Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Xiaomi Walking Pad

 
Xiaomi Walking Pad
 
Doprodej
 
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 18 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Běžecký pás, minimální rychlost 0.5km/h, maximální rychlost 6.0km/h, skládací, rozměry 1432 / 822 x 547 x 129 mm
 
Objednací kód8991581
Part No.

wipzbj

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Xiaomi Walking PadLehké cvičení pomáhá zmírnit stres. Svižná chůze může snížit zátěž rychlého života
Žiješ rušný, městský život a pracuješ tvrdě, abys žil své sny. Je neuvěřitelně důležité, abychom všichni občas měli čas na odpočinek. Chůze může zlepšit stav vašeho mozku a uklidnit vaše tělo. V průběhu času může pravidelná chůze výrazně zlepšit zdraví vašeho těla. Lehké cvičení může mít obrovský přínos pro vaše tělesné a duševní zdraví.

Jednoduchý, moderní design, který pracuje s dekorací
Jedinečný design produktu WalkingPad přetváří tradiční strukturu z ocelových rámů a vytváří nový a zbrusu nový vzhled. Využívá povrchového zpracování IML k vytvoření čelního panelu s kovovým povrchem. Tyto moderní designové prvky pomáhají WalkingPadu se bezproblémově nalézt v dekoracích vašeho domu.

Mirage LED osvětlení
WalkingPad má jednoduchý a čistý minimalistický design. LED displej je vložen na povrch ABS panelu s nízkou prostupností. Světlo má křišťálově jasnou záři.

Lehký
Lehká, ale silná konstrukce. Struktura rámu WalkingPad je tvořena hliníkovou slitinou, která maximalizuje její celistvost, kapacitu a vytrvalost. Hliníková slitina je neuvěřitelně silná, ale také lehká. Náš výběr materiálu umožňuje s WalkingPadem snadno pohybovat.

Tenký
Nízký profil WalkingPad ho zvedne jen 57 mm od podlahy a tím se minimalizuje riziko pádu. Kompaktní konstrukce a minimální vyjímatelnost podlahy odstraňuje efekt zvukového pole, čímž dochází k tišší existenci.

Malý
Zahrnuje méně než 0,5 m2. Naše patentovaná technologie "double fold" snižuje požadovaný úložný prostor WalkingPadu na polovinu. Můžete snadno vytáhnout WalkingPad na rychlou domácí procházku a stejně snadno ho sklopit a skrýt.

Pohodlná dopravní kola zajišťují stabilní a snadné přesunutí WalkingPadu.
K dispozici jsou dvě dopravní kola umístěná pod WalkingPad. Tato kola, kombinovaná s lehkým tělem WalkingPad, umožňují extrémně snadné přemísťování WalkingPadu.

Režimy cvičení jsou snadno pochopitelné
WalkingPad má dva režimy cvičení - M, manuální režim a automatický režim A. Jako začátečník můžete ovládat WalkingPad v manuálním režimu pomocí dálkového ovladače. Jako zkušený trenér můžete řídit rychlost díky patentovanému systému Adaptive Speed Control. V tomto režimu budete chodit vlastním požadovaným tempem a WalkingPad dokáže přizpůsobit svou rychlost tak, aby vám vyhovovala.

Ovládejte WalkingPad tak snadně, jako ovládáte televizor
V manuálním režimu můžete ovládat aplikaci WalkingPad pomocí dálkového ovladače. Zahrnuje všechny potřebné funkce, jako je přepínání, zrychlení a zpomalení. Pomáhá začátečníkům seznámit se s WalkingPad a používat jej bezpečně, pohodlně a efektivně.

Technická specifikace
  • Složený stav: 822 x 547 x 129 mm
  • Rozložený stav: 1432 x 547 x 129 mm
  • Hmotnost: 28kg
  • Maximální zatížení: 100kg
  • Minimální rychlost: 0.5km/h
  • Maximální rychlost: 6.0km/h 

Fotogalerie Xiaomi Walking Pad

Poznámka výrobce:

Čínského výrobce telefonů Xiaomi zdobí značná obliba především díky zajímavému poměru ceny a výkonu. Na domácím čínském trhu během několika málo let překonala všechny své konkurenty. Xiaomi byla založena v roce 2010, patří tedy mezi nejmladší značky na trhu. Přesto za krátkou dobu v Číně překonala jak Apple, tak i jihokorejský Samsung.


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše