27 poboček má OTEVŘENO pro výdej zboží objednaného přes internet. Více informací.
Využijte objednávek zboží přes e-shop s doručením až k vám domů, nově již u objednávek od 300 Kč neplatíte dopravné a také jsme prodloužili dobu pro vrácení zboží bez udání důvodu na 30 dní. 
 
ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0101F )
  • ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0101F )
  • ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0101F )
  • ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0101F )
Objednací kód: 311706 Part No.: WSR30-EU0101F Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 2 272 Kč + 2 
 
 
 
 
 

ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0101F )

 
 
 
 
ZYXEL Multy U WiFi Systém Wireless AC2100 1pack
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 2 751,- Kč 

2 274 Kč bez DPH

Splátky již od 138 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Multy U je synonymem svěžího a mladistvého designu, který osloví všechny, kdo chtějí vnést eleganci do svého digitálního života. Multy U nejenže přináší špičkovou WiFi, ale ještě navíc zatraktivní interiér vašeho domova.

Multy U dokazuje, že i ze síťového zařízení může vyzařovat osobnost jeho majitele. Estetická krása designu se zaoblenými rohy se v něm dokonale skloubí s pulsující kontrolkou ve tvaru písmene X.

Skupina 3 zařízení Multy U dokáže vysoce výkonnou WiFi sítí pokrýt domácnosti o ploše až přibližně 550 m2 a bez problémů obsluhovat až 128 zařízení.

Na rozdíl od dvoupásmových WiFi systémů, jejichž rychlost se snižuje s rostoucím počtem zařízení, Multy U umožňuje, aby jedno pásmo sloužilo výhradně k vzájemnému propojení uzlů systému, takže do sítě můžete bez narušení kvality nebo rychlosti přidat více zařízení.

Díky využívání tří bezdrátových pásem systém Multy U poskytuje špičkovou rychlost (AC2100). Jednotlivé uzly jsou propojeny ve vyhrazeném pásmu 5 GHz a vlastní WiFi síť využívá pásma 2.4 GHz a 5 GHz.

WiFi síť typu mesh pomáhá vytvářet rovnoměrně rozprostřený signál. Bez ohledu na své umístění WiFi systém Zyxel Multy U za účelem co nejlepšího připojení automaticky optimalizuje, se kterými jednotkami se má spojit, a to dokonce i v případě, že dojde k neúmyslnému odpojení některého zařízení.

WiFi systém Multy U disponuje anténou „Soft Contact Antenna“, která umožňuje vysokou variabilitu provedení při zachování stylového designu. S ohledem na vzájemné rušení signálů v domácnostech systém disponuje vícenásobnou polarizací pro vyšší výkon. Toto řešení je podobné technologii používané v mobilních základnových stanicích ke stabilizaci kvality komunikace.

Chcete vyšší rychlost a potřebujete předejít rušení bezdrátové komunikace? Systém Multy U podporuje ethernetové páteřní připojení, takže všechny uzly mohou být za účelem dosažení maximální spolehlivosti a výkonu propojeny ethernetovým kabelem.


 

Fotogalerie ZYXEL Multy U WiFi Systém (WSR30-EU0101F )

Stránky o produktu:

https://www.zyxel.com/cz/cs/products_services/AC2100-Tri-Band-WiFi-System-Multy-U/convenie


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
online platby
podekovani
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­