Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

56

položek

 
 
 

ZYXEL NBG6515

ZYXEL NBG6515

1 471,-

1 239,- s DPH

1 024,- bez DPH

porovnat

ZYXEL NBG6515 Wireless AC750 Home Router, 4x gigabit RJ45, router/AP/repeater

-16%
 
 

ZYXEL NBG6616 (NBG6616-EU0101F)

ZYXEL NBG6616 (NBG6616-EU0101F)

2 087,-

1 590,- s DPH

1 314,- bez DPH

porovnat

ZYXEL NBG6616 Wireless AC1200 Router, dual band, 4xGLAN, 2xUSB

Speciální nabídka
-24%
 
 

ZyXEL GS1100-16

ZyXEL GS1100-16

1 834,-

1 619,- s DPH

1 338,- bez DPH

porovnat

ZyXEL GS1100-16 16-port Gigabit Switch, 16xGLAN, green, fanless, desktop

 
 

ZYXEL PLA5236 (PLA5236-EU0201F)

ZYXEL PLA5236 (PLA5236-EU0201F)

2 956,-

2 499,- s DPH

2 065,- bez DPH

porovnat

ZYXEL PLA5236 Hybrid 1000Mbps Powerline,AC900 Wi-Fi Extender + PLA5206v2

-15%
 
 

ZYXEL GS-105B v3

ZYXEL GS-105B v3

550,-

509,- s DPH

421,- bez DPH

porovnat

ZYXEL GS-105Bv3, 5-portový Gigabitový desktopový switch, 5xGLAN

 
 

ZYXEL ES-105Av3 (ES-105AV3-EU0101F)

ZYXEL ES-105Av3 (ES-105AV3-EU0101F)

283,-

269,- s DPH

222,- bez DPH

porovnat

switch, 5 portů RJ45, rychlost 10/100Mbps, automatická detekce, MDI/MDIX, 512kB buffer

 
 

ZYXEL ES-108Av3 (ES-108AV3-EU0101F)

ZYXEL ES-108Av3 (ES-108AV3-EU0101F)

371,-

359,- s DPH

297,- bez DPH

porovnat

switch, 8 portů RJ45, rychlost 10/100Mbps, automatická detekce, MDI/MDIX, 768kB buffer

 
 

ZYXEL SBG3300-NB (SBG3300-NB00-EU01V1F)

ZYXEL SBG3300-NB (SBG3300-NB00-EU01V1F)

4 794,-

4 360,- s DPH

3 603,- bez DPH

porovnat

ZYXEL SBG3300-NB Wireless N VDSL2/ADSL2+/ethernet Modem Router,300Mb/s,4xGLAN,2xUSB,20xVPN,Annex

 
 

ZYXEL GS1100-24 (GS1100-24E-EU0101F)

ZYXEL GS1100-24 (GS1100-24E-EU0101F)

2 693,-

2 450,- s DPH

2 025,- bez DPH

porovnat

ZYXEL GS1100-24 24-port Gigabit Switch, 24xGLAN,green,fanless,rack19"

 
 

ZYXEL GS1920-24

ZYXEL GS1920-24

4 738,-

4 309,- s DPH

3 561,- bez DPH

porovnat

ZYXEL GS1920-24, 28-port Gigabit WebManaged Switch, 24xGLAN, 4xLAN/SFP, fanless

 
 

ZYXEL LTE4506

ZYXEL LTE4506

5 420,-

4 900,- s DPH

4 050,- bez DPH

porovnat

ZYXEL LTE4506,WiFi HomeSpot router 4G Dual-Band

 
 

ZYXEL NWD6505 (NWD6505-EU0101F)

ZYXEL NWD6505 (NWD6505-EU0101F)

705,-

669,- s DPH

553,- bez DPH

porovnat

ZYXEL NWD6505,Dual-Band Wireless AC600 USB Adapter, 802.11n/b/g/ac,2,4/5GHz

 
 

ZYXEL NWA1123-AC v2 (NWA1123-ACV2-EU0101F)

ZYXEL NWA1123-AC v2 (NWA1123-ACV2-EU0101F)

2 890,- s DPH

2 388,- bez DPH

porovnat

ZYXEL NWA1123-AC v2 Wireless AC Access Point 3 módy, PoE, 16 SSID, na strop, 802.11a/b/g/n/ac dual radio

 
 

ZYXEL NBG6815 (NBG6815-EU0101F)

ZYXEL NBG6815 (NBG6815-EU0101F)

4 386,-

3 899,- s DPH

3 222,- bez DPH

porovnat

ZYXEL NBG6815,dualband AC router,450+1733Mbps,2,4/5GHz,1xGWAN,4xGLAN,2xUSB,WPS

 
 

