Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

ZyXEL NWA1100-NH

 
ZyXEL NWA1100-NH
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 3 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
ZyXEL NWA1100-NH Wireless N High Power Access Point,PoE,2x5dBi anténa
Objednací kód311301
Part No.

NWA1100-NH-EU0101F

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena + RP 1 651 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 1 999,- Kč 

1 652 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ZyXEL NWA1100-NH

  • Vysoký výstupní výkon – až 28 dBm – přináší rozšířené pokrytí.
  • 2 externí antény s vysokým ziskem 5 dBi, optimalizované pro mobilní zařízení.
  • Rychlé Wi-Fi standardu 802.11n s rychlostí až 300 Mb/s zlepšuje přenos velkých souborů nebo videí.
  • Snadné nasazení díky klientskému režimu nebo AP v roli opakovače a podpoře napájení PoE standardu IEEE 802.3af.
  • Utilita ZON a konfigurátor ZAC minimalizují opakující se konfigurační procesy a úkoly.
  • Certifikované zabezpečení WPA2 Enterprise, řízení přístupu a řízení uživatelského provozu pro striktní ochranu sítě.

Optimální a efektivní Wi-Fi konektivita s velkým dosahem určená pro podniky

V rámci takzvaného trendu BYOD více než 80 % zaměstnanců používá pro pracovní účely alespoň jedno osobní mobilní zařízení, jako je chytrý telefon nebo tablet. Přenos dat pomocí těchto zařízení bývá ovšem někdy nestabilní kvůli jejich slabému výstupnímu výkonu. Aby síť co nejlépe vyhovovala potřebám mobilních zařízení, ZyXEL NWA1100-NH, nový PoE přístupový bod standardu 802.11 b/g/n s velkým dosahem, disponuje vysokým výstupním výkonem a ziskem antén. Díky tomu optimalizuje pokrytí bezdrátovým signálem i kvalitu tohoto signálu.

Čtyřikrát lepší pokrytí a kvalita signálu tak zajišťují lepší konektivitu pro zařízení. Kromě toho jsou k dispozici pokročilé funkce pro správu, které ulehčují únavné konfigurační úkoly u většího počtu přístupových bodů (AP). NWA1100-NH je nejlepší řešení pro podniky, které chtějí zefektivnit svou Wi-Fi konektivitu.

Zlepšení Wi-Fi pokrytí o více než 30 %

V současné době již rychlost pro sítě Wi-Fi nepředstavuje problém. To však neplatí o pokrytí. Větší vzdálenost totiž stále způsobuje výrazný pokles propustnosti. Posílený výstupní výkon produktu ZyXEL NWA1100-NH zvyšuje propustnost při stejné vzdálenosti, a ve srovnání s jinými AP s obvyklým výstupním výkonem tak zajišťuje větší pokrytí. Uživatelé mohou v pokryté oblasti dosáhnout lepšího výkonu při stejném počtu nainstalovaných AP.

Přizpůsobí se stávající kabelové infrastruktuře

Přístupový bod NWA1100-NH, který odpovídá standardu 802.3af se spotřebou nižší než 15 wattů, nejen šetří energii, ale používá také přepínače latence. Proto není třeba měnit kabelovou infrastrukturu a podniky mohou minimalizovat dodatečné náklady na instalaci nových zařízení.

ZyXEL ONE Network

Ve snaze ulehčit našim zákazníkům opakované úkony při instalaci a správě sítě jsme vytvořili koncepci ZyXEL ONE Network, která zjednodušuje konfiguraci, správu a řešení potíží, a tedy našim zákazníkům umožňuje, aby se věnovali jiným podnikovým prioritám. ZyXEL ONE Network přináší snadno použitelný nástroj ZyXEL ONE Network Utility (utilita ZON) pro rychlé nastavení sítě. ZyXEL Smart Connect* pak síťovým prvkům ZyXEL umožňuje, aby se navzájem rozpoznávaly a věděly o sobě, a dále usnadňuje údržbu sítě prostřednictvím funkcí vzdálené správy „na jedno kliknutí“, jako jsou obnovení továrního nastavení nebo cykly napájení. ZyXEL ONE Network nově definuje integraci sítě v rámci mnoha síťových prvků – od switche přes Wi-Fi AP po bránu.

