ZYXEL GS1200-5
Objednací kód: 311619 Part No.: GS1200-5-EU0101F Záruka spotřebitel/ostatní: 60 Doživotně / 60 Doživotně Základní cena + RP: 549 Kč + 2 
 
 
Prodloužená záruka
 
 
 

ZYXEL GS1200-5

 
 
 
 
ZYXEL GS1200-5, Desktop Gigabit Web Smart switch,5xGLAN
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 666,- Kč 

550 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ZYXEL GS1200-5

Pro přepínače GS1200-5/GS1200-8 je k dispozici webový průvodce, který vás rychle a snadno provede nastavením, konfigurací a správou včetně záloh konfigurace a upgradu firmwaru. Díky průvodci vás od zprovoznění sítě dělí jen několik málo kliknutí.

Na základě dotazů a reportů protokolu IGMP (Internet Group Management Protocol) přepínač provoz nesměřuje do všech portů, ale pouze do těch, které vyžadují multicast provoz. Toto řešení přispívá k optimalizaci výkonu multicastu a je obzvláště výhodné v případě IP multicast aplikací náročných na šířku pásma, jako je např. online streamování médií nebo hraní her.

VLAN (virtuální lokální síť) lze v rámci organizace použít k oddělení provozu, např. k izolování zdrojů mezi administrátory sítě a běžnými uživateli nebo mezi zaměstnanci a uživateli z řad hostů.

QoS (Quality of Service) je schopnost prioritizovat různé aplikace, uživatele nebo video/hlasové/datové toky nebo garantovat určitou úroveň datového toku. Pro rychlejší přenos souborů a spolehlivější připojení přepínače GS1200-5/8 kombinací dvou fyzických portů vytvářejí datovou cestu s velkou šířkou pásma.

Přepínače GS1200-5/8 disponují funkcí EEE (energeticky úsporný Ethernet) dle standardu IEEE 802.3az, která automatickou detekcí síťového provozu a dynamickým přizpůsobováním spotřeby šetří energii během slabšího provozu..

Mějte lepší kontrolu nad svou sítí, aniž by někoho rušil hluk ze zařízení. Díky svému bezventilátorovému provedení přepínače GS1200-5/8 garantují naprosto tichý provoz a také delší životnost, protože mají méně komponentů, které by se mohly pokazit.

Ve srovnání s rychlým Ethernetem dosahují přepínače GS1200-5/8 až 10x vyšší rychlosti. Tyto přepínače navíc poskytují až 2,000 Mbps dedikované, neblokující šířky pásma na každý port a dále nejnovější funkce, jako např. zrcadlení portů, podporu jumbo rámců, kontrolu nad broadcastovými bouřemi a detekci/prevenci smyček. To vše z těchto přepínačů vytváří ideální volbu pro malé a střední organizace, které kladou důraz na vysokou rychlost firemních síťových aplikací.


 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
mistrovska nabidka
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­