Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

 
Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush
 

Víkendové snížení cen (uplatněno)

 
-34%
 
 
 
 
 
 
 
sonický elektrické zubní kartáčk, 31000 vibrací za min., doba nabíjení 12 hodin
Objednací kód8989143
Part No.

16858

Cena PL 981 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 756 Kč + 3 
ověřit dostupnost
­ 1 390,- Kč 
Cena po slevě: 918,- Kč 

759 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

369 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:


Mi Sonic Electric ToothbrushSilný a účinný, kompletně vyčištěné zuby
 • Vysoce výkonný sonický motor s magnetickou levitací
 • Nekovová hlavice odolná proti rzi s velmi hustě osazenými štětinami
 • Individuálně nastavitelné čistící režimy
 • Rozpoznávání pohybů při čistění a analýza čištění


Dosáhněte životního sebevědomí pomocí úsměvu
Tak zdánlivá maličkost, jakou je čištění zubů, má na náš život velký vliv. Dobré čistící návyky nejenom činí náš život zdravějším, ale navíc nás naplňují sebevědomím. Jak učinit naše zuby zdravějšími a naplnit náš úsměv sebevědomím? Mi Sonic Electric Toothbrush Vám nyní nabízí zcela nové řešení!

Vysoce výkonný magnetický levitační motor
Dobrý elektrický zubní kartáček musí disponovat nejenom vysokofrekvenčními vibracemi, ale také silným pohonem. Použitý vysoce výkonný magnetický levitační motor byl vyvinut nezávislými německými a japonskými odborníky. Vytváří více než 31000 vibrací za sekundu a má točivý moment až 230 gf.cm, díky tomu je síla vysokofrekvenčního motoru uchována a navíc se přenáší do hlavice kartáčku mnohem efektivněji. Zubní kartáček si tak zachová svou sílu, i když je umístěn v těsné blízkosti zubů. Čistící síla pohání vodu a pěnu ze zubní pasty v ústní dutině, malými pulsy čistí mezizubní prostory a odstraňuje zubní plak, čímž čistí efektivněji než manuální kartáček.

Zdánlivě obyčejný, ale velmi odlišný - Zcela nová hlavice s vysokou hustotou štětin, bez obsahu kovů a odolná proti rzi
Malá kartáčková hlavice se zdá obyčejná, ale je zcela odlišná od běžných kartáčkových hlavic. Hlavice využívá technologii vysoce hustého osazení štětin, je bez obsahu kovů a odolná proti rzi. Spodní část štětin je vytvarována pomocí tepelné fúze a poté jsou štětiny upevněny pomocí svrchního dílu na hlavici. V porovnání s běžnými kartáčkovými hlavicemi řeší provedení bez kovu problém s rezivěním a hromaděním nečistot, navíc je také ekologičtější a zdravější. Použitím výběrových amerických Dupont měkkých štětin špičkové kvality a technologie hustého osazení se celkové množství štětin zvýší přibližně o 40 %*. Každá štětina byla obroušena do kulatého tvaru, aby se zabránilo poškrábání dásní a povrchu zubů.

Tři nastavitelné režimy, neomezená volba
Se sonickým elektrickým zubním kartáčkem můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými režimy. Volit můžete mezi standartním, jemným a osobním režimem, který lze nastavit podle individuálních potřeb, k uspokojení požadavků vaší každodenní dentální hygieny.

Kontrola pomocí mobilní aplikace, individuálně nastavitelný způsob čištění
Režimy čištění – délku, intenzitu a další funkce – si lze přizpůsobit podle individuálních každodenních návyků a stravování. Nastavením lze také vylepšovat funkce a režimy tak, aby uspokojily ještě více nároků na čištění.

Kartáček, který pozná, zda je čištění efektivní
Jak poznáte, že si správně čistíte zuby? Mi Sonic Electric Toothbrush vám přináší řešení. Zabudovaný vysoce přesný senzor akcelerace detekuje pozici, v jaké je držen zubní kartáček, a monitoruje 6 čištěných oblastí povrchu zubů a jaký je na nich strávený čas. Po připojení kartáčku na mobilní aplikaci pomocí Bluetooth si můžete zobrazit skóre každého čištění – pokrytou plochu, rovnoměrnost, délku čistění a další data – a kdykoliv si prohlédnou a sdílet svou denní, týdenní nebo i měsíční statistiku.

Na jedno nabití vydrží až 18 dní
K největším nepříjemnostem u elektrických zubních kartáčků patří strach, že se po několika dnech používání vybijí nebo se náhle vybijí během čištění zubů. Mi Sonic Electric Toothbrush má zabudovanou 700mAh lithiovou baterii, která má v porovnání s NiMh baterií delší výdrž a žádný paměťový efekt. Na jedno plné nabití vydrží baterie až 18 dní. Zároveň s použitím mobilní aplikace lze zobrazit zbývající procenta baterie, aby se předešlo náhlému vybití kartáčku.

Pohodlná a bezpečná nabíjecí stanice
Mi Sonic Electric Toothbrush disponuje celosvětově univerzálním USB rozhraním, které může být přímo napojeno na přenosný zdroj energie, počítač a další nabíjecí zařízení. Nabíjecí stanice zároveň automaticky rozpozná Mi Sonic Electric Toothbrush a začne ho nabíjet na vyšší výkon. Při detekování prstýnků, mincí a dalších kovových předmětů se automaticky uvede do režimu nižšího výkonu, aby se zabránilo neúmyslnému popálení při doteku. Bezpečné a pohodlné.

Integrované kompaktní tělo, stupeň vodotěsnosti IPX7
Díky použití techniky integrovaného procesu vstřikování plastů jsou různé části těla kartáčku jednolitě spojeny dohromady, vnější povrch je bez spojů, tělo i podstavec dosahují stupně vodotěsnosti IPX7. Povrch těla je jednoduché a čisté, matně bílé barvy, přidávající zároveň texturu a frikci, čímž je potěchou jak pro oči, tak na dotek. Takováto krásná a chytrá položka ve vaší domácnosti v kombinaci s atmosférou čistoty ve vaší koupelně zanechá ve vašem životě pocit bohatství.

Technická specifikace:
 • Jmenovité napětí: 3.7V
 • Jmenovitý výkon: 2W
 • Stupeň krytí: IPX7 (odolnost proti vodě)
 • Doba nabíjení: 12 hodin
 • Druh nabíjení: induktivní
 • Materiál kartáče: DuPont štětiny
 • Rozměr těla kartáčku: 187,5 x 28,5 mm
 • Rozměr nabíjecí stanice: 65 x 40 mm
 • Rozměr náhradní hlavice: 85 x 24,8 mm
 • Hmotnost: 295 g
 • Obsah balení: Elektrický kartáček, nabíjecí stanice, uživatelský manuál


 

Fotogalerie Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Poznámka výrobce:

Čínského výrobce telefonů Xiaomi zdobí značná obliba především díky zajímavému poměru ceny a výkonu. Na domácím čínském trhu během několika málo let překonala všechny své konkurenty. Xiaomi byla založena v roce 2010, patří tedy mezi nejmladší značky na trhu. Přesto za krátkou dobu v Číně překonala jak Apple, tak i jihokorejský Samsung.


Stránky o produktu:

https://www.xiaomi-czech.cz/electric-toothbrush/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše