ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

Objednací kód: 32833 Part No.: 91-010-204001B Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika
 
 
 
 
 
1000Base-SX SFP Transceiver
 
 
 
 
SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement); - Jedno napájecí ...
Zobrazit na prodejnách
Cena nyní: 2 262,- Kč 

1 869 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

  • Gigabitová rychlost a flexibilita
  • Možnost výměny za provozu
  • Kompaktní velikost a vysoká hustota portů
  • Splňuje průmyslové standardy
  • Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement)
  • Jedno napájecí napětí +3.3V
  • Nízký ztrátový výkon

Gigabitová rychlost a flexibilita

Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu.

Malá velikost a vysoká hustota portů

SFP transceivery od firmy ZyXEL přináší kompaktní design a vysokou hustotu portů. Na příklad ZyXEL GS-3012F switch je možné připojit až ke 12 optickým linkám – to vše za dostupnou cenu.

Kompatibilní s průmyslovými standardy

SFP transceivery od firmy ZyXEL jsou kompatibilní se standardem IEEE 802.3z a SFP MSA. Umožňují snadnou spolupráci i s zařízeními jiných výrobců, které splňují tyto standardy.


Více informací

Stránky o produktu:www.zyxel.cz

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radomír (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 





0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?