Zabezpečený přístup k síti Wi-Fi

Zařízení vyžadující připojení k síti Wi-Fi jsou většinou mobilní přístroje, které obvykle nepatří podniku, a v zájmu zabezpečení podnikové sítě je tedy nepochybně nutná správa přístupových oprávnění těchto Wi-Fi klientů. ZyXEL NWA1100-NH nabízí několik různých způsobů, jak ověřovat Wi-Fi klienty s cílem zabránit neoprávněným uživatelům v připojení k síti nebo využívání síťových prostředků.

* Funkce ZyXEL Smart Connect je podporována ve vybraných modelech. Další podrobnosti najdete ve specifikacích.

Pokrytí s velkým dosahem

Díky posílenému výstupnímu výkonu – 28 dBm – a vysokému zisku antén – 5 dBi – dokáže ZyXEL NWA1100-NH zesilovat vysílaný a přijímaný signál pro mobilní zařízení se slabým výstupním výkonem, aby se mohla snadno připojovat k síti Wi-Fi. Díky této vlastnosti je produkt NWA1100-NH schopen zajišťovat WLAN konektivitu pro většinu klientských zařízení.

Napájené zařízení

ZyXEL NWA1100-NH je navržen tak, aby flexibilně fungoval v různých scénářích nasazení. Jako standardní napájené zařízení (PD) může produkt spolupracovat se switchi podporujícími PoE standardy 802.3af a 802.3at, a tedy vyřešit například problémy dané nedostatečným počtem elektrických zásuvek.

Utilita ZyXEL ONE Network

Pro zefektivnění procesu správy je ZyXEL NWA1100-NH vybaven utilitou ZON, která správcům umožňuje přiřadit IP adresy více přístupovým bodům prostřednictvím jediné platformy. Správci si mohou ušetřit nepříjemnosti spojené s přihlašováním ke každému jednotlivému AP kvůli změně výchozích IP adres před fyzickou instalací.

ZyXEL AP Konfigurátor

Po nainstalování několika AP je opakovaná konfigurace jednotlivých zařízení pracná a časově náročná. ZyXEL AP Configurator (ZAC) umožňuje hromadnou konfiguraci, zálohování a upgradování firmwaru AP ve třech snadných krocích, čímž významně zkracuje dobu konfigurace a snižuje její pracnost.

Izolace na 2. vrstvě bezdrátové sítě

V zájmu lepšího zabezpečení dokáže izolace na druhé síťové vrstvě ochránit privátní síť mezi klienty a umožnit uživatelům, aby získali přístup ke sdíleným zařízením, aniž by se dostali do zbývajících částí privátních sítí. Blokování komunikace v rámci BSS pak brání vzájemnému nahlížení mezi Wi-Fi klienty přidruženými ke stejnému AP.

Certifikace WPA2 Enterprise

ZyXEL NWA1100-NH disponuje špičkovým zabezpečením WPA2 Enterprise, což dokládá příslušná certifikace. Podporuje také širokou škálu typů protokolu EAP (Extensible Authentication Protocol). Produkt lze rovněž bez problémů integrovat s podnikovými servery RADIUS.

Seznam řízení přístupu

Ve společnostech, které nemají server RADIUS, mohou správci přístup k síti Wi-Fi udělit, nebo zablokovat pomocí seznamu řízení přístupu (ACL) – zadáním MAC adres klientských zařízení.

 

Parametry a specifikace:

Funkce

Podpora IPv6: 
ano
PoE (Power over Ethernet): 
ano
QoS (Quality of Service): 
ano (WMM)

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Typ antény: 
Fixní
Počet antén: 
2
Zisk antény [dBi]: 
5
Výška [mm]: 
153
Šířka [mm]: 
110
Hloubka [mm]: 
38
Hmotnost [g]: 
240

Módy zařízení

AP (přístupový bod): 
ano
Repeater (opakovač): 
ano

Připojení k síti

Wi-Fi: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Pracovní frekvence [GHz]: 
2,4
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
1000
Rychlost přenosu [Mb/s]: 
300

Rozhraní

RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše