 

ZYXEL GS-108B v3 (GS-108BV3-EU0101F)

ZYXEL GS-108B v3 (GS-108BV3-EU0101F)

655,-

541,- bez DPH

switch, 8 portů RJ45, rychlost 10/100/1000Mbps, automatická detekce, QoS, MDI/MDIX

Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL GS-105B v3

ZYXEL GS-105B v3

550,-

497,-

411,- bez DPH

ZYXEL GS-105Bv3, 5-portový Gigabitový desktopový switch, 5xGLAN

Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL GS1350-6HP

ZYXEL GS1350-6HP

5 120,-

4 231,- bez DPH

ZYXEL GS1350-6HP 6 Port smart managed CCTV PoE switch,long range,60W,5xGbE,1xSFP

 
 

ZYXEL ES-105Av3 (ES-105AV3-EU0101F)

ZYXEL ES-105Av3 (ES-105AV3-EU0101F)

283,-

279,-

231,- bez DPH

switch, 5 portů RJ45, rychlost 10/100Mbps, automatická detekce, MDI/MDIX, 512kB buffer

Prodloužená záruka
 
 

ZyXEL GS1100-16

ZyXEL GS1100-16

1 825,-

1 508,- bez DPH

ZyXEL GS1100-16 16-port Gigabit Switch, 16xGLAN, green, fanless, desktop

Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL NBG-418Nv2 (NBG-418NV2-EU0101F)

ZYXEL NBG-418Nv2 (NBG-418NV2-EU0101F)

459,-

379,- bez DPH

ZYXEL NBG-418Nv2 Wireless N-lite Home Router, 802.11b/g/n 300Mb/s 4xLAN 1xWAN SPI firewall WPA2 WMM QoS,2x5dBi anténa

Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL GS1200-8

ZYXEL GS1200-8

898,-

742,- bez DPH

ZYXEL GS1200-8, Desktop Gigabit Web Smart switch,8xGLAN

Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL GS1100-24 (GS1100-24E-EU0101F)

ZYXEL GS1100-24 (GS1100-24E-EU0101F)

2 366,-

1 955,- bez DPH

ZYXEL GS1100-24 24-port Gigabit Switch, 24xGLAN,green,fanless,rack19"

Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL WAH7706v2 (WAH7706-EU01V2F)

ZYXEL WAH7706v2 (WAH7706-EU01V2F)

3 407,-

2 859,-

2 363,- bez DPH

ZYXEL WAH7706v2 WiFi LTE Cestovní Router 300Mbps,802.11b/g/n/ac,baterie

-16%
 
 

ZYXEL GS1900-24E

ZYXEL GS1900-24E

3 240,-

2 678,- bez DPH

ZYXEL GS1900-24E 24-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 24xGLAN, metal, IPv6, 802.3az (Green), fanless, rack kit

Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL PLA5405v2 Twin Pack

ZYXEL PLA5405v2 Twin Pack

1 659,-

1 371,- bez DPH

ZYXEL PLA5405v2 Twin Pack Powerline Ethernet Adapter,až 1300 Mb/s,1xGLAN,2ks

 
 

ZYXEL NBG6615 (NBG6615-EU0101F)

ZYXEL NBG6615 (NBG6615-EU0101F)

1 361,-

1 125,- bez DPH

ZYXEL NBG6615 Wireless AC1200 Router,dual band,4xGLAN

 
 

ZYXEL GS1900-24HP

ZYXEL GS1900-24HP

8 659,-

7 156,- bez DPH

ZYXEL GS1900-24HP 26-port Gigabit Web Smart PoE Switch, 24xGLAN, 2xSFP, PoE budget 170W

Prodloužená záruka
 
 

ZYXEL WAP6806 ARMOR X1

ZYXEL WAP6806 ARMOR X1

2 835,-

2 722,-

2 250,- bez DPH

ZYXEL WAP6806 ARMOR X1 Wireless AC1200 AP/Range extender/klient,4xGLAN

 
 

ZYXEL NBG6817 Armor Z2 (NBG6817-EU0101F)

ZYXEL NBG6817 Armor Z2 (NBG6817-EU0101F)

5 373,-

4 441,- bez DPH

ZYXEL NBG6817 ARMOR Z2,Dual Band AC2600 Wireless Router,802.11ac,800+1733Mbps,2,4/5GHz,1xGWAN,4xGLAN,2xUSB,WPS

 
 

ZYXEL USG 20 VPN (USG20-VPN-EU0101F)

ZYXEL USG 20 VPN (USG20-VPN-EU0101F)

8 099,-

6 693,- bez DPH

ZYXEL USG20-VPN,Firewall,10xVPN (IPSec/L2TP),5xSSL,1xWAN,1xSFP,4xLAN/DMZ,1xUSB

Prodloužená záruka
 
 

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

2 262,-

1 869,- bez DPH

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement); - Jedno napájecí ......

 
 

ZYXEL LTE3301-M209

ZYXEL LTE3301-M209

3 472,-

2 869,- bez DPH

ZYXEL LTE3301-M209 4G LTE Router,wireless N300,slot na SIM,4xLAN,2x odp. anténa

 
 

ZYXEL WRE6505 v2

ZYXEL WRE6505 v2

1 089,-

900,- bez DPH

ZYXEL WRE6505 v2 Wireless AC750 Range Extender,1xLAN,repeater přímo do zásuvky

 
 

ZYXEL WRE6602 (WRE6602-EU0101F)

ZYXEL WRE6602 (WRE6602-EU0101F)

1 252,-

1 006,-

832,- bez DPH

ZYXEL WRE6602 Wireless Dual Band AC1200 Range Extender / Repeater - Wallmount

Rozbaleno zlevněno
-20%
 
 

ZYXEL LTE3302-M432

ZYXEL LTE3302-M432

3 076,-

2 459,-

2 032,- bez DPH

ZYXEL LTE3302-M432 4G LTE Router,wireless N300, SIM,2xLAN

Rozbaleno zlevněno
-20%
 
 

ZYXEL LTE3302-M432

ZYXEL LTE3302-M432

3 076,-

2 542,- bez DPH

ZYXEL LTE3302-M432 4G LTE Router,wireless N300, SIM,2xLAN

 
 

ZYXEL WSQ50 (WSQ50-EU0101F)

ZYXEL WSQ50 (WSQ50-EU0101F)

5 035,-

4 161,- bez DPH

ZYXEL Multy X WiFi System, AC3000 Tri-Band WiFi,1ks

 
 

ZYXEL WSQ50 (WSQ50-EU0301F)

ZYXEL WSQ50 (WSQ50-EU0301F)

12 225,-

10 103,- bez DPH

ZYXEL Multy X WiFi System, AC3000 Tri-Band WiFi,3ks

 
 

ZYXEL GS1920-24V2 (GS1920-24V2-EU0101F)

ZYXEL GS1920-24V2 (GS1920-24V2-EU0101F)

5 499,-

4 545,- bez DPH

ZYXEL GS1920-24V2, 28-port Gigabit WebManaged Switch, 24xGLAN, 4xLAN/SFP, fanless

Prodloužená záruka
 
 
310442,310180,310178,309774,344962,332906,331778,331775,112211,247516,247001,245666,205360,308858,331774,205359,262327,124459,292765,203386,124451,238787,345818,238786,234597,309673,
 

74

položek

 
 
 
Další produkty

ZyXEL

ZyXEL
 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
mistrovska nabidka
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­