Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Objednací kód: 9901473 Part No.: 6934177715761 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
 
 
Služba výměna dárku
Black Friday
 
 
 
 
 
 
 
elektrická koloběžka, maximální rychlost 25 km/h, maximální dojezd 45 km, hmostnost 14,2 kg, nosnost: 100 kg, výkon motoru 300 W, barva šedo černá
Zobrazit na prodejnách
­ 15 990,- Kč 
Cena nyní: 13 990,- Kč 

11 562 Kč bez DPH

Koupit na splátkyjiž od 699 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2Vysoce bezpečná lithiová baterie
Koloběžka obsahuje bezpečnou a odolnou baterii s kapacitou 474 Wh. Vyznačuje se rychlou akcelerací a umožní vám rychle dosáhnout max. rychlosti 25 km/h. Na jedno nabití ujedete až 45 km.

Tři režimy, snadné přepínání
Pokud spěcháte do práce, zvolte sportovní režim. Pro projížďky v parku se hodí režim standardní, zatímco v oblastech plných lidí můžete zapnout pěší režim a jet pomaleji. Pro přepínání mezi jednotlivými režimy stačí jen dvakrát stisknout tlačítko napájení. Svou rychlost tak můžete vždy přizpůsobit okolním podmínkám.
 • Pěší režim – 0–5 km/h
 • Standardní režim – 0–20 km/h
 • Sportovní režim – 0–25 km/h

Centrální ovládání navržené pro lepší zážitek z jízdy
 • Multifunkční přístrojová deska – zobrazuje 8 údajů v reálném čase: rychlost, režim, stav baterie, stav zámku a další informace o jízdě
 • Pohodlná prodloužená řídítka – rukojeti řídítek koloběžky jsou vyrobeny z TPR, což je zárukou pohodlnějšího držení a lepšího zážitku z jízdy
 • Citlivý ruční plyn – přiměřený odpor ručního plynu a včasná zpětná vazba umožňují jednoduché ovládání rychlosti koloběžky a plynulejší akceleraci.
 • Jedno tlačítko, spousta funkcí* – intuitivní ovládací prvky, jedno tlačítko, vícero funkcí: tlačítko napájení neslouží pouze k zapnutí nebo vypnutí koloběžky, ale využijete jej také k přepínání mezi režimy a k zapnutí nebo vypnutí předního světla

Systém rekuperace kinetické energie nové generace
Systém rekuperace kinetické energie (KERS) koloběžky se dočkal celkového upgradu, což vedlo k výraznému zlepšení efektivity energetické přeměny. Koloběžka rekuperuje kinetickou energii z každého brzdění a pojíždění bez přidávání plynu a přeměňuje ji na energii elektrickou, čímž průběžně zvyšuje dojezd. Účinnost rekuperace energie lze prostřednictvím aplikace Mi Home upravit tak, aby vyhovovala vašim individuálním požadavkům.

Složení za tři sekundy
Ke složení koloběžky vám stačí pouhé tři sekundy. Jelikož je výška složeného vozítka pouhých 49 cm, je velmi kompaktní a zabírá málo místa, díky čemuž se pohodlně vejde např. do kufru vašeho auta. Tělo koloběžky je vyrobeno z nízkohustotní, vysoce pevné hliníkové slitiny používané v leteckém průmyslu a snese zatížení až 100 kg. Spolu s čistou váhou pouhých 12,5 kg je tak koloběžka nejen lehká, ale i odolná.

Duální brzdný systém vpředu i vzadu
Zadní kolo využívá velkou perforovanou kotoučovou brzdu s vysokou brzdnou silou, zatímco přední je vybaveno protiblokovacím brzdným systémem E-ABS. Při brždění se přední a zadní brzdné systémy aktivují jeden po druhém, což vede ke zkrácení brzdné dráhy a zaručuje bezpečné zastavení.

8,5“ pneumatiky nové generace
Odolnost pneumatik proti propíchnutí a jejich celková robustnost se dočkaly celkových vylepšení, přičemž velké optimalizace se dočkal také jejich výkon. Výdrž nových 8,5“ pneumatik je nyní až trojnásobně vyšší. Nejen že jsou zárukou hladké jízdy po rovných silnicích, ale umožňují také velmi pohodlnou jízdu po nezpevněných površích, např. po štěrku, polních cestách nebo trávě.

Ultra jasné přední světlo s výkonem 2 W
Vysoký jas nového 2 W předního světla účinně zvyšuje bezpečnost jízdy v noci. Úprav se dočkal také úhel svícení světla, které díky novému designu neoslňuje protijedoucí vozy nebo chodce.

Vylepšené zadní světlo
Jakmile se zapne přední světlo, automaticky se zapne také světlo zadní. Po stisknutí brzdové páčky začne zadní světlo blikat, čímž upozorní chodce a vozy za vámi, že se chystáte zpomalit. Zadní světlo současně funguje i jako reflexní prvek, což dále zvyšuje bezpečnost vaší jízdy.

Nové reflexní prvky vepředu, po stranách a vzadu
Přední a boční strana koloběžky spolu se zadním světlem byly opatřeny novými reflexními prvky, což vedlo ke zvýšení viditelnosti v noci. Při nočních projížďkách se tak nemusíte bát, že vás někdo přehlédne.

Chytrý systém správy baterie BMS páté generace
Baterie koloběžky zahrnuje šest různých ochranných prvků, což zaručuje její bezpečný provoz a delší výdrž. Stav baterie můžete sledovat prostřednictvím aplikace Mi Home App. Pokud se objeví nějaký problém, aplikace vás na něj bez prodlení upozorní.
 • Ochrana před zkratem
 • Ochrana před nadproudem
 • Dvojí ochrana před přebíjením
 • Dvojí ochrana před nadměrným vybíjením
 • Teplotní ochrana
 • Ochrana před samovolným vypnutím pod napětím

Aplikace Mi Home, váš chytrý jízdní asistent
Mi Scooter Pro 2 lze prostřednictvím Bluetooth propojit s aplikací Mi Home, přes kterou ji budete moci odemknout, zamknout, sledovat údaje z jízdy (najeté kilometry, rychlost, stav baterie apod.) a přizpůsobit si nastavení tempomatu. Nové funkce a pohodlnější zážitek z jízdy si budete moci užít také prostřednictvím firmwarových aktualizací.
 • Statistiky z jízdy
 • Zamykání na dálku
 • Tempomat
 • Rekuperace energie
 • Firmwarové aktualizace
 • Bluetooth

Více informací

Čínského výrobce telefonů Xiaomi zdobí značná obliba především díky zajímavému poměru ceny a výkonu. Na domácím čínském trhu během několika málo let překonala všechny své konkurenty. Xiaomi byla založena v roce 2010, patří tedy mezi nejmladší značky na trhu. Přesto za krátkou dobu v Číně překonala jak Apple, tak i jihokorejský Samsung.

Stránky o produktu:https://www.xiaomi-czech.cz/produkty/mi-electric-scooter-pro-2/

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené


  0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Black Friday
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?