ZyXEL NWA3560-N

ZyXEL NWA3560-N

8 027,-

7 299,- s DPH

6 032,- bez DPH

porovnat

ZyXEL NWA3560-N, Wireless N Access Point, dual band hybrid, 8 SSID

 
 

ZYXEL NWD6605

ZYXEL NWD6605

1 097,-

1 069,- s DPH

883,- bez DPH

porovnat

ZYXEL NWD6605, Dual-Band Wireless USB Adapter AC1200, 802.11n/b/g/ac,2,4/5GHz,přenosová rychlost až 300 Mbps v pásmu 2.4 GHz a 867 Mbps v pásmu 5 GHz

 
 

ZYXEL ZyWALL USG60 (USG60-EU0102F)

ZYXEL ZyWALL USG60 (USG60-EU0102F)

18 295,-

16 634,- s DPH

13 747,- bez DPH

porovnat

ZYXEL ZyWALL USG60 Security Firewall 6xGLAN (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2xUSB,SSL, 20x IPSec VPN,fanless

 
 

ZYXEL GS1900-48HP

ZYXEL GS1900-48HP

13 622,-

12 385,- s DPH

10 236,- bez DPH

porovnat

ZYXEL GS1900-48HP, 50-port Gigabit Web Smart PoE switch, 48xGLAN, 2xSFP, PoE budget 170W

 
 

ZYXEL PLA5256

ZYXEL PLA5256

1 259,-

1 189,- s DPH

983,- bez DPH

porovnat

ZYXEL PLA5256 Pass-thru Powerline Gigabit Adapter,až 1000 Mb/s,GLAN,1ks

 
 

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

1 713,-

1 504,- s DPH

1 243,- bez DPH

porovnat

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement); - Jedno napájecí ......

 
 

ZyXEL ES1100-16P, unmanaged ethernet green switch, 16xLAN, 8xPoE, rackmount

ZyXEL ES1100-16P, unmanaged ethernet green switch, 16xLAN, 8xPoE, rackmount

3 748,-

3 409,- s DPH

2 817,- bez DPH

porovnat

Přenos dat; Maximální přenosová rychlost* 0.1 Gbit/s; Podporované stupně datových přenosů* 10/100 Mbit/s; Switching capacity* 3.2 Gbit/s; 10G support* NE; Připojení sítě; Velikost tabulky adres* 8000 položky; Broadcast storm control ANO; Jumbo Frames s......

 
 

ZYXEL USG 20 VPN (USG20-VPN-EU0101F)

ZYXEL USG 20 VPN (USG20-VPN-EU0101F)

7 512,-

6 499,- s DPH

5 371,- bez DPH

porovnat

ZYXEL USG20-VPN,Firewall,10xVPN (IPSec/L2TP),5xSSL,1xWAN,1xSFP,4xLAN/DMZ,1xUSB

 
 

ZyXEL NWA1123-AC PRO

ZyXEL NWA1123-AC PRO

3 590,- s DPH

2 967,- bez DPH

porovnat

ZyXEL NWA1123-AC PRO Wireless AC1750 Access Point,PoE,2xGLAN,na strop/stěnu,dual radio

 
 

ZYXEL USG 20W-VPN (USG20W-VPN-EU0101F)

ZYXEL USG 20W-VPN (USG20W-VPN-EU0101F)

8 329,-

7 574,- s DPH

6 260,- bez DPH

porovnat

ZYXEL USG20W-VPN Wireless AC Firewall,10xVPN (IPSec/L2TP),5xSSL,1xWAN,1xSFP,4xLAN/DMZ,1xUSB

 
 

ZyXEL NBG-6716

ZyXEL NBG-6716

3 287,-

2 990,- s DPH

2 471,- bez DPH

porovnat

ZYXEL NBG-6716 Wireless AC-lite Home Router, 802.11b/g/n/ac 1750Mb/s 4xGLAN 1xGWAN,WPS ,2xUSB

 
 

ZYXEL ZyWALL USG60 (USG60-EU0101F)

ZYXEL ZyWALL USG60 (USG60-EU0101F)

14 602,-

13 276,- s DPH

10 972,- bez DPH

porovnat

ZYXEL ZyWALL USG60 Security Firewall 6xGLAN (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2xUSB,SSL, 20x IPSec VPN,fanless

 
 
239565,171918,265868,270545,247516,135981,112211,238462,205364,232268,207123,183775,247000,269482,238464,243306,205365,124459,235221,236381,238787,238786,266395,124451,205222,233701,
 

56

položek

 
 
 
dalších 26 ...

ZyXEL

ZyXEL
 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

kross 1000
Uroky zpet