Vánoce bez rizika Rozšířená víkendová otvírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v neděli, služba výměna vánočního dárku a mnoho dalšího. Více informací. 
Odměna

Nákup elektroniky za nejlepší ceny!

Při příležitosti návratu studentů do školních lavic, jsme pro vás připravili ještě jednu radostnou zprávu, nabízíme vám jedinečnou možnost nakoupit výbavu do školy, domova nebo do práce za bezkonkurenční ceny.

Stačí se jen přihlásit ke svému uživatelskému účtu nebo si vytvořit novou registraci, zadat speciální kód, který najdete na této stránce po přihlášení k vašemu účtu a v období od 26. srpna do 12. září 2019 vám zpřístupníme jedinečné ceny na vybranou elektroniku, domácí spotřebiče a sportovní vybavení. A navíc nám je úplně jedno, zda jste student nebo máte školní docházku dávno za sebou, odměňujeme všechny.


Často kladené otázky

Kde obdržím aktivační kód?
Kód naleznete na této stránce po přihlášení ke svému účtu.
Jaký je postup při opětovné nákupu?
Při dalším nákupu, již kód vyplňovat nemusíte, stačí se přihlásit ke svému účtu, ke kterému jste speciální program aktivovali, a jedinečné ceny se vám opět nastaví a zpřístupní.
Do kdy mohu akčních cen využívat?
Speciální ceny lze čerpat od 26. srpna do 12. září 2019.
Zboží objednám v době akce, ale platba proběhne až po 12. září. Je to problém?
Ne, rozhodující je den vytvoření objednávky.
Mám problém s aktivací slev, na koho se mám obrátit?
V případě jakýchkoliv problémů kontaktujte e-mailem naše marketingové oddělení (marketing@tsbohemia.cz) a do e-mailu specifikujte svůj dotaz.

